از COVID-19 Johnson خواست به فاش انگلستان مستند استراتژی خروج

Johnson, 55, صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه با این بیماری است. یک سخنگوی تایید او در 10 خیابان داونینگ در یکشنبه شب و پس از دو هفته دوره نقاهت در Chequers خود در کشور محل اقامت.

او را از سر وقت به محل کار در روز دوشنبه و “مشتاق برای رفتن” خود را ایستاده در Dominic Raab گفت.

در روی میز کار خود جانسون را پیدا خواهد کرد یک نامه از مخالفت حزب کارگر رهبر Keir Starmer اصرار او را به مجموعه ای از زمانی که و چه اقتصادی و اجتماعی مستند به سرعت گسترش coronavirus ممکن است کاسته یکی از بسیاری خواستار اطلاعات بیشتر.

Raab وزیر امور خارجه بریتانیا گفت: حدس و گمان در مورد این خطر رقیق کننده این پیام است که مردم باید در خانه بماند.

“ما در یک ظریف و خطرناک مرحله و ما نیاز به مطمئن شوید که مراحل بعدی هستند استواری گفت:” اخبار آسمان.

رسمی تعداد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 در بیمارستان در سراسر بریتانیا افزایش یافت به 20,732 تا 413 در 24 ساعت, در حالی که موارد تایید شده بود در 152,840 تا 4,463.

مرگ و میر در جامعه و در خانه های سالمندان کندتر می رسند به این معنی که کلی تلفات به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر است.

“معتبر نیست”

استفان Powis مدیر پزشکی خدمات بهداشت ملی انگلستان گفت: “بسیار قطعی” روند رو به پایین در تعداد coronavirus موارد در بیمارستان نشان داد که اجتماعی فاصله کاهش انتقال ویروس و گسترش یافته است.

Raab گفت: دولت به دنبال علمی و پزشکی, مشاوره و که وجود دارد خواهد بود یک تیز اما کاهش تدریجی پیشرفت به یک جدید “عادی”.

بعد در دولت روزانه توجیهی کشاورزی و وزیر محیط زیست جورج Eustice گفت: این مستند خواهد بعدی بررسی می شود “در یک هفته”.

کار رهبر Starmer گفت: در نامه سرگشاده خود به جانسون که دولت در حال سقوط و بقیه جهان با امتناع می گویند ،

“به سادگی اقدام به عنوان اگر این بحث نیست اتفاق می افتد و معتبر نیست,” او نوشت.

او گفت که دولت بوده است خیلی آهسته به تحمیل مستند به گسترش تست و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به بیمارستان و مراقبت در منزل کارکنان.

یک مجموعه از وخیم اقتصادی اخبار اضافه شده است برای فشار بر دولت است.

کسب و کار گزارش تاریخی سقوط در تقاضا خرده فروشی را فرو ترین ثبت, دولت بدهی فزاینده و بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره-ستر و هشدار داد که انقباض اقتصادی می تواند بدترین در قرن.

Eustice کشاورزی وزیر تخمین زده است که تنها حدود یک سوم از نیروی کار مهاجر که به طور معمول برای برداشت میوه و سبزیجات بیش اواخر بهار و تابستان ساخته شده بود آن را به بریتانیا قبل از این مستند.

او گفت که دولت در تلاش بود برای پیدا کردن راه هایی برای برخی از میلیون ها نفر از furloughed کارگران در حال حاضر در حال پرداخت توسط دولت به یک شغل دوم برداشت تولید کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im