بانکی کمیسیون خوش آمدید اما باید مستقل: CPD

اما این سازمان اضافه شده این نکته است که حرکت نمی خواهد عملکرد به نتیجه مورد نظر مگر اینکه پیشنهاد کمیسیون مجاز است به کار به طور مستقل.

صحبت کردن در یک جلسه رسانه در داکا برک مرکز در شنبه Debapriya باتاچاریا برجسته همکار در CPD گفت: “شهروندان احساس درماندگی و دست پاچه بسیار شکننده دولت از بخش بانکی است. آنچه ما در بر داشت بیشترین نگرانی از بانک مرکزی داده است که کل صنعت بانکداری است که به گروگان گرفته شده توسط تعداد کمی از افراد و سازمان ها.”

“وضعیت به گونه ای است که مردم در حال حاضر ترس از نگه داشتن پول خود را در بانک ها. ما به نام برای بانکداری کمیسیون پس از سالن علامت رسوایی هشت سال پیش. در پایان دولت تصمیم گرفته برای تشکیل یک کمیسیون و ما از آن استقبال و آرزو برای موفقیت آن است.”

Debapriya از دولت خواست برای اعطای کمیسیون قدرت به عملکرد به طور مستقل و ایجاد یک محیط برای آن را به انجام این کار.

وزیر دارایی سابق ابوالقاسم Mal Abdul Muhit تا به حال در ابتدا اعلام کرد قصد دارد برای تشکیل یک کمیسیون تنظیم مقررات برای بخش بانکی در بودجه خود را برای سال مالی 2014-15. اما با وجود تلاش های متعددی توسط Muhith کمیسیون بود در نهایت تشکیل می دهند.

زمان وزیر دارایی AHM مصطفی کمال اعلام کرد که نظارت کمیسیون صنعت بانکداری خواهد بود تشکیل ‘به زودی’ به عنوان او تایید کرد که دولت تصمیم نهایی در این موضوع هفته گذشته است. وزیر همچنین در ملاقات با پروفسور Wahiduddin محمود مشاور سابق به دولت موقت در میان دیگران در مورد این کمیسیون است.

Mustafizur رحمان یکی دیگر از برجسته همکار در فکر می کنم تانک و تاکید کرد که باید به نام این کمیسیون به اعطا می شود صلاحیت به کار بر روی بهبود متمرکز پول و دارایی های تحت قانون مربوطه.

“این ما قصد تضعیف دولت. ما می خواهیم این کمیسیون تشکیل می شود در چنین راهی که آن را قادر به یافتن و اجرای راه حل برای مشکلات. برخی از مشکلات ما در [بانکی] بحث شده است. اما موضوع عمیق است-دروغ گفتن است.”

“این است که تضعیف اقتصاد کلان, مدیریت سیستم. مقدار زیادی از پول است که funnelled خارج از کشور پس از قانون برای بهبود این دارایی ها باید ثبت با کار این کمیسیون است.”

Mustafizur تاکید کرد نیاز به یک قدرتمند کمیسیون قادر به تدوین و اجرای راه حل های پایدار برای رسیدن به ریشه مشکلات بودجه ای در بخش مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>