بازگشت به مدرسه در 34: فقط با من تماس Nanna

بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد به عنوان سن شما. موسیقی شما استفاده می شود به فکر می کنم به عنوان لبه برش است که در حال حاضر بر روی طلا FM شما بی ارزش مشتاق خرید whitegoods و افتخار در مورد میزان فیبر شما خوردن hangovers گذشته به مدت چهار روز crocs شروع به نظر می رسد مانند یک کفش خوب گزینه (عملی و راحت) و هیچ چیز شما هیجان زده تر از چشم انداز از رفتن به رختخواب زود است.

The age of ascent ... just call me Nanna.

سن صعود … فقط با من تماس Nanna.
اعتبار:Rob هومر

بسیاری از افراد سن و سال من هستند و در این مسیر به یک وام مسکن و 2.5 کودکان و به نظر می رسد مستحکم در مشاغل. به جای من سه ماهه (اواسط?) بحران های زندگی بحث از تصمیم گیری به آن پاره و دوباره شروع می شود. آن را در آخرین دقیقه تلاش به eek معنی از زندگی من فراتر از بزرگترین شاهکار به این نکته: خوردن دو پیتزا در یک نشسته است.

بنابراین در این سن رسیده از 34 من بثورات تصمیم به بازگشت به TAFE به انجام دیپلم در حفاظت و مدیریت زمین. من دقیقا به تنهایی در یک قدیمی-سن دانش آموز (که تعریف شده است به عنوان هر کسی که بیش از 25). متوسط سن تک دانش آموزان در استرالیا است که 26 سال و 11 ماه و در سال 2015 وجود دارد تقریبا از 10 ، 000 دانش آموزان در سن 60 یا مسن تر.

برخی از چیزهایی که تغییر نکرده. دانش آموزان همیشه دیر و شکست (هر چند به نحوی که آنها همیشه پول برای سیگار. من بی اطلاع بود مردم هنوز هم دودی.) برخی چیزها تغییر کرده است. این کتابخانه در حال حاضر به نام یادگیری عوام فلاپی دیسک ها و USBs هستند و آزمون باید به عنوان آزمونها چون ظاهرا کلمه آزمون بیش از حد مقابله برای ما ضعیف فکر دانش آموزان است. نیز وجود دارد که انبوه سرد انتقال جدید در پاورپوینت که من نمی دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>