این wicketkeeper-رودخانه گل شکست نخورده 43 خاموش 77 به عنوان Rakibul حسن ضربه برنده پس از اجرا فوق العاده بازی-درست مرزی در پتچفستروم در آفریقای جنوبی در روز یکشنبه.

جوان ببر برگزار اعصاب خود را در یک زمان تعقیب در حال نهایی به عنوان باران متوقف شد, بازی و DLS روش لگد. تجدید نظر هدف دیدم بنگلادش بودند که 163 7 در 41 اور نیاز به هفت اجرا می شود در پنج اور از 15 در نه اور.

بنگلادش تقریبا bungled تعقیب به عنوان آنها ساخته شده سنگین آب و هوا از هدف های کوچک از 178 برای پیروزی.

افتتاحیه Parvez Hossain Emon (47 خاموش 79) و Tanzid حسن (17 خاموش 25) به بنگلادش سریع شروع با 50-اجرای ایستاده است.

اما این تیم شود زمانی که آنها از دست داده و چهار ویکت برای اضافه کردن فقط 15 بیشتر اجرا می شود در یک ویرانگر املا توسط Rabi Vishnoi که او نیز دگرگون سه دوشیزه اور.

تنها اکبر جان سالم به قتل عام ساخته شده توسط پا-عنکبوتی که تار میتند.

Vishnoi فرستاده Mahmudul Hasan شادی که شکست در یک مسابقه برنده قرن در مقابل نیوزیلند در نیمه نهایی پس از گرفتن حلقه از Tanzid.

فشار نصب شده بر روی جوان ببر که دیگر بازکن Emon بود بازنشسته صدمه دیده با گرفتگی عضلانی در پای چپ خود را.

Sushant Mishra اضافه شده به گلایه از بنگلادش با در نظر گرفتن درها از شمیم Hossain و Avishek دس پس از Vishnoi ادعا کرد که سر از توحید Hridoy و شهادت حسین.

بنگلادش بودند 102 برای شش در زمان پس از به ثمر 50 اجرا می شود بدون هیچ گونه از دست دادن.

Emon سپس برگشتم به چین برای ساخت قهرمانانه و با همکاری اکبر و سمت چپ زمانی که این تیم شد 27 اجرا می شود خجالتی و دیدن Rakibul پایان کار خود را.

قبلا بنگلادش برنده بازی شیر یا خط و قرار دادن هند به خفاش برای اولین بار. اما علاقه به دنبال پنجمین عنوان تاشو برای 177 اجرا می شود به عنوان یک آتشین بنگلادش سرعت حمله و فیلدینگ کنار گذارده ضربه.

این پرتاب کنندگان استقبال افتتاحیه Yashasvi Jaiswal و Divyaansh Saxena با رگبار گلوله از تحویل زاویه دار در بدن و گرفتگی آنها را برای فضای.

Avishek داس بود انتخاب کنید از پرتاب کنندگان برای بنگلادش چیدن سه برای 40 در حالی که Shoriful اسلام و Tanzim حسن Sakib به پایان رسید با دو سر هر کدام.

Jaiswal ایستاده بود در نوبت با افسانه 88 خاموش 121 توپ. او به پایان رسید این مسابقات را topscorer با عظیم 400 اجرا می شود پس از گل حداقل نیم قرن در تمام اما یک بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو