قطار مسافر از هند تحت غربالگری در اردوگاه ایستگاه راه آهن در داکا از روز سه شنبه پس از اقدامات مشابه گرفته شده است در فرودگاه ها و زمین بنادر و دریانوردی بنادر و گفت: Meerjady سابرینا فلور مدیر موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیق در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

هر چند قطار عبور Benapole ایستگاه هیچ مسافری می شود وجود دارد.

این Maitree اکسپرس اجرا می شود بین داکا و کلکته پنج روز در هفته است. قطار برگ داکا در سهشنبه, چهارشنبه, جمعه, شنبه و یکشنبه. آن برگ کلکته روز دوشنبه, سه شنبه, پنج شنبه, جمعه و شنبه.

سلامت کارگران هیچ پیدا نیست coronavirus بیمار در میان مسافران که تحت غربالگری در بازگشت از چین است.

دو بنگلادشی با این ویروس آلوده شده اند در بیمارستان بستری در سنگاپور است. یکی از آنها آمد در تماس با 19 نفر بودند و نیز قرنطینه. به عنوان بسیاری از 10 از آنها را بنگلادشی, فلور گفت.

دولت سنگاپور خواهد پرداخت هزینه درمان خود را با لایحه, او گفت:.

جدید کروناویروس پس از آن شیوع در ووهان چین به کشته شدن بیش از 1100 نفر در کشور که در آن تعداد کل افراد آلوده عبور کرده 45,000.

آن را به 18 ماه بیشتر برای دریافت یک واکسن جدید کروناویروس رسما به نام COVID-19, Tedros Adhanom مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو در روز سه شنبه.

فلور همچنین اشاره کرد که آن را کاملا از زمان برای دریافت واکسن. آگاهی بهداشت فردی و نظم و انضباط هستند بهترین راه برای جلوگیری از بیماری, او گفت:.

تمام 312 بنگلادشی بودند که قرنطینه در Ashkona حج اردوگاه پس از تخلیه از ووهان به خوبی انجام شد, او گفت:.

آنها نگه داشته شود وجود دارد تا Feb 15. این روش برای انتشار آنها را از وجود دارد گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو