بنگلادش می شود یکی دیگر از tranche از کمک های پزشکی از هند برای مبارزه با COVID-19

هندی, کمیساریای عالی در بنگلادش ریوا Ganguly دس تحویل لوازم متشکل از 100,000 قرص هیدروکسی کلروکین و 50000 استریل فولاد, لاتکس, دستکش, به وزیر بهداشت زاهد مالک در روز یکشنبه.

وزیر بهداشت ضمن قدردانی هند ادامه حمایت از نظر ارائه ضروری لوازم پزشکی, دنده محافظ و ظرفیت سازی برای مقابله با شیوع کروناویروس.

“دست یاری از ما همسایه در این موقع از پریشانی خوش آمدید,” او گفت:.

بسته به شکل بخشی از هند ‘محله اول’ سیاست با هدف گرفتن یک همکاری منطقه ای با رویکرد شامل گسترش coronavirus ها در این کمیسیون در بیانیه ای گفت.

وسایل حمل و نقل از هند با کمک Biman Bangladesh شد و پس از آن اعزام به مرکز پزشکی فروشگاه انبار.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل به دنبال قرص هیدروکسی کلروکین یک مالاریا دارو از هند به عنوان او امیدوار است این امر می تواند یک درمان موثر برای COVID-19 بيمار. بعد از آن دیگر کشورها نیز درخواست هند برای تامین دارو.

در ابتدا هند بزرگترین تولید کننده هیدروکسی کلروکین تحمیل ممنوعیت صادرات مواد مخدر اما بعد از آن تصمیم به عرضه آن به کشورهای همسایه. آن را در حال حاضر عرضه دارو به انگلستان, ایالات متحده, برزیل و ژاپن است.

سارک COVID-19 صندوق اضطراری اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی و تنظیم شد تا با کمک های اولیه 10 میلیون دلار از هند است. دیگر کشورهای متعهد به اضافه کردن به این صندوق با بنگلادش ارتکاب $1.5 میلیون.

اولین tranche از کمک های اضطراری پزشکی تحت این صندوق حاوی 30,000 فولاد ماسک و 15000 سر را پوشش می دهد وارد بنگلادش on Mar 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de