بیمار شد و در قرنطینه با 14 مصریان در مکه عرب خبر گفت: روز جمعه به نقل از وزارت بهداشت ،

آنها آلوده شدند پس از تماس با قبلا اعلام موارد افراد مبتلا به کروناویروس با توجه به گزارش. با امکانات جدید تعداد کل coronavirus موارد در خلیج پادشاهی بود در 86 آن اضافه شده است.

در خاورمیانه بنگلادش ملی آلوده در عربستان سعودی سوم coronavirus بیمار از جنوب کشور آسیایی است. دو تن دیگر نیز گزارش شده در امارات متحده عربی.

A Saudi man wearing a protective face mask sells fruit at a market, after Saudi Arabia imposed a temporary lockdown on the province of Qatif following the spread of coronavirus, in Qatif, Saudi Arabia March 9, 2020. Reuters

یک مرد سعودی پوشیدن محافظ ماسک صورت مبادرت به فروش میوه در بازار پس از عربستان سعودی تحمیل موقت مستند در استان قطیف پس از شیوع کروناویروس در قطیف عربستان سعودی, مارس 9 سال 2020 است. ایسنا

این ویروس نیز شناسایی شده در پنج بنگلادش با مهاجران در سنگاپور و دو در ایتالیا.

در میان مهاجران تشخیص داده شده در سنگاپور چهار را به طور کامل از بهبود عفونت و بازگشت به خانه با توجه به کنترل بیماری آژانس از بنگلادش است. اما یکی از آنها همچنان در وضعیت بحرانی است.

سه مورد گزارش شده در بنگلادش به عنوان به خوبی و یکی از آنها به خانه بازگشت و پس از بهبودی کامل مقامات گفت.

وزیر امور خارجه AK Abdul Karim در یکشنبه خواست مهاجر بنگلادشی در خاورمیانه به صبر و گفت, عربستان سعودی, قطر و کویت خواهد تمدید ویزای خود پس از محدودیت های مسافرتی برای coronavirus بیش از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو