عظیم جمع آوری در Brahmanbaria منطقه حدود 60 کیلومتری شرق پایتخت داکا نگرانی در مورد پتانسیل برای افزایش عفونت در کشور از 160 میلیون نفر با پزشکی ضعیف زیرساخت ها است.

“ما به شدت به دستور تمام ساکنان هفت روستا به ماندن در خانه در همه زمان ها حداقل بعد از 14 روز پس ما می تواند به شناسایی اگر کسی قرارداد این ویروس پس روز شنبه در جمع آوری” یک افسر پلیس محلی به رویترز گفت.

پلیس تا به حال انتظار نمی رود که چنین تعداد زیادی از مردم به جمع آوری برای تشییع جنازه هجوم یک هفته طولانی و مستند است که منع رفتن به جز برای مواد غذایی و پزشکی است. رسانه های محلی گفت: چند تن از عزاداران عینک ماسک.

دولت دستور داده است تا دو ارشد پلیس در منطقه برداشته شود از وظیفه برای عدم جلوگیری از جمعیت جمع آوری برای تشییع جنازه نماز مولانا Jubayer احمد انصاری است که از سرطان, پلیس گفت:.

بنگلادش دارای 2,456 فتح کرد گرفته شد تایید coronavirus موارد و 91 و میر. دولت تحمیل مستند در محل حداقل تا مارس 25 اما بسیاری از آنها شروع به دست انداختن قوانین از جمله پوشاک کارگران که در زمان به خیابان ها بیش از آخر هفته خواستار پرداخت.

قدرتمند رهبران مذهبی نیز در ادامه به اجازه کوچک جماعت در مساجد وجود خطر سرایت و از هشدارهای نخست وزیر شیخ حسینه خواستند.

بسیاری از مردم هنوز هم حضور در نماز جمعه و شروع مقدس روزه ماه رمضان بعد از این هفته که به طور معمول بیشتر نمازگزاران را جمع آوری و در مساجد قرار داده خواهد شد فشار بیشتری بر مقامات, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de