بنگلادش رد ما حقوق بشر گزارش به عنوان “یک طرفه’

“در واقع جهان نیاز دارد و حق را در مورد وضعیت حقوق بشر در ایالات متحده” وزیر اطلاعات و حسن محمود گفت: bdnews24.com در روز جمعه.

سازمان هایی که ارائه داده ها و اطلاعات این گزارش در حال حاضر “اعتبار از دست رفته با مردم بنگلادش” گفت حسن که همچنین یک مشترک دبیر کل عوامی لیگ است.

“آنها منتشر شده بود یک طرفه گزارش در بنگلادش پیش از آن. این غیر قابل قبول است که وزارت خارجه آمریکا با انتشار گزارش حقوق بشر در بنگلادش با داده ها را از آنها [سازمان],” او اضافه شده است.

اما Iftekharuzzaman مدیر اجرایی برلین مبتنی بر شفافیت بین المللی بنگلادش فصل TIB معتقد است هیچ دامنه برای دولت را به نادیده گرفتن گزارش آن را به عنوان “بازتاب واقعیت”.

“من فکر می کنم اطلاعات و مطالعات آنها [آمریکا] در زمان به حساب درست باشد,” او گفت: bdnews24.com.

“می تواند وجود داشته باشد بحث اختلاف نظر بر سر این موضوع در سطوح مختلف اما هیچ راهی وجود دارد اما آن را به حساب آورد. آن باید در نظر گرفته شود چرا که این نشان دهنده این واقعیت است.

“دولت و سازمان های مرتبط را هیچ جایگزینی برای در نظر گرفتن اقدامات موثر برای رسیدگی به وضعیت,” او اضافه شده است.

آنچه در این گزارش

آمریکا تردید در صداقت از روند انتخابات در بنگلادش توصیف دسامبر 2018 انتخابات پارلمانی به عنوان “improbably کج’ و یکی بود که “در نظر گرفته نشده آزاد و عادلانه”.

انتخابات خدشه دار شد به گزارش بی نظمی از جمله انتخابات-جعبه چاشنی و ارعاب مخالفان رای گیری نمایندگان و رای دهندگان به وزارت امور خارجه آمریکا گفت: در سال 2019 در گزارش, حقوق بشر, شیوه های.

در طول مبارزات منتهی به انتخابات وجود دارد “گزارش های معتبری از آزار و اذیت و ارعاب بازداشت خودسرانه و خشونت” ساخته شده است که آن را دشوار است برای بسیاری از مخالفان نامزدها و حامیان آنها را به دیدار با برگزاری تظاهرات و مبارزات انتخاباتی آزادانه.

“AL-سازمان های وابسته مانند دانش آموز خود بال بنگلادش Chhatra لیگ (BCL) بنا به گزارش ها انجام خشونت و ارعاب در سراسر کشور با مصونیت از مجازات از جمله در برابر افراد وابسته به گروه های مخالف.”

بین المللی ناظران انتخاباتی شد “عدم صدور مجوز و ویزا در بازه زمانی لازم برای انجام یک معتبر بین المللی نظارت بر ماموریت” و تنها هفت تن از انتخابات 22 گروه کاری سازمان های غیر دولتی (NGOs) تصویب شد برای انجام انتخابات داخلی مشاهده می گفت.

این گزارش در ادامه به شناسایی ‘قابل توجه’ مسائل مربوط به حقوق بشر در این کشور که شامل کاربردهای غیرقانونی یا خودسرانه قتل, مجبور, ناپدید شدن, شکنجه, خودسرانه یا غیر قانونی بازداشت توسط دولت و یا از طرف آن; خودسرانه یا غیر قانونی دخالت در حریم خصوصی; خودسرانه بازداشت روزنامه نگاران و فعالان حقوق بشر, سانسور, سایت, مسدود کردن و قابل اعمال فساد است.

وزارت امور خارجه با اشاره به این که وجود گزارش های متعدد است که دولت یا عوامل آن متعهد خودسرانه یا غیر قانونی نیستیم ، سازمان های حقوق بشر و رسانه ها ادعا کرد بسیاری از این حوادث تیراندازی در واقع تشکیل فراقانونی آن اضافه شده است.

به نقل از سازمان عفو بین الملل که گزارش 466 حوادث اتهام اعدام های فراقضایی در سال 2018 وزارت امور خارجه با اشاره به سه برابر افزایش از سال گذشته و بیشترین تعداد حوادث گزارش شده در هر سال توسط سازمان های محلی و سازمان های حقوق بشر.

“نیروهای امنیتی اغلب برای اختصاص چنین مرگ و میر با این ادعا که آنها در زمان یک مظنون در بازداشت به صحنه جرم به بهبود سلاح و یا شناسایی coconspirators همدستان اخراج در پلیس و کشته شدن مشکوک و همچنین” آن را گفت.

دولت معمولا در توصیف این مرگ و میر به عنوان “تیراندازی کشتار” “gunfights” و یا “برخورد قتل” و در زمان چند اقدامات لازم برای تحقیق و تعقیب موارد سوء استفاده و کشتار توسط نیروهای امنیتی با توجه به گزارش.

دولت نه آمار منتشر شده در مجموع قتل توسط پرسنل امنیتی و نه در زمان اقدامات جامع به بررسی موارد وزارت امور خارجه گفت:.

“در چند شناخته شده است موارد که در آن دولت اتهامات کسانی که مجرم به طور کلی دریافت تنها اداری مجازات است.”

آن را نیز مورد انتقاد دولت برای ساخت محدود تلاش برای جلوگیری و یا بررسی گزارش ناپدید شدن و آدم ربایی متهم مرتکب شده توسط سرویس های امنیتی.

دولت نمی پاسخ به یک درخواست از گروه کاری سازمان ملل متحد در اجرا ناپدید شدن برای دیدار از این کشور.

با اشاره به گزارش های پاریس مستقر در سازمان فدراسیون بین المللی حقوق بشر وزارت امور خارجه مشاهده شده است که بین سال های 2009 و 2018 اجرا به دنبال ناپدید شدن یک الگوی است که شامل افراد در معرض ناپدید شدن قبلا هدفمند توسط مقامات.

“شاهد مشاهده شده مشابه قانون اجرای تاکتیک زمانی که بازداشت افرادی که بعد ناپدید شد و پس از ناپدید شدن, مقامات, درمان بستگان یا زیرکی و یا با تهدید.”

وابستگی سیاسی اغلب به نظر می رسد به یک عامل در ادعای دستگیری و محاکمه اعضای احزاب مخالف از جمله از طریق الکی اتهام به بهانه پاسخ برای امنیت ملی تهدید این گزارش مشاهده

“مخالفان حزب ملی بنگلادش (BNP) نگهداری می شود که هزاران نفر از اعضای آن دستگیر شدند خودسرانه در طول سال و اغلب در ارتباط با برنامه ریزی و preauthorized تظاهرات سیاسی در تلاش برای هر دو ارعاب و جلوگیری از فعالان و رهبران سیاسی از شرکت.”

بر خلاف سال های قبل به دولت اجازه داده BNP محدود آزادی برای برگزاری چند تظاهرات و تشکیل زنجیره انسانی خواستار آزادی از زندان رئیس حزب خالده ضیا و انتخابات آزاد و عادلانه وزارت امور خارجه گفت:.

فساد و قابل توجهی پرونده از موارد مانع از سیستم دادگاه و اعطای تمدید continuances به طور موثر مانع بسیاری از متهمان از اخذ محاکمه عادلانه بر اساس این گزارش.

وزارت امور خارجه گفت معنیدار وجود دارد محدودیت در آزادی بیان و اضافه کردن برخی از روزنامه نگاران خود سانسور انتقادات خود را از دولت به دلیل آزار و اذیت و ترس از اقدامات تلافی جویانه.

“2018 امنیت دیجیتال عمل می کنند (DSA) گذشت ظاهرا برای کاهش cybercrimes فراهم می کند برای جملات تا 10 سال زندان برای “تبلیغ” در برابر بنگلادش آزادی, جنگ, سرود ملی یا پرچم ملی است.”

“گروه های حقوق بشر, روزنامه نگاران, رسانه های سیاسی و احزاب مخالف را محکوم کرد DSA برای سرکوب آزادی بیان و جرم آزادی بیان است.

در حالی که هر دو در چاپ و آنلاین رسانه های مستقل فعال بودند و ابراز طیف گسترده ای از ديد رسانه ها که مورد انتقاد دولت تجربه منفی فشار دولت این گزارش گفت:.

در ماه اکتبر مجمع جهانی اقتصاد در بر داشت آزادی مطبوعات کاهش یافته است بیش از سال گذشته است.

“دولت حفظ سرمقاله کنترل بر کشور ایستگاه تلویزیونی و خصوصی موظف کانال های پخش دولتی, مطالب بدون هیچ اتهام” وزارت امور خارجه گفت:.

“سازمان های جامعه مدنی گفت: دخالت های سیاسی تحت تاثیر فرآیند صدور مجوز پس از تمام کانال تلویزیونی مجوز اعطا شده توسط دولت برای ایستگاه های حمایت از حزب حاکم است.”

مقامات از جمله سرویس های اطلاعاتی در برخی از موارد و وابسته به حزب حاکم قرار نگاران به حمله فیزیکی و آزار و ارعاب به ویژه هنگامی که به DSA گزارش اشاره کرد.

دولت ‘محدود’ و ‘اختلال’ دسترسی به اینترنت و سانسور محتوای آنلاین در حوادث جدا با توجه به وزارت امور خارجه.

در حوادث چند دولت دخالت در ارتباطات اینترنتی را فیلتر یا مسدود شده دسترسی محدود محتوا و سانسور وب سایت ها و یا دیگر ارتباطات اینترنتی و خدمات آن گفت.

“آن را به حالت تعلیق و یا تعطیل بسیاری از وب سایت ها بر اساس معیارهای مبهم و یا با اشاره صریح به خود نرم افزار-مخالفت محتوا بودن در نقض الزامات قانونی.”

فساد همچنان یک مشکل جدی در بنگلادش گفت: وزارت امور خارجه با استناد به کمیسیون ضد فساد بیانیه رئیس در ماه ژوئیه که در آن او با اشاره به بحران اعتماد عمومی در آژانس به عنوان بسیاری از تحقیقات تنها در برابر خرده نمونه از فساد است.

تعدادی از داخلی و بین المللی و گروه های حقوق بشر به طور کلی عمل با برخی از محدودیت دولت بررسی و انتشار یافته های خود را در مورد حقوق بشر موارد گزارش مشاهده شده است. اما مقامات دولتی بودند “به ندرت تعاونی و پاسخگو به دیدگاه های خود را”.

“اگر چه گروه های حقوق بشر اغلب به شدت به انتقاد از دولت آنها نیز تمرین برخی از خودسانسوری.”

این گزارش هشدار دهنده افزایش موارد تجاوز به عنف در نیمه اول سال با العین o Salish Kendra حقوق بشر در حمایت از جامعه و بنگلادش Mahila Parishad (BMP) برآورد 630-738 به زنان تجاوز بین ماه های ژانویه و ژوئن ارقام بالاتر از همان بازه زمانی از سال قبل است. در مقایسه BMP گزارش در مجموع 942 زنان مورد تجاوز قرار گرفتند در تمام سال 2018 است.

با توجه به حقوق بشر مانیتور بسیاری از قربانیان گزارش نشده تجاوز به علت عدم دسترسی به خدمات حقوقی انگ اجتماعی و ترس از بیشتر آزار و اذیت و قانونی مورد نیاز برای تولید شهود. بار است که در تجاوز به قربانی برای اثبات, با استفاده از شواهد پزشکی, یک تجاوز رخ داده است.

دولت ارائه شده قابل حمایت و کمک به Rohingya پناهندگان ساکن در این کشور با توجه به گزارش. وزارت امور خارجه بیشتر اشاره کرد که دولت در همکاری با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل و دیگر سازمان های بشردوستانه در ارائه کمک و حمایت به بیش از 1.1 میلیون Rohingya پناهندگان از میانمار. با این وجود پاسخگویی برای جنایت از جمله قاچاق انسان همچنان یک مشکل در آن مشاهده شده است.

با توجه به گزارش عدم رسمی پناهندگی برای Rohingya و روشن حقوقی گزارش مکانیسم در اردوگاه مانع پناهندگان دسترسی به سیستم قضایی که منجر به کم گزارش دهی موارد سوء استفاده و استثمار و مصونیت از مجازات برای قاچاقچیان و جنایتکاران دیگر.

بسیاری از اشکال سوء استفاده از کودکان از جمله سوء استفاده جنسی و جسمی و تحقیر, مجازات, کودک رها, آدم ربایی و قاچاق ادامه داد: به طور جدی و گسترده در کشور است.

کودکان آسیب پذیر سوء استفاده در تمام تنظیمات: صفحه اصلی, جامعه, مدرسه, مسکونی, موسسات و محل کار, این گزارش گفت:.

“با وجود پیشرفت از جمله ایجاد یک نظارت آژانس در وزارت خانه امور قاچاق کودکان و ناکافی مراقبت و حفاظت برای بازماندگان قاچاق ادامه به مشکلات.”

محلی و بین المللی سازمان های غیر دولتی کار بر روی موضوعات حساس و یا گروه از جمله مسائل دینی, حقوق بشر, مردم بومی, LGBTI جوامع Rohingya پناهندگان و یا حقوق کارگران در مواجهه رسمی و غیر رسمی دولتی محدودیت وزارت امور خارجه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de