بنگلادش در میان موارد جدید کروناویروس در امارات متحده عربی

این به ارمغان می آورد تعداد کل بیماران آزمایش مثبت برای COVID19 در امارات متحده عربی به 11 سه نفر از آنها در حال حاضر به طور کامل بهبود خلیج فارس اخبار گزارش.

این دو نفر هستند: یک زن 34 ساله ساکن از فیلیپین و 39 ساله از بنگلادش است. آنها در تماس مستقیم با بیمار چینی به تازگی مبتلا به کروناویروس و در حال حاضر در ثبات وضعیت سلامت وزارت گفت. نه از بیماران نامگذاری شد.

وزارت تأیید است که همه مردم در تماس مستقیم با کروناویروس بیماران در حال بررسی برای اطمینان از ایمنی از جامعه که به این بیماری نمی خواهد در کشور است.

این وزارتخانه تاکید کرد که آن را بر همه لازم و اقدامات پیشگیرانه از جمله بررسی, بررسی و پیگیری کسانی که در تماس با بیماران در همکاری با مقامات بهداشتی در کشور است.

وزارت خواست عمومی به دنبال روش های پیشگیرانه و به جزئیات این ویروس آگاهی, دستورالعمل های موجود در آن سایت و وب سایت های رسمی از مقامات بهداشتی در امارات متحده عربی.

“عمومی نیز توصیه به اتخاذ محافظ رفتارهای بهداشتی برای جلوگیری از بیماری های عفونی از جمله شستن دست ها با صابون و آب تمیز و پوشاندن دهان هنگام سرفه یا عطسه برای جلوگیری از گسترش میکروب ها و ویروس ها” وزارت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>