OTTAWA — بانک مرکزی کانادا تشویق فروشندگان به ادامه قبول نقدی با وجود ramped تا اقدامات احتیاطی سلامت توسط همه سطوح دولت برای خنثی کردن گسترش COVID-19.

بانک مرکزی درخواست کانادایی به دنبال همان استانداردهای بهداشت عمومی پس از دست زدن به پول به عنوان آنها را پس از دست زدن به هر مورد دیگر در دامنه های عمومی مانند دستگیره های درب و یا پمپ گاز.

“خطرات ناشی از دست زدن به کانادا یادداشت های بانک هیچ بیشتر از کسانی که ناشی از دست زدن به دیگر سطوح مشترک مانند دستگیره های درب آشپزخانه شمارنده و دستگیره های نرده ای. کانادایی ها در دست زدن به پول نقد باید به دنبال سلامت عمومی دستورالعمل در COVID-19 و شستن دست های خود را به عنوان آنها را برای فعالیت های دیگر” این بانک در بیانیه ای گفت به CTVNews.ca.

“اگر افراد می خواهند به دیگر اقدامات ایمنی در این زمان ممکن است برای تمیز کردن پلیمر بانک نت با کمی آب و صابون پس از آنها به رطوبت مقاوم است. توجه داشته باشید که این مورد برای کاغذ یادداشت ها بانک.”

برخی از کسب و کار انتخاب را برای محدود کردن و یا رد نقدی برای کاهش آلودگی یک روند بانک مرکزی کانادا مانع در طول این از لحاظ اقتصادی آشفته زمان.

“امتناع نقد قرار می تواند یک بار بی در افرادی که بستگی به پول به عنوان وسیله پرداخت. بانک به شدت طرفدار است که خرده فروشان در ادامه به قبول پول نقد برای اطمینان از کانادایی ها می توانید دسترسی به محصولات و خدمات آنها نیاز دارند.”

بانک مرکزی کانادا نیز همکاری با موسسات مالی در سراسر کشور برای اطمینان از بدون اختلال در جریان نقدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو