بنگلادش پوشاک صادرکنندگان لابی توصیه تولید shutdown پس از coronavirus نجات اعلام کرد

Rubana Huq رئیس جمهور بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان خواسته صاحبان به دنبال نخست وزیر شیخ حسینه خواستند دستورالعمل به ماندن در خانه و اجازه دهید کارگران انجام این کار با نگه داشتن کارخانه های تعطیل در طول کل تعطیلات اعلام کرد برای شیوع.

حسینه خواستند همچنین نورد از یک Tk 50 میلیارد بسته تقریبا با همه ی نجات بودجه به صاحبان کارخانه از RMG صنعت که بدست آورده $34 میلیارد دلار در سال است. این صندوق برای کارگران شاغل در صنایع صادرات می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها برای پرداخت حقوق و دستمزد و کمک هزینه به کارگران و کارکنان دیگر.

پس از اولین شناخته شده COVID-19 مورد گزارش شده در کشور در Mar 8, بسیاری از کارگران گروه به نام برای بسته شدن پوشاک کارخانه با توجه به سلامت خود را به خطر است.

اما Rubana گفته بود “هر کارخانه صاحب خواهد شد تصمیم خود را در بستن گیاهان. و یا دولت را به ارائه یک راهنما. BGMEA است نه یک قدرت است که می تواند به تصمیم گیری در این.”

پس از حسینه خواستند آدرس به ملت در روز چهارشنبه ترغیب مردم به ماندن در خانه Rubana گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه که نخست وزیر به دستورالعمل های خاص برای حفاظت از ویروس.

“به عنوان بزرگترین بخش صنعتی ما باید مجموعه ای از مثال های زیر نخست وزیر دستورالعمل. من امیدوارم که [صاحبان] را در نظر بگیرید بسته شدن کارخانه ها در این شرایط” این BGMEA رئیس گفت.

اگر هر کارخانه باز می ماند از آن باید اطمینان حاصل شود برای حفاظت از کارگران ویروس و بدهی برای آنها Rubana گفت.

کارخانه ها که می خواهید برای تولید تجهیزات حفاظت فردی PPE یا برای پزشکان برای درمان بیماران در طول همه گیر همچنین می توانید باز باقی می ماند او اضافه شده

MA جلیل Ananta یک ستاره فیلم و پوشاک readymade بخش کارآفرین گفت: خاموش شدن منجر به صدها نفر از هزاران نفر از زیان کار است.

وی حسینه خواستند به منظور بسته شدن کارخانه های پوشاک امیدوار کننده مراحل برای محافظت از کارگران از ویروس.

به عنوان بسیاری از 959 شرکت ها دیده می شود سفارشات به ارزش 2.67 میلیارد دلار لغو و یا به حالت تعلیق توسط خریداران خارجی با توجه به همه گیر دادن شغل از 2 میلیون نفر از کارگران در معرض خطر با توجه به BGMEA.

رئیس آن Rubana گفت: گرد مولر از آلمان فدرال و وزیر همکاری های اقتصادی و توسعه مطمئن است او را از ادامه همکاری و واردات readymade garments از بنگلادش در پاسخ به نامه اش به دنبال کمک.

او گفت: آلمان شد و با توجه به ساخت PPE در بنگلادش به عنوان تقاضا برای این محصول افزایش یافته به شدت در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر.

“اولین تضمین شده از آلمان آمده در این زمان بحران” Rubana گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو