دفاع موفق توقف پرونده قتل رسیدگی از دادگاه عالی پس از اتهامات عنوان شده به طور رسمی فشرده در دادگاه در ژوئن 21, 2016. متهمان تحت تعقیب در Jul 28 که در آن سال اما آغاز رسوب توسط شاهدان شده و تاخیر بیش از 20 بار.

خانواده و هزاران نفر از تلفات در انتظار عدالت اما دادستان Khandker Abdul مانان رئیس دولت مشاور از داکا منطقه و جلسات قضات دادگاه و دادستان کل Mahbubey علم نمی تواند می گویند که دادگاه ممکن است آغاز خواهد شد.

Aminul Islam, یک کارمند در دادگاه گفت: bdnews24.com که در آینده شاهد شنیدن راه اندازی شد برای Jul 30.

به عنوان بسیاری از 1,135 نفر کشته و بیش از 2500 کشته رعنا پلازا یک ساختمان هشت طبقه مسکن پنج پوشاک کارخانه در Savar سقوط on May 24, 2013.

فاجعه آمار جهانی عناوین برجسته نگرانی در مورد ایمنی از بنگلادش کارخانه ها و شرایط کاری خود و وادار کردن دولت و صاحبان کارخانه به اتخاذ اقدامات جدید.

سه مورد بیش از ساختمان را سقوط در حال بررسی در دادگاه. محاکمات را آغاز کرده اند که در دو تا از این موارد یکی برای مقصر قتل و دیگری برای ساخت کد نقض اما دادگاه شده است در گیر و رسوب فاز. اتهام نشده است فشرده که هنوز در کمیسیون ضد فساد مورد.

Savar پلیس تا به حال ثبت یک مورد ‘مقصر قتل’ در برابر 21 نام مظنون از جمله صاحب این ساختمان سهیل رعنا.

تحقیقات در مورد این led به 41 متهم تحت 12 اتهامات جنایی برای تهدید کارگران با از دست دادن شغل در صورتی که به ادامه کار در شرایط شناخته می شود خطرناک است.

دادگاه عالی صادر کرده است اقامت سفارشات پس از درخواست تجدید نظر از هفت متهم کرد که این روند متوقف شده, رئیس دادستان عمومی Khandker Abdul مانان پیشتر گفته. ابوبکر صدیق یکی از هفت متهم نقطه از بریسل سالگی در یک تصادف جاده ای.

“ما آمده ایم تا بدانند که دادگاه عالی ماندن سفارشات در دادرسی در برابر همه متهمان به جز یک محمد علی برداشته شده است. اما ما هنوز به دریافت سفارشات از بخش مربوطه در دادگاه عالی, بنابراین ما نمی توانیم پیش با شاهد شهادت” Khandker Abdul مانان گفت: bdnews24.com.

“اگر گام های گرفته شده از دفتر دادستان کل ما آماده برای حرکت به جلو او گفت:” مبنی بر آمادگی برای شنیدن یک بار اقامت سفارشات برداشته می شوند.

اما دادستان کل Mahbubey علم گفت: “من باید بدانید که محاکمه شده اند در آنجا ماند. چه می توانم انجام دهم اگر من نمی?”

علم به هیچ نشانه ای روشن در مورد آنها مسئولیت را به اطلاع او نهفته است. “وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن ما از شروع محاکمه از موارد که از آن باقی بماند سفارشات برداشته شده است.”

Sub-بازرس ولی اشرف از Savar ایستگاه پلیس آغاز یک مورد با استناد به “قتل به دلیل سهل انگاری’ پس از حادثه.

دستیار کمیسر پلیس بخش تحقیقات جنایی یا CID Bijoy کریشنا Kar ارسال شده در دادگاه به اتهام ورق در برابر 41 متهم از جمله سهیل رعنا در Apr 26, 2015. حداقل 594 نفر ذکر شده به عنوان شاهد.

دو تا از 41 متهمان ابوبکر صدیق و ابوالقاسم حسین باید ترک جان تعدادی از متهمان در 39.

این مورد بیش از ساختمان کد تخلفات ثبت شده توسط اداره توسعه پایتخت RAJUK هم در گیر رسوب فاز در داکا ارشد قضایی دادستانی دادگاه.

این chargesheet در این مورد که متهم از 18 از جمله سهیل رعنا از استفاده ناقص و با کیفیت پایین مواد در ساخت و ساز از رعنا پلازا ارسال شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو