وزیر امور خارجه AK Abdul Karim نشان داد که تصمیم به رسانه ها پس از یک رویداد در داکا در روز شنبه به مرگ و میر از این بیماری در گذشت 700 در چین با بیش از 34,000 موارد تایید شده در سطح جهان است.

موارد برای اولین بار در دسامبر ترسیم شد به غذاهای دریایی در بازار چین در شهر ووهان قلب بیماری همه گیر از کجا بنگلادش تخلیه 312 شهروندان و قرنطینه آنها در داکا در Feb 1.

دولت گفت: تعداد بنگلادشی که می خواستم به بازگشت اما نمی تواند آورده است 171.

“ما صرف مقدار برای کسانی که می خواهند به بازگشت در حال حاضر, اما هنوز هم آن را نمی ممکن است” Momen گفت: با استناد به این که خلبانان ویژه ووهان پرواز شده اند اجازه ورود به کشورهای دیگر است.

پس از تخلیه کابینه وزیر Khandker Anwarul اسلام گفته بود امتناع توسط خدمه پرواز این هواپیما یک مشکل بزرگ برای بازگرداندن 171 دیگران است.

“اگر ما می تواند پیدا کردن یک هواپیما به منشور که بهترین گزینه خواهد بود. و در آن صورت چینی هواپیما خواهد بود که اولویت اول” وزیر امور خارجه اضافه شده بود.

Most of the 312 Bangladeshi evacuees from China have been quarantined at the Ashkona Hajj Camp near the Dhaka airport. The rest of them have been hospitalised with symptoms similar to those of coronavirus infection.

بسیاری از 312 بنگلادش evacuees از چین شده اند قرنطینه در Ashkona حج اردوگاه در نزدیکی داکا فرودگاه. بقیه از آنها در بیمارستان بستری شده است با علائم مشابه به کسانی که از coronavirus عفونت است.

Momen نیز گفت: این امر ممکن است به تخلیه بنگلادشی از چین اگر دولت می تواند مدیریت اجاره چینی هواپیما.

“چین موافقت کرده بود یک بار به عنوان به خوبی. اما آنها حاضر بعد. آن را به یک ماده حساس,” او گفت:.

“ما نمی توانیم از ارسال هر گونه پرواز. هیچ عضو خدمه موافق به رفتن وجود دارد یا نه. بنابراین ما به آنها گفتم [رشته بنگلادشی] به صبر است”.

برخی از اتباع بنگلادش تحصیل در سه دره دانشگاه در ییچنگ برخی از 285 کیلومتر از ووهان گفت: bdnews24.com که در مجموع 172 بنگلادش دانشجویان رشته شده اند وجود دارد.

آنها گله و شکایت از کمبود مواد غذایی و آب آشامیدنی با توجه به مستند.

Momen رد این اتهامات گفته مقامات چینی شد, ارسال مواد غذایی و آب به درستی در زمان به 23 مکان های که در آن بنگلادشی بماند.

بنگلادش سفارت آمریکا در پکن بود و حفظ ارتباط منظم با رشته بنگلادشی و یک تیم از 384-عضو گروه شد و به طور مداوم شد خودروی مورد آنها با توجه به این وزیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو