بنگلادش می شود $170 در وام از AIIB به بهبود بهداشت

این داکا بهداشت بهبود پروژه شرکت تامین مالی با بانک جهانی را حمایت از سرمایه گذاری دولت در زیرساخت های بهداشت شامل سیستم های فاضلاب درمان و فاضلاب و خلبان اقدامات سخت برای رسیدن به مناطق در Pagla حوضه آبریز یکی از پرجمعیت ترین مناطق شهر AIIB گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

“AIIB متعهد به تضمین این که پروژه های آن در بهبود کیفیت زندگی برای آسیب پذیر ترین جوامع است. این پروژه که انتظار می رود به طور مستقیم کمک به دستیابی به توسعه پایدار هدف (SDG) 6 است که برای اطمینان از دسترسی به آب و بهداشت برای همه” گفت: AIIB معاون سرمایه گذاری عملیات DJ Pandian.

“تجربه از اجرای این پروژه را تقویت خواهد کرد AIIB ظرفیت برای تامین مالی مبتنی بر گسترده آب و فاضلاب پروژه های که در تقاضای بالا هستند در مناطق دیگر از منطقه است.”

این پروژه در بودجه استفاده می شود برای بازسازی دو تنه برق ساخت جدید دوم و سوم شبکه و تصفيه خانه فاضلاب. دیگر مولفه های کلیدی از سرمایه گذاری شامل تقویت ظرفیت داکا آب و فاضلاب اقتدار و تست امکان محلی اقتباس جمع آوری و تصفیه فاضلاب راه حل.

این پروژه AIIB هشتم سرمایه گذاری در کشور که همگی در تراز وسط قرار دارد با این کشور در اولویت برنامه های توسعه و SDGs. تایید پروژه به ارمغان می آورد این بانک تعهد در بنگلادش به $1.068 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im