جسمی افراد مسن در میان کسانی که بیشتر در معرض coronavirus.

برای کسانی که جدا مسکونی در مراقبت از سالمندان و یا در جامعه آنها نیز مسلما آسیب پذیر اجتماعی است.

گزارش ها از اروپایی و آمریکایی مراقبت از خانه که در آن خوشه های زیادی از ساکنان آلوده شده اند ارائه جدی یادآوری نیاز به اقدامات احتیاطی.

اما برخی از این اقدامات – به خصوص ممنوعیت بازدید کنندگان – افزایش مسائل اخلاقی.

هیچ یک ارائه پاسخ ساده. در یک صنعت که در حال حاضر ذوات و کارکنان سالخورده ارائه دهندگان مراقبت روبرو هستند چالش متعادل دستياران سلامت و رفاه, سلامت محل کار و ایمنی و بهداشت عمومی در خطر است.


ادامه مطلب: چرا افراد مسن بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس?


که مجاز به بازدید ؟

دولت استرالیا توصیه بازدیدکننده داشته است به مسکونی سالخورده مراقبت از امکانات به منظور مراقبت و حمایت هنوز هم مجاز است.

بازدید کنندگان باید به سن بیش از 16 ارسال به سلامت غربالگری ماندن تنها برای یک زمان کوتاه باقی می ماند و حداقل 1.5 متر از هم جدا. یک دیدار در هر ساکن در هر روز مجاز است تا دو نفر است. اما بازدید کنندگان می خواست به ماندن اگر آنها نمی نیاز به مطلقا وجود داشته باشد.

بیشتر اعمال محدودیت در تاسمانی – تنها بازدید کنندگان ارائه پایان حمایت از زندگی و یا ضروری در مراقبت های بهداشتی مجاز است.

اما هر دو نه برای سود و سود مراقبت از سالمندان ارائه دهندگان به طور فزاینده ای در حال امید بستن برای رفتن بیشتر نسبت به دولت مشاوره و ممنوعیت بازدید کنندگان در دسترس نباشد.

بسیاری از ارائه دهندگان این دولت به آنها اجازه خواهد داد که بازدید از ساکنان خود را در پایان زندگی در حالی که دیگران نمی ابلاغ سیاست های خود را در این.

تنهایی و انزوای اجتماعی مرتبط شده اند به فقیر سلامت است. شاتر

یک محل کار برای برخی از خانه برای دیگران

از دیدگاه پرستاران و پزشکان دیگر سالخورده مراقبت از امکانات محل کار و جلوگیری از عفونت است که در اولویت است.

این مورد برای ساکنان. به آنها تسهیلات خود را در خانه و به منظور حفظ احساس خود را از خود ساکنان نیاز مداوم پل با جهان خارج است. این شامل خانواده و دوستان و شبکه های اجتماعی.


ادامه مطلب: یک coronavirus سنبله ممکن است قرار دادن تخت ICU در تامین کوتاه مدت. اما این بدان معنا نیست که افراد مسن نباید آنها را دریافت کنید


ارائه دهندگان خدمات باید به یاد داشته باشید افراد مسن زندگی در مراقبت از سالمندان در حال نزدیک شدن به پایان زندگی خود را. بخشی را نه عمر از COVID-19 بحران, آیا به دست آوردن آنها به ویروس و یا نه.

برخی حتی ممکن است مرگ و میر خود را با عجله حاصل استرس و تنهایی و یا انزوای اجتماعی.

آنچه در مورد اسلام ،

قبلا در این بیماری همه گیر را در مسیر افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: “شما نمی توانید به طور کامل انکار دسترسی به یک فرد سالمند در یک مرکز مسکونی خود را به نزدیک ترین نزدیک ترین خویشاوندان”.

یک پتو ممنوعیت بازدید کنندگان قطعا افزایش نگرانی های اخلاقی. وجود دارد خطر بسیار واقعی ساکنان اجتماعی و نیازهای عاطفی خواهد بود نادیده گرفته شده است.

برای مثال در مواردی که یک مرد متاهل, زندگی در مراقبت های مسکونی و دیگر نمی کند اخلاقی است به انتظار زوج به رفتن بدون دیدن هر یک از دیگر تا شش ماه ؟

خانواده به عنوان مراقبان

در حالی که بازدید از اعضای خانواده می تواند شادی را به مردم در مراقبت از سالمندان اغلب نقش خود را بیش از این.

بسیاری از ساکنان تکیه بر مراقبت روزانه ارائه شده توسط همسران و یا فرزندان. این درست است به خصوص برای کسانی که با زوال عقل در کسانی که نیاز به کمک با خوردن و کسانی که با تحرک مسائل که نیاز به اضافی کمک toileting.

رئیس سالخورده مراقبت های سلطنتی کمیسیون به تازگی نشان داد اگر خانواده بازديد ممنوع می باشد و امکانات باید اقدامات در محل برای مقابله با پیامدهای منفی.

این ممکن است به معنی استقرار پرسنل اضافی به حضور دستياران تکمیلی نیاز به مراقبت و ارائه خلاق راه حل های تکنولوژیکی برای فعال کردن ساکنان به ماندن در تماس با خانواده ها و جوامع است.


ادامه مطلب: بله, ما در حال مسطح coronavirus منحنی اما مدل سازی نیاز به اطلاع رسانی چگونه ما شروع به کاهش محدودیت


برخی از خانواده ها ابراز نگرانی کرده اند که COVID-19 مستندات ممکن است با افزایش خطر غفلت و یا سوء استفاده های مسکونی در مراقبت از سالمندان.

در شرایطی که ارائه خواهد شد مستقل نظارت از ساکنان’ است ؟ در موارد غفلت و یا سوء استفاده خواهد شد که برای حمایت از ساکنان? چه اقداماتی را می توان در محل قرار داده برای محافظت از ساکنان?

در حالی که کمیسیون سلطنتی شده است تحت الشعاع ما باید آن را فراموش نکنید همچنان ادامه دارد.

مربوط به ساکنان و خانواده

اخلاقی ترین روش این است که برای ارائه دهندگان شامل ساکنان و خانواده های آنها در تصمیم گیری است. این مراقبت از سالمندان استانداردهای کیفیت – که ساخت ضریح مصرف کننده عزت و انتخاب نمی شوند کار برکنار شده فقط به خاطر اینکه ما در یک بیماری همه گیر.

این مهم برای ارائه دهندگان برای تعیین آنچه مهم به ساکنان. برای بسیاری از, خود را اولویت است به احتمال زیاد به کیفیت زندگی و نه طول عمر.

ساکنان باید ارائه راه حل های به ماندن متصل با دوستان و خانواده و جوامع است. شاتر

در طول COVID-19 ما نیاز به پیدا کردن راه حل های خلاقانه که با دستياران نیاز دارد بدون قرار دادن دیگران در معرض خطر است.

برخی از خانواده ها کشیده اند بستگان خود را از مراقبت از سالمندان در ناامیدی. اما ساکنان ارائه شده گزینه ای برای حرکت و زندگی با خانواده در یک برنامه ریزی راه است ؟

اگر امکانات قادر به سازماندهی مجدد فضاهای داخلی به خصوص که در آن زندگی مستقل واحد مسکونی و مراقبت هستند و شرکت قرار گرفته اند و ساکنان و اعضای خانواده ارائه شده گزینه ای را برای زندگی در کنار هم در سایت به دور از دیگر ساکنان?

وجود دارد هیچ پاسخ ساده اما این ممکن است نمونه های قابل اجرا را به خطر انداخته است.


ادامه مطلب: مجازی کارائوکه و موزه تورهای: چگونه افراد مسن می تواند به مقابله با تنهایی در طول coronavirus بحران


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de