از دست دادن خواهد بود 8 میلیون دلار در بهترین سناریو و 16 میلیون دلار یا 0.01 درصد از تولید ناخالص داخلی اگر آن را به پایان می رسد در حد متوسط با توجه به تجزیه و تحلیل جدید توسط ADB.

گسترش این ویروس مرگبار خواهد تاثیر قابل توجهی در توسعه اقتصادهای آسیایی از طریق کانال های متعدد منجر به تیز کاهش تقاضای داخلی پایین تر, گردشگری و سفر کسب و کار و تجارت و تولید ارتباط عرضه اختلالات و عوارض بهداشتی آسیایی دهنده گفت: در روز جمعه.

“قدر از زیان های اقتصادی بستگی دارد که چگونه شیوع می یابد که باقی می ماند بسیار نامشخص است ،

طیف وسیعی از سناریوهای مورد بررسی در این تجزیه و تحلیل نشان می دهد یک اثر جهانی در محدوده از $77 میلیارد دلار 347 میلیارد دلار یا 0.1 درصد به 0.4 درصد از تولید ناخالص داخلی.

در حد متوسط سناریو که در آن رفتارهای پیشگیرانه و محدودیتهایی مانند ممنوعیت سفر شروع به کاهش سه ماه پس از وقوع شدت و محدودیت های تحمیل شده بود در اواخر ژانویه جهانی ضرر و زیان می تواند رسیدن به $156 میلیارد یا 0.2 percrnt از تولید ناخالص داخلی جهانی با توجه به تجزیه و تحلیل.

چین را به حساب ارزش 103 میلیارد دلار از این ضرر و زیان یا 0.8 درصد تولید ناخالص داخلی خود را ADB گفت.

بقیه در حال توسعه آسیا را از دست خواهد داد 22 میلیارد دلار يا 0.2 درصد تولید ناخالص داخلی خود را اضافه شده است.

“وجود دارد بسیاری از ابهامات در مورد COVID-19 از جمله تاثیر اقتصادی آن گفت:” ADB اقتصاددان ارشد Yasuyuki Sawada. “این نیاز به استفاده از سناریوهای متعدد برای ارائه یک تصویر واضح تر از ضرر و زیان بالقوه. ما امیدواریم که این تحلیل می تواند حمایت از دولت به عنوان آنها آماده روشن و قاطع پاسخ به کاهش انسانی و اقتصادی اثرات این بیماری.”

“ADB آمادگی خود را برای ارائه حمایت بیشتر به آن در حال توسعه اعضا در تلاش های خود را برای پاسخ به تاثیر نامطلوب COVID-19. ADB را با استفاده از وسایل مناسب به آدرس مربوطه از جمله از طریق موجود و جدید, کمک مالی, کمک اضطراری وام بر اساس سیاست اعطای وام سرمایه گذاری بخش خصوصی و دانش و کمک های فنی” در مانیل مبتنی بر قرض دهنده در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو