بنگلادش صادر ترس قدرت افزایش قیمت باعث خواهد شد بیشتر شیب

خطر تشدید درگیری ها در خاورمیانه پس اخیر آمریکا کشته شدن یک ایرانی فرمانده نظامی در عراق تا به حال snuffed بنگلادش شانس برای یک چرخش در صادرات پس از اندکی رشد در ماه دسامبر پس از چهار ماه کاهش است.

از شیوع کروناویروس در چین ممکن است نیروی آمریکا و کشورهای اروپایی و دیگران برای منحرف کردن پوشاک readymade سفارشات به بنگلادش دومین صادر کننده پوشاک پس از چین اما اختلال در تامین مواد اولیه با توجه به محدودیت های مسافرتی دامن زده است ترس از اسلاید بیشتر در بنگلادش صادرات است.

آخرین ضربه به صادرات 5.3 درصد افزایش در قیمت برق اعلام کرد روز پنج شنبه خواهد بود “نی که پشت شتر را شکست” معتقد است Rubana Huq ارشد از صادرکنندگان پوشاک’ association BGMEA.

هزینه های تولید افزایش 29.4 درصد بیش از چهار سال گذشته در حالی که قیمت ماتريالى محصولات کاهش یافته و در بازار بین المللی گفت: bdnews24.com در روز جمعه.

BGMEA جمهور Rubana Huq صحبت می کند و در قبل از بحث بودجه در عماری داکا هتل در روز دوشنبه. عکس: محمود علی Ovi

“صنعت پوشاک را ندارد توانایی گرفتن آمار از قدرت افزایش قیمت و یا افزایش هزینه های تولید به هر دلیل دیگر در این وضعیت,” او گفت:.

یک واحد بزرگ صنعتی است که پرداخت شده است Tk 16.2 میلیون چیز n صورتحساب برق یک ماه مجبور به پرداخت Tk 17.1 میلیون هنگامی که نرخ های جدید اثر را از Mar 1, بنگلادش, انرژی کمیسیون تنظیم مقررات گفت.

Mizanur Rahman, مدیر اجرایی Samata چرم پیچیده یک شرکت در یکی از کلیدی ترین بخش صادرات کشور گفت: هزینه های تولید افزایش می یابد به طور ناگهانی به دلیل قدرت افزایش قیمت به عنوان صنعت تا حد زیادی وابسته به برق است.

“ما در حال محاسبه اثرات قدرت افزایش قیمت,” او گفت:.

Obaidul Quader دبیر حاکم عوامی لیگ و حمل و نقل جاده ها و پل ها وزیر خواست مردم را به قبول قدرت جدید تعرفه امیدوار کننده عرضه بدون وقفه.

پیاده روی برای یک “راه حل دراز مدت به مشکلات برق”, او گفت: یک رویداد در داکا در روز جمعه.

اما Jashim Uddin مدیر عامل بنگال پلاستیک, سوال, پیاده روی حتی پس از افزایش در تولید برق. “چرا باید قیمت ها افزایش یافته زمانی که ما تولید برق پیشی مصرف؟”

“ما لازم نیست که قدرت و کیفیت. انتقال خطوط قادر نیست هر چند تولید برق افزایش یافته است. بنابراین کارخانه های بزرگ نیاز به تولید قدرت خود برای مقابله با کاهش قدرت” او گفت:.

بنگلادش محصولات خواهد شد در نهایت از “فرار” بازار بین المللی زیر قدرت قیمت افزایش Jashim سابق معاون رئیس جمهور از apex معامله گران در بدن FBCCI ترس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im