بنگلادش تعلیق Pahela Baishakh جشن در میان coronavirus بحران

دولت بخش در روز چهارشنبه خواسته وزارت امور فرهنگی به گرفتن گام های لازم برای جلوگیری از جشن های سال جدید در سراسر کشور از جمله جشنواره سنتی از اقلیت های قومی جوامع در سه منطقه از Chattogram تپه دستگاه.

روز سه شنبه نخست وزیر شیخ حسینه خواستند در یک ویدئو کنفرانس منطقه دستور مدیران و میدان در سطح مسئولان مراقب باشند در برابر رویدادهای عمومی جشن بنگالی سال جدید به عنوان دولت تلاش می کند برای محدود کردن خطرات ناشی از کوروناویروس.

“من فکر می کنم هر کس می تواند جشن ورود بنگالی سال جدید دیجیتالی و من مصرانه از همه برای انجام این کار به درستی. اما برگزاری جشنواره های مربوط به بزرگ مجامع عمومی باید در تمام هزینه های اجتناب. آن را از من درخواست ویژه” نخست وزیر گفت.

بنگالی جدید سال 1427 آغاز خواهد شد در Apr 14. آن را به شکل بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ بنگالی است و معمولا جشن با شور و شوق بزرگ و جشن.

صبح آغاز می شود با صفوف آورده از موسسه هنرهای زیبا که به رسمیت شناخته شده توسط یونسکو به عنوان یک میراث فرهنگی ناملموس بشریت”.

بنگلادش اعلام کرد shutdown در ابتدا از Mar 26 Apr 4, برای همه دولت و موسسات خصوصی قبل از گسترش آن به May 11 در یک پیشنهاد برای محدود کردن خطرات ناشی از کوروناویروس. دولت همچنین اعمال ممنوعیت در تمام مجامع عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im