دهها هزار نفر از مردم نادیده گرفتن این مستند با حضور در نماز-e-Janaza از Khelafat Majlish رهبر مولانا زبیر احمد انصاری در جامع Rahmania Bertala ارخالق در Sarail در روز شنبه.

این حادثه باعث گسترده هشدار در زمانی که مردم در سراسر جهان در حال گفت به ماندن در خانه و تمرین های اجتماعی فاصله به عنوان بخشی از تلاش ها برای محدود کردن گسترش ویروس.

پرداختن به حادثه روز یکشنبه ملک اشاره کرد که دولت های محلی را عدم کنترل وضعیت در Brahmanbaria بیشتر می تواند تشدید افزایش شیوع کروناویروس در بنگلادش نیز آلوده کرده است که 2,456 فتح کرد گرفته شد نفر کشته و 91 تا کنون.

“ما متوجه شدیم که وجود دارد یک تجمع بزرگ در Brahmanbaria در شنبه شامل هزاران نفر از مردم. چنین جماعت بسیار مضر در این نقطه در زمان” گفت: مالک.

“ما نگران هستند که بسیاری از مردم تبدیل خواهد شد آلوده. این بود که بسیار غیر مسئولانه عمل می کنند. ما معتقدیم که این یک شکست کامل بود در بخشی از دولت است.”

انصاری در گذشت و در محل اقامت خود در Brahmanbaria به درمانگاه جراحی اطفال Para در سن 59. او در رقابت انتخابات سال 1996 از خانه خود حوزه و از دست داد.

این نماز برای رهبران اسلامی صورت گرفت در جامع Rahmania Bertala ارخالق در Sarail در روز شنبه با ردیف عزاداران کشش از مدرسه محل تمام راه را به پایین به Dhaka-سیلهت بزرگراه.

مديران محلی بودند که از عقل خود را به توضیح گسترده مردم در انتخابات زمانی که دولت در حال حاضر اعمال محدودیت هایی در نماز جماعت در مساجد به سرعت گسترش coronavirus.

بالا رهبران اسلامی در منطقه, مدرسه, دانش آموزان و مردم عادی حضور داشتند مراسم تشییع جنازه نظارت انصاری پسر حافظ شیرازی مولانا اسدالله.

پلیس حاضر بودند اما آنها باقی مانده است در حاشیه.

کارشناسان در سراسر جهان تاکید کرده اند نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله ترغیب مردم به حفظ فاصله حداقل سه فوت از دیگران به منظور محدود کردن خطر ابتلا به عفونت.

بنگلادش نیز تحمیل مستند ممنوعیت اجتماعات بزرگ و درخواست شهروندان برای باقی می ماند در داخل خانه به عنوان آنجا که ممکن است اجتماعی را حفظ فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de