بنگلادش توصیف او تنها مبارزه برای جلوگیری از coronavirus در ووهان

Jannatun Nahar لیزا یک بنگلادشی دکتری پژوهشگر در Huazhong University of Science and Technology, می گوید او روز وجود دارد “بد نیست اما تنها”.

“بسیاری از هموطنان و دوستان شما را ترک کرده اند و من نمی دانم دقیقا همان زمانی که آنها می توانید به عقب می آیند و وقتی که من می توانید بیرون بروید. من از دست آنها خیلی امیدوارم که آنها سالم هستند,” او گفت: bdnews24.com در یک ایمیل در روز یکشنبه.

او تحقیقات مربوط به مولکول های کربن در دانشگاه کالج علوم و مهندسی مواد.

چین در شهر ووهان شده است خالی از Jan 23 عنوان بسیاری از مردم به سمت چپ برای جشنواره بهار قبل از شروع یک مستند کلمپ برای جلوگیری از یک کشنده coronavirus از گسترش بیشتر, او گفت:.

“هیچ کس به عقب آمده است و به نظر می رسد مانند ووهان و من با داشتن طولانی ترین, never – ending, بهار, جشنواره,” لیزا گفت.

این سکوت وهم آور ساخته شده است که زندگی روزمره او “بسیار ساده و تنبل” اما او هنوز در تلاش برای نگه داشتن خودش فعال با پیوستن به یک گروه داوطلب فراهم می کند که غذاهای بین المللی دانش آموزان است.

لیزا تصمیم گرفتند تا صبح وظیفه. “این واقعا سخت است برای دریافت در صبح در میان زمستان سرد اما مسئولیت گروه هل من به بلند شدن در صبح زود. آن را نیز کمک به من بکنید من صبح ورزش همراه با کار من,” او گفت:.

برای کاهش خطر عفونت او طول می کشد یک حمام گرم پس از کار. “این حمام بهترین بخشی از روز و بسیار با طراوت است.”

ظهر او در خدمت او ناهار با دیگر داوطلبان همکار.

“من ناهار در حالی که گوش دادن به برخی از موسیقی. سپس من یک کمی پیاده روی در داخل اتاق من امیدوار است که این تمرین ساده برای افزایش انرژی من و ایمنی برای مبارزه با عفونت اگر من قرارداد ویروس” لیزا گفت.

“اما بعد از 15 دقیقه پیاده روی من همیشه چرت و احتمالا متاثر از تنبلی است. گاهی اوقات حتی موسیقی احساس خیلی خسته کننده است. پس از چرت زدن من خنک کردن و برخی از تنقلات و یا میوه ها که من امیدوارم کار خوب به سلامتی من به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

4:30 تا 5 بعد از ظهر شام خود را در خدمت به او ، این سنت چینی را به پایان برساند شام 5pm, او گفت:.

او هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سیستم به طوری که او موجب صرفه جویی در شام او برای 8ساعت. “این باعث می شود شب واقعا تنبل و طولانی است. گاهی اوقات دوستان من بیا همراه من است که بسیار نادر است در این زمان.”

لیزا گفت: او می رود برای یک پیاده روی به خرید میوه یا تنقلات از مغازه ها در نزدیکی زمانی که او می شود بیش از حد خسته.

“من صرف روز فکر کردن در مورد راه هایی برای نگه داشتن خودم سالم و قوی در حالی که انجام چیزهای دیگر.”

او گفت: “سخت ترین بخش” است که او می تواند او را لمس گربه دیگر به عنوان آن است که به شدت ممنوع نزدیکی حیوانات برای کاهش خطر عفونت است.

“او زندگی می کند در داخل محل اقامت من است و من هر جا که بروم اما من فقط نمی تواند پت او مثل قبل. این باعث تاسف من است. (اما) من خوشحالم وقتی که من او را تماشا خوردن” لیزا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو