بنگلادش پوشاک صاحبان ‘نگران’ چین به عنوان ویروس مختل عرضه

زنجیره تامین در حال حاضر مختل با تمدید تاخیر به بازگشایی کارخانه و عدم اطمینان در مورد از سرگیری کار این است که تنظیم به عنوان coronavirus شیوع همچنان به گسترش در استانها و شهرستانها.

چینی کارخانه ها شروع به رول به آرامی زیر 2020 فصل تعطیلات, اما آنها نمی تواند بازگشت به تولید کامل با توجه به کمبود نیروی انسانی کارخانه. حمل و نقل کالا نیز متوقف و مقامات نمی توانم بگویم چه زمانی تولید اختلالات ادامه خواهد داد در چین است.

چینی صادر کرده اند گفت: واردکنندگان در بنگلادش که همه چیز را به حالت عادی در آینده 10 تا 15 روز است.

چین به سرعت در بندر فعالیت برای جبران ضرر و زیان چینی سفیر ایران در داکا Li Jiming گفته است.

بنگلادش کالاهای وارداتی به ارزش Tk 1.14 تریلیون دلار از چین در 2018-19 مالی سال بود که 26 درصد از کل واردات.

با توجه به پوشاک readymade صنعت چین تنها کشور به واردات حداقل 40 نوع مواد خام از. این شامل موضوعات پارچه و زیپ و دکمه.

همچنین, اسباب, الکترونیک, برق, محصولات کشاورزی, تجهیزات و پیاز و زنجبیل و سیر و kinoo, نارنجی, اپل, ماشین آلات, فولاد, مواد, مواد شیمیایی, کفش, عینک نیز وارد شده از شرق آسیا ملت است.

وارد شده اند و تمایلی به رفتن برای بازارهای جایگزین تا به حال حتی اگر آنها در دسترس هستند.

قمری تعطیلات سال جدید آغاز می شود در هفته اول ژانویه در چین و طول می کشد حدود 25 روز. این کارخانه به طور کلی بازگشت به تولید هفته اول فوریه است. اما در این سال کارخانه ها هنوز از آتش تا با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

بنگلادش باعث 92 درصد از صادرات آن درآمد فرم پوشاک readymade بخش. این بخش است که مقابله با کمترین تهدید به علت coronavirus بحران است.

زنجیره تامین شده است مختل شود به شدت برای چند روز گذشته و تاثیر در حال رشد است هر روز Mashiul اعظم Sajal معاون رئیس جمهور بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان گفت: bdnews24.com.

هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد جلوتر اما صاحبان کارخانه کاملا نگران است.

“ما در حال از دست دادن سفارشات و همچنین تامین مواد اولیه. ما حتی نمی توانید سفارشات از خریداران — بسیار کمتر معامله با آنها. این مرحله ادامه خواهد داد تا زمانی که ممکن است حتی اگر این وضعیت در چین به حالت عادی برمی گرداند در حال حاضر.”

برخی از این دفاتر در چین می تواند بازگشت به کار, اما نه کارخانه به 60 درصد از کارگران نمی تواند به کارخانه, او گفت:.

بسیاری از کارخانه ها در بنگلادش تا به حال سه تا چهار نفر از خطوط تولید خود را متوقف کرده است. وجود خواهد داشت بیشتر بیکاری اگر بحران همچنان که کارخانه ها نمی خواهد بود قادر به پرداخت حقوق و دستمزد خود را از صدها نفر از کارگران گفت: Sajal.

رقبا در بخش پوشاک – ویتنام و کامبوج و پاکستان و ترکیه هستند بهتر قرار داده شده از بنگلادش است با توجه به ارشد BGMEA رسمی.

پاکستان در حال حاضر مسلح با عقب پیوندی در حالی که ویتنام و کامبوج آوردن کالا از طریق جاده از چین, او توضیح داد. اما در آن طول می کشد حداقل 15 روز برای کالا برای رسیدن به بنگلادش توسط کشتی.

در بخش پوشاک در بنگلادش حدود 1,700 شرکت های متصل به عقب پیوندی. همه آنها تولید دکمه زیپ رنگ و لوازم جانبی دیگر با استفاده از ظرفیت خود را با مواد اولیه وارداتی از چین است.

عقب مانده پیوندی محصولات بدترین ضربه coronavirus بحران در چین گفت: اقیانوس, لوازم جانبی, مدیر عامل, Mir Abdus ستار ملا. وجود دارد حدود 37 محصولات در این بخش و 34 که وارداتی مستقیم از چین. تنها 4 یا 5 محصولات مانند کارتن polybag مورد نیاز برای بسته بندی باید از مواد اولیه وارداتی از کشورهای دیگر از چین است. قیمت لوازم جانبی در حال حاضر شات از 10 به 15 درصد ،

بحران قابل رویت نیست در حال حاضر به عنوان بسیاری از پوشاک کارخانه عرضه در دست مورد نیاز برای یک ماه ملا گفت. اما بحران را تشدید خواهد کرد و اگر این وضعیت در چین نمی شود و عادی در یک هفته او اضافه شده است.

“این بخش را احساس ضربه اصلی از coronavirus بحران در چین ماه آینده. هر چند بنادر شروع خواهد شد عامل وجود دارد می تواند یک بن بست. برخی از کارخانه ها در بنگلادش در حال حاضر رو به دردسر. ما هنوز مطمئن نیست که چین خود را شروع خواهد کرد صادرات” متقاعد کردن زیپ مدیر عامل Rafez علم چودری گفت: bdnews24.com.

چین برای 95 درصد از روی بازار است. معامله گران در بنگلادش واردات عینک از چین به دلیل هزینه های پایین.

عینک هستند اضطراری محصول است که صرفا وابسته به چین گفت: بنگلادش عینک صنعت گران انجمن رئیس جمهور Sanaullah خان.

“واردات باقی مانده است به حالت تعلیق در پس Jan 10. ما در حال تلاش برای تماس با آنها را تقریبا هر روز. ما مطمئن هستیم که واردات از سر گرفته خواهد شد. بیشتر عینک ها وارداتی از گوانگژو و شانگهای” خان گفت.

عینک صنعت نمی کنند اما در حال حاضر آن را به صورت یک بحران در دو ماه او گفت:.

“در آن طول می کشد دو ماه به تولید یک محصول پس از سفارش قرار داده شده است و یک ماه دیگر برای حمل و نقل. ممکن است چهار ماه به از سرگیری واردات عینک.”

تقریبا تمام الکترونیکی موتور پمپ در کشور هستند وارداتی از کشور چین گفت: Nasiruddin از Shifang دستگاه خانه در Nababpur. اما بخش نمی خواهد در صورت هر گونه مشکل در ماه های آینده, او گفت:.

واردات از همه بزرگ و کوچک ماشین آلات, پمپ های آب, موتور الکتریکی و سایر ماشین آلات وابسته در چین بنگلادش برق موتور پمپ وارد کانون Shahidul اسلام Shopon گفت: bdnews24.com.

“بازار نباید تحت تاثیر قرار اگر واردات متوقف شده است برای یک ماه اما نگه داشتن محصولات می تواند ثابت کند یک مشکل بزرگ به عنوان آنها نمی تواند ذخیره شده برای مدت طولانی,” او اضافه شده است.

“وارد را ذخیره و بر روی برخی از محصولات به دلیل تعطیلات سال نو در چین است. به همین دلیل قیمت ندارد شات نشده است. اما بازار تحت تاثیر قرار خواهد شد در پایان ماه مارس است.”

ارزش بازار Tk 250 میلیارد دلار توسعه یافته در Nababpur بر اساس چینی ماشین آلات Shahidul Alam Shopon گفت. “کره جنوبی یا تایوان نمی قادر خواهد بود برای تولید این محصولات در یک قیمت پایین.”

بسیاری از مواد خام مورد نیاز برای ساخت باتری های موجود در کشور است اما کارخانه ها بستگی چین برای 10 درصد از مواد اولیه از جمله پلاستیک globules گفت: دستگاه های خودپرداز مصطفی مالک از عبدالله باتری. “آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار برای بعد از یک ماه اما بنگلادش به دنبال یک جایگزین بازار اگر بحران مردد است,” او گفت:.

گلابی و پرتقال و سیب و انگور وارداتی از چین گفت: میوه های تازه وارد انجمن خزانه دار Shamsul Haque. اما بازار میوه را نمی خواهد تحت تاثیر بسیار وجود دارد به عنوان یک بازار جایگزین برای آن دسته از میوه ها است.

بزرگ عرضه زنجبیل و سیر از چین می آید گفت: Abdul Majed یک معامله گر در Shyambazar. اما وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد به عنوان یک بازار جایگزین برای تولید در دسترس است, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im