رئیس جمهور بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان در بیانیه ای در روز یکشنبه گفت: زمان مورد نیاز برای تایید آموزش و آماده سازی گیاهان.

این RMG سازان کشور در حال حاضر شروع به تولید 20,000 PPE اما اینها از “سطح 1” که استانداردهای تعیین شده توسط سازمان بهداشت جهانی گفت: coronavirus همه گیر است aeen در سراسر جهان گریه برای PPE.

PPE متشکل از لباس های محافظ دستکش, کلاه, عینک و یا دیگر لباس یا تجهیزات طراحی شده برای محافظت از بدن پوشنده لباس را از عفونت است.

از تجربه خود را از ساخت این “سطح 1” PPE آنها قابل درک است که آن را شش ماه برای رسیدن به ظرفیت تولید که استاندارد PPE این BGMEA رئیس گفت.

پارچه برای PPE نیاز به وارد شده از چین و کارخانه ها نیاز به مهر و موم شده به رایگان از ویروس در حالی که ویژه ماشین آلات دوخت نیز مورد نیاز با توجه به Rubana.

“کارگران نیاز به برخی از آموزش است. گواهینامه ها نیز نیاز خواهد بود. این شغل نیاز به حداقل شش ماه به صورت کامل,” او گفت:.

در بنگلادش حداقل سه پزشک آلوده شده با این ویروس پس از درمان بیماران بدون PPE. دیگر پزشکان و کارکنان بهداشت نیز قرنطینه.

Rubana گفت: 20,000 PPE ساخته شده در حال حاضر خواهد شد با توجه به دولت برای توزیع.

“این تنها ميخ. طراحی شده است مانند واقعی PPE. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط دستیاران به پزشکان بسیاری از بار. این پزشکان هستند که ترس از درمان بیماران در حال حاضر نیز می توانید با استفاده از این,” او گفت:.

آنها باید یک برنامه ریزی برای واردات مناسب پارچه از چین و تولید PPE با کیفیت بهتر در 15 تا 20 روز Rubana گفت.

این “هدف اصلی” از تولید پزشکی-درجه PPE خواهد بود صادرات به عنوان تقاضا برای تجهیزات سر به فلک کشید با هیچ درمان یا واکسن برای COVID-19 در معرض دید ظرف چند ماه و یا حتی سال ها با توجه به BGMEA جمهور.

“ما می خواهیم برای شروع کار در مدت کوتاهی. ما این موضوع را با سازمان بین المللی کار, که, WFP, یونیسف و گروه دیگری از سازمان. ما به دنبال همکاری خود را برای ارتقاء توانایی ما. آنها از ما حمایت خواهد کرد با هر دو زنجیره تامین و ویژگی های دانش,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو