بانک مرکزی کانادا کمبود 50 دلار صورتحساب با توجه به همه گیر احتکار

تورنتو — بانک مرکزی کانادا با آن مواجه است کمبود 50 دلار صورتحساب با توجه به COVID-19 همه گیر و نشانه های نقطه به نقطه کانادایی احتکار پول نقد به عنوان یک دلیل اصلی.

در بیانیه بانک مرکزی کانادا گفت: کمبود نمی خواهد تاثیر مصرف کننده امکان برداشت پول نقد اما به جای آن ممکن است نیاز به بانک ها برای تغییر سفارشات نقدی خود را به عنوان سمبل فرقه های دیگر.

“ما هنوز هم 50 دلار اسکناس در سهام اما منظور تنظیم ساخته شد به منظور حفظ موجودی کافی در طول چند هفته آینده” این بیانیه می خواند.

“این تنظیم است که با توجه به بزرگ تر از انتظار می رود تقاضا در طول چند ماه گذشته و پیش از ما به طور منظم برنامه ریزی شده سهام پر انتظار می رود تا پایان تابستان. این اندازه گیری که تنها بر 50 دلار فرقه موقت است و برداشته خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

بانک مرکزی کانادا می تواند مشخص نیست چرا این تقاضای افزایش یافته برای $50 به طور خاص اما آن را منتشر کارکنان مقاله بحث در اوایل این ماه نشان می دهد که وجود دارد افزایش تقاضا برای همه یادداشت ها بانک — هر چند 20 دلار و 50 دلار اسکناس در بالاترین تقاضا — در آوریل و مه در مقایسه با پنج سال گذشته.

این گزارش نشان می دهد به احتمال زیاد سه دلیل برای افزایش نت در گردش:

  • اقدامات پیشگیرانه از بانک ها برای افزایش موجودی نقدی خود را در طول همه گیر;
  • بانک ها نیز به خود جلب کرد پول بیشتری برای جبران اختلال در جریان پول نقد از خرده فروشان تحت تاثیر این بیماری همه گیر و
  • افزایش تقاضا برای اسکناس از مصرف کنندگان است.

در بیانیه بانک مرکزی کانادا گفت: آن معتقد است افزایش در تقاضای مصرف کننده “قابل توجه بود.”

بعلاوه این گزارش نشان می دهد که کانادایی ها در مورد برگزاری به طور متوسط 22 دلار بیشتر پول نقد در طول بیماری همه گیر در مقایسه با همین ماه در سال گذشته در حالی که 35 درصد از کانادایی کاهش کلی خود پول نقد استفاده کنید.

یکی دیگر از 30 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها استفاده از پول نقد در همه اما “توجهی از این پاسخ دهندگان تا به حال پول نقد در دست” با توجه به گزارش.

حتی اگر کانادایی ها در حال برداشت پول بیشتر وجود دارد کمتر مکان برای آن صرف شده است. چند کسب و کار در طول چند ماه گذشته از جمله Loblaws مترو و بازیکن تیم امید ایران در حال تشویق مشتریان برای جلوگیری از پرداخت پول نقد در حالی که کسب و کارهای دیگر در حال حاضر آن را همه با هم.

بانک مرکزی کانادا برای ثبت کرده است خواست کسب و کار به ادامه قبول اما به پاکسازی پول آن را به عنوان یک دستگیره یا پمپ گاز.

نقدی جمع اوری یک مشکل بین المللی

احتکار پول نقد است و نه فقط اتفاق می افتد در کانادا یا.

یک گزارش از مرکز تحقیقات سیاست اقتصادی در انگلیس نشان می دهد پول نقد در گردش خون افزایش یافته در ایالات متحده, ایتالیا, اسپانیا, آلمان, فرانسه, استرالیا, برزیل و روسیه, به نام چند.

“در حالی که اقتصادی آتن و افزایش استفاده از خرده فروشی آنلاین در حال حاضر کاهش پول نقد سنتی به عنوان یک تابع از متوسط ارز است که به نظر میرسد این است که بیش از جبران وحشت رانده احتکار اسکناس” در این گزارش آمده.

در آمریکا همه گیر احتکار همراه با کسب و کار امتناع نقدی منجر به کمبود سکه. این کمبود منجر به پایه و اساس ایالات متحده سکه نیروی کار است که به معنای “شناسایی پیاده سازی و ترویج اقدامات برای کاهش پیامد و مدت COVID-19 اختلالات مربوط به نرمال سکه گردش.”

اسپانیا-بر اساس Banco Bilbao Vizcaya Argentaria (BBVA) صادر کرده است یک هشدار در برابر احتکار پول در طول همه گیر با استناد به مصرف کنندگان از دست دادن یک لایه از حفاظت است که یک بانک را فراهم می کند و آن را افزایش می دهد خطر ابتلا به امنیت بالا برای مصرف کننده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de