این ویروس است که باعث بیماری COVID-19 ضربه 169 کشورهای آلوده کردن بیش از 400 ، 000 نفر و کشته شدن بیش از 18,000 تا اوایل روز شنبه.

بنگلادش دارای 39 مورد شناخته شده با چهار تایید مرگ.

با توجه به این که اثر شیوع در پرجمعیت کشور فاجعه بار خواهد بود که دولت قبلا محدودیت های تحمیل شده بر تجمعات و بسته موسسات آموزشی.

پس از اعلام تعطیلی دفاتر با 10 روز تعطیلات به طور کلی از Mar 26, مردم در حال حاضر رهبری خانه در روستاها و شهرها از شهرهای بزرگ از جمله پایتخت داکا که میزبان بیش از 20 میلیون نفر است.

فشار بسیار زیاد شد که دولت به حالت تعلیق تمام لینک های راه آهن صبح روز سه شنبه.

وضعیت بدتر تبدیل به جان خانه نشین مردم با عجله به هیئت مدیره اتوبوس ها در هنگام حمل و نقل جاده ها و پل ها وزیر Obaidul Quader در بعد از ظهر اعلام کرد: “مستند” از حمل و نقل عمومی در طول تعطیلات.

بنگلادش آب حمل و نقل داخلی قدرت نیز به حالت تعلیق در راه اندازی خدمات از روز شنبه. تنها کسانی که در حال حاضر در Sadarghat راه اندازی ترمینال سمت چپ داکا اما بسته بندی شده بودند به چندین برابر ظرفیت خود را.

‘Sumon’, پوشاک کارگر کارخانه بود که در حال انتظار برای گرفتن یک Bohura اتوبوس در Mohakhali گفت: او به خانه بازگشت و به عنوان کارخانه بسته شد در میان coronavirus را بترساند.

“مالک” و ” تماس با ما یک بار در کارخانه بازگشایی. من باز خواهد گشت و سپس” او گفت:.

Sazzad Hossain Sumon یک پیمانکار از Titas گاز گفت: هیچ کار در داکا در حال حاضر و پس از او در حال رفتن به خانه در رنگپور. او کسی است که می تواند پس از او نگاه کنید باید او سقوط بیمار در این شهرستان است.

“من کوک در حال آمدن است برای چند روز به عنوان به خوبی. آن دشوار خواهد بود برای به دست آوردن غذا. من می روم به دلیل آن است که بهتر بود با خانواده در این زمان از خطر” Sumon استدلال.

ناصر الدين دستیار مدیر کل Ekota Paribahan گفت: تعداد مسافران کاهش یافته بود که اولین مورد شناخته شده تا به حال گزارش شده در کشور در اوایل این ماه.

مسافران شروع به ورود در ترمینال خود را در صدها نفر پس از اعلام عمومی تعطیلات در روز دوشنبه گفت.

“بیشتر مسافران هستند که امروز پس از شنیدن در مورد مستند. همه ما بلیط فروخته شده” ناصر گفت.

در Gabtoli ترمینال اتوبوس وجود دارد سردرگمی بیش از سفر در برخی از راه های است که نیاز به عبور از رودخانه گذر گاه از وسایل نقلیه.

Magura محدود محمد عمران خان گفت که او خریداری یک بلیط به یک رودخانه بندر با امید عبور از آن را توسط یک مسافر راه اندازی.

“ما در حال تلاش برای مقابله با هزاران نفر از مسافران است. آن را تا نیمه شب به ارسال این افراد خانه است. ما لازم نیست که بسیاری از اتوبوس در ترمینال” گفت: ابوالقاسم کلام رئیس جمهور Mohakhali ترمینال بین منطقه, اتوبوس, انجمن صاحبان.

“ما تا به حال سعی کردم به آنها را با ارائه برخی از دست sanitiser اما آن را دشوار است برای مدیریت بسیاری از مردم,” او اضافه شده است.

هزاران نفر شلوغ Kamalapur ایستگاه راه آهن, بسیاری از آنها برای درخواست بازپرداخت.

مقامات گفت: مسافران نمی خواهد پول خود را به عقب باعث جنجال و هیاهو در بعد از ظهر. اما مقامات در نهایت تصمیم به بازپرداخت مشتریان در تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im