Coronavirus همه چیز در مورد انسان اتصال. از یک منظر درون من شده فکر کردن در مورد اینکه چگونه این ویروس است که ما را مجبور به مقابله با ما مشترک سرنوشت برجسته ارتباطات ما در این فرآیند است. رمان coronavirus مخالف جغرافیا و مرزهای ملی. هیچ گریزی از آن – دقیقا به خاطر بشریت است که به ناچار وابسته هستند.

در زیبایی احساسی شعر به نام بنی آدم (نوع بشر) پیش نویس در قرن 13th, فارسی-مسلمان polymath سعدی استفاده می شود چه می تواند به عنوان یک قیاس به ما چالش های کنونی به منظور تجسم این مشترک اساسی بشریت است. آن را می خواند:

انسان ها اعضای یک کل
در خلقت از یک ذات و روح است.
اگر یک عضو مبتلا به درد
دیگر اعضای مضطرب باقی خواهد ماند.
اگر شما هیچ دلسوزی برای انسان درد
نام انسانی شما نمی توانید حفظ کنید.

این آیات از سعدی را بنی آدم تزئین دیوارهای سازمان ملل ساختمان در نیویورک و شعر شد به نقل از باراک اوباما رییس جمهور آمریکا در ضبط سال جدید (نوروز) پیام به ایران در مارس 2009 برای باز کردن فصل جدیدی در روابط ایران با آمریکا. اخیرا انگلیسی, گروه Coldplay با استفاده از شعر به عنوان آهنگ در آلبوم جدید خود به زندگی روزمره است. این شعر صحبت می کند که به غیر قابل اجتناب از یک سرنوشت مشترک بشریت است که ما را متحد می سازد به یک تنگاتنگی فضای مشترک.

یک سرنوشت مشترک

این تلاش از conjoining چه بوده و مصنوعی تقسیم از طریق nationalisms مذهبی آموزه ها و دیگر اشکال ایدئولوژی بود به همان اندازه مرکزی به یک شعر توسط نابغه آلمانی یوهان ولفگانگ گوته. او بسیار تحت تأثیر فارسی/مسلمان فلسفه و شعر به طور خاص توسط این 14 قرن شاعر حافظ-e شیرازی.

در شکوه خود را به کار West-Eastern Divan بسیار زود مانیفست در برابر فرهنگی essentialism – مشاهده یک فرهنگ خود را در جدایی کامل از دیگران – گوته نوشت:

هنگامی که مردم خود را نگه دارید از هم جدا متقابل را نگاشته است.
یک حقیقت پنهان است از قلب است.
اهداف خود را بسیار مشابه.

به عنوان یک مسری بیماری کروناویروس ترکیبات ما اجتناب ناپذیر سرنوشت مشترک. وجود ما محافظت نمی شود در انزوا ما فقط می توانیم برای زنده ماندن با هم: سرنوشت من است مال شما مال آنها است. رسانه های اجتماعی به عنوان مثال اتخاذ کرده است واژه هایی مانند “ویروسی” برای توصیف خصوص موفق توییتهایی یا Facebook, پست, است که نشان می دهد این دیالوگ بین بدن و ذهن ما است که در حال انجام در هر ثانیه از روز در این جهانی کرباس. این ارتباط تنگاتنگ با واقعیت خودمان را ادغام می کند (به جای تقسیم) مقوله های مانند “ما” و “آنها”, “خود” و “دیگری” است که در قلب مشکل از ایده های در مورد امروز ابدی فرهنگی جنگ.


ادامه مطلب: فیلسوف ایتالیایی coronavirus مستند در مورد چگونه به فکر می کنم مثبت در مورد جداسازی


رهبران ما در ادامه به صحبت در مورد کوروناویروس در مجزا رزمی و روانی ملی شرایط است. حتی در یک قاطعانه سکولار لیبرال-دموکراسی مانند فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی توصیف بحران در جنگ از نظر. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از کلمات مشابه زمانی که او تشبیه خود را به یک “جنگ به رئیس جمهور” به منظور توصیف مبارزه خود را در برابر ویروس.

و در عین حال در اوج این بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تحت فشار قرار دادند از طریق بیشتر یک جانبه تحریم ها علیه ایران است که به شدت ضربه توسط coronavirus و ونزوئلا مقامات . در زمانی که کشورهایی مانند چین و کوبا با اعزام متخصصان به epicentres از بحران مغلوب ساختن پیشی جستن است مجازات آسیب پذیرترین اعضای جامعه ایرانی به خاطر ناسیونالیستی قدرت سیاسی.

در جستجوی یک پاسخ جهانی

در این میان بسیاری از ما نگران هستند چرا که ما در حال پیدا کردن از, تراژدی, تراژدی است که وجود دارد عدم همکاری چند جانبه. ما انتخاب رهبران بی کفایت و یا درمانده و شایع سرمایه داری متمرکز شده بسیاری از منابع ما در سود و نه در موسسات که در خدمت مردم است.

Coronavirus بدل به چنین همه جانبه همه گیر برای دو دلیل ساده. اول, مشترک ما, زیست شناسی, احترام هر یک از روانی و فیزیکی مرزها که ایجاد شد ما را از هم جدا. دوم coronavirus نشان داد که چگونه جهانی شده معاصر ما در جهان است. زندگی ما خیلی نزدیک به هم پیوسته و شبکه ای است که این شیوع سفر در سراسر جهان در عرض چند هفته.

سرعت که در آن ویروس گسترش نشان می دهد کاملا به وضوح قرارداد فضایی است که همه ما در حال زندگی در روی زمین است. هنوز سیاستمداران ما صحبت در مورد ملی درمان و همچنان به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است که اگر ما می تواند عایق خودمان را برای همیشه لطفا برای. باید آن را به سازمان بهداشت جهانی و دیگر سازمان ملل متحد در بدن است که منجر به هماهنگی سیاستهای جهانی برای مشکلات جهانی.


ادامه مطلب: چرا شکست coronavirus در یک کشور کافی نیست – وجود دارد نیاز به یک هماهنگ استراتژی جهانی


هنوز روشن تناقض به چه چیزی مورد نیاز است و سیاستمداران در ادامه به صحبت می کنند از coronavirus از نظر صرف ملی شرایط اضطراری. این رویکرد compartmentalises چه دارند و منجر به بحران کنونی است که می تواند تنها در مواجهه درستی با جهانی هماهنگی و در عرض چند جانبه سازمان. اما سازمان ملل متحد و کمکی شبکه منفور است توسط نسل جدیدی از hyper-ملی رهبران در سراسر جهان است. این است که این رهبران که توقف توانایی ما برای حل و فصل مرز چالش های مانند این زمان بیماری همه گیر.

مشترک وجود دارد سرنوشت محاط در زندگی ما است که خواسته های جهانی در پاسخ به چالش های جهانی. “هیچ مردی یک جزیره” نوشت: شاعر جان دان در سال 1624. آن زمان که ما عمل بر علم با همدلی از یک شاعر و موسسه یک شکل جدید از انترناسیونالیسم که اذعان دارد و ما جشن مشترک بشریت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو