بنگلادش نرگس دانشگاه می گوید آن هوش مصنوعی می تواند تشخیص COVID-19 از طریق x-ray گزارش

دانشگاه وزارت بهداشت, AI واحد و نرگس گروه قلب و مراقبت های تخصصی و بیمارستان عمومی به طور مشترک توسعه تکنولوژی با 96 درصد میزان موفقیت به گفته محققان.

اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی به استقبال از ابتکار, اما هشدار داد که بیشتر تجزیه و تحلیل مورد نیاز است قبل از این فناوری می توان به استفاده از.

محققان شروع به کار بر روی تکنولوژی دو ماه و نیم پیش پس از رمان coronavirus پدید آمده در چین و عدم تست کیت شروع فراموش نشدنی جهان, دستیار استاد شیخ محمد Allayar رئیس دانشگاه گروه چند رسانه ای و خلاق فن آوری گفت: bdnews24.com.

آنها مورد تجزیه و تحلیل نسخه دیجیتال از chest x-ray گزارش COVID-19 بيمار از سازمان بهداشت جهانی و سلامت اداره “آموزش نرم افزار” او گفت:.

به عنوان هوش مصنوعی نرم افزار chest x-ray اطلاعات از مردم با هیچ بیماری و یا COVID-19 یا بیماری های دیگر آن می توانید به راحتی تشخیص بیماران او توضیح داد.

دانشگاه باز کرده است یک وب سایت (http://covid19.helpus.ai/covid_19_public) برای مردم را به استفاده از این تسهیلات است. اما آنها نیاز به تایید پزشکان از دولت تعیین شده بیمارستان برای آپلود chest x-ray گزارش نهایی آزمون.

Allayar گفت: آنها نشان دادند که سیستم به دولت وزیر ICT Zunaid احمد Palak و سلامت اداره.

“ما شروع به تماس با بیمارستان هنگامی که ما دریافت تایید. بیمارستان ها نیز نیاز به ترخیص کالا از گمرک,” او گفت:.

Habibur رحمان خط مدیر DGHS اطلاعات لشکر را دیدم که دانشگاه را ارائه و گفت: این سیستم هنوز هم طولانی.

“یک بیمار نیاز به رفتن به بیمارستان برای اولین بار به صورت x-ray تست. سپس دکتر ها نتایج. اما کسانی که در معرض خطر بالا نیاز به نتایج سریع,” او گفت:.

“با این حال ما ضمن استقبال از چنین طرح. ما نیاز به تجزیه و تحلیل آن, بیشتر,” Habibur گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو