یکی از بیماران جدید است که مهاجرین بازگشته از آلمان در حالی که دیگر از ایتالیا, وزیر بهداشت زاهد مالک گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه مهمانخانه Padma در داکا در شب شنبه.

“ما تا به حال سه coronavirus بیماران. آنها به خوبی انجام می دهند و دو نفر از آنها در حال حاضر منتشر شده است. ما دیگر به عنوان” ملک گفت.

“ما و عفونت های شناسایی در دو بیماران بیشتر است. ما نگه داشته و آنها را در یک بیمارستان است. آنها هستند که با توجه به تمام درمان ضروری است,” او اضافه شده است.

بيماران هر دو بنگلادشی شهروندان, حال تهدید خود را پس از بازگشت به خانه با توجه به وزیر بهداشت.

مقامات انجام آزمون بر روی آنها پس از آنها تا به حال بد افتاده, او گفت:. آنها را به بیمارستان منتقل و پس از نتایج بیرون آمد و قبل از آن در روز شنبه او اضافه شده است.

Meerjady سابرینا فلور مدیر دولت موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیقات و یا IEDCR گفت: قبلا در این روز که نه نفر بودند در انزوا در بیمارستان پس از نشان دادن علائم کروناویروس.

چهار نفر دیگر در نهادی قرنطینه, او گفت:.

بنگلادش گزارش داد که اولین موارد ابتلا به کروناویروس در Mar 8 پس از دو مرد و یک زن آزمایش مثبت برای عفونت است.

در میان آنها دو آمد از ایتالیا در حالی که دیگر بیمار که بستگان یکی از عودت.

دو نفر از آنها آزاد بودند از ویروس فلور گفت: با استناد به آزمون. دیگر بیمار بود و در انتظار نتایج حاصل از تست دوم پس از اعلام نتیجه یکی از اولین آمد منفی است.

این IEDCR دریافت 3,686 تماس در آن با خط تلفن در 24 ساعت به ظهر شنبه در میان است که 3,603 شد مربوط به کروناویروس گفت: فلور.

آن را مورد آزمایش قرار 211 نمونه در 24 ساعت اما پیدا نکردم حضور این ویروس در هر یک از آنها, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de