بنگلادش ایتالیا موافقت خود را برای تقویت همکاری به عنوان حسینه خواستند در دیدار کونته در رم

این تصمیم در یک نشست دو جانبه بین نخست وزیر شیخ حسینه خواستند و او را همتای ایتالیایی جوزپه کونته در رم.

آنها همچنین در مورد مهم منطقه ای و بین المللی مسائل حسینه خواستند مطبوعاتی وزیر Ihsanul کریم به رسانه ها گفت.

این سرودهای ملی دو کشور نواخته میشد که حسینه خواستند وارد کونته رسمی اقامت پالازو Chigi کاخ. کاخ سپاه پاسداران نیز به او گارد افتخار.

رهبران دو کشور با هم ناهار هم پس از این نشست است.

علاوه بر بحث در مورد مسائل دو جانبه آنها صحبت کرد اگر شادی خود را در روابط اقتصادی بین دو کشور و تاکید کرد تقویت “دوستانه” روابط.

کونته مطمئن حسینه خواستند با توجه به برخی از پیشنهادات او قرار داده شده در این جلسه به منظور افزایش همکاری های کریم گفت.

او دعوت ایتالیایی برتر به جشن Bangabandhu شیخ Mujibur رحمان 100 تولد سالگرد.

“من باور دارم که این دیدار را در روابط بین دو کشور به یک ارتفاع جدید,” حسینه خواستند گفت: در این نشست است.

او در توضیح بنگلادش دستاوردهای اقتصادی و خواستار کسب و کار خدمات ویزا برای بنگلادشی برای تقویت تجارت است.

وی تاکید کرد: شرکت های تجاری ایتالیایی برای سرمایه گذاری در 100 اقتصادی مناطق ساخته شده در بنگلادش است. آنها می توانند واردات کالاهای چرمی از بنگلادش به عنوان حسینه خواستند گفت.

نخست وزیر گفت بنگلادشی شاغل در ایتالیا در حال بازی نقش مهمی در اقتصاد هر دو کشور است. دولت خود را متعهد به جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی, او گفت:. کونته همچنین تحسین کار مهاجر بنگلادشی.

نخست وزیر ایتالیا متعهد 1 میلیون یورو برای Rohingya پناهندگان به عنوان حسینه خواستند تصریح کرد: این فراخوان برای کمک به سوار کردن فشار بین المللی بر میانمار به اتباع خود بازگشت.

کونته ستایش حسینه خواستند برای تصمیم گیری به پناهگاه پناهندگان.

او همچنین تشکر خود را به صورت ایستاده ایتالیایی ها تحت تاثیر 2016 حمله تروریستی در Holey صنعتگر نانوایی در داکا و در نظر گرفتن اقدامات فوری. 17 خارجه قربانیان کشته شده در این حمله شامل نه ایتالیایی.

حسینه خواستند گفت دولت او در زمان صفر تحمل ضد تروریسم سیاست. “افکار عمومی در بنگلادش نیز در برابر تروریسم,” او اضافه شده است.

کونته گفت: “موفق” جلسه افتتاح یک فصل جدید در روابط دوجانبه است.

وی با تمجید بنگلادش قابل توجهی برای دستیابی به رشد اقتصادی است.

نخست وزیر ایتالیا همچنین اشاره کرد که دو کشور را جشن می گیرند جشن طلایی روابط در سال 2022.

او نشان داد علاقه ای به همکاری در انرژی و دفاع بخش است.

وزیر امور خارجه AK Abdul Karim, حسینه خواستند اصلی وزیر احمد Kaikaus بنگلادش سفیر در ایتالیا Abdus Sobhan Sikder و وزیر امور خارجه Masud بن Momen, در میان دیگران, شرکت کننده در این نشست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>