B. C. شرکت تاکسی رایگان ارائه می دهد و به و از کار برای کارگران بهداشت و درمان

ویکتوریا — یک جزیره ونکوور شرکت تاکسی است که باز کردن درهای خود را در طول COVID-19 pandemic برای کمک به مراقبت از سلامت کارگران با سواری رایگان به و از بیمارستان.

زمان تاکسی ارائه شده است رایگان و به مراقبت های بهداشتی کارگران در ویکتوریا بیمارستان عمومی و سلطنتی جشن بیمارستان که معتبر جزیره سلامت کارت شناسایی.

صاحب کیت ویلسون گفت: این یک راه بسیار خوبی به آنها می تواند حمایت از جامعه محلی خود را.

“این یک زمان ما همه احساس کمی اضطراب قادر به جسمی کمک در مناطق ما می دانیم که به آن نیاز دارید” گفت: Wilson. “ما خوشحال به شریک شدن.”

چند هفته پیش ضروری کسب و کار در زمان ضربه قابل توجهی با ridership پایین تقریبا 75 درصد است.

“اولین چیزی که ما اجرا شد و برخی از اقدامات ایمنی و پروتکل بنابراین هر کسی که در اتومبیل های ما در امان نگه داشته شود,” او گفت:.

این شرکت که در عمل در ویکتوریا و Kelowna رسیده به هر دو جزیره سلامت داخلی و سلامت به ببینید که چگونه آنها می تواند کمک و حمایت.

“آنها هر دو با پاسخ یک نیاز برای مراقبت های بهداشتی کارگران حمل و نقل به و از خود بیمارستان ها گفت:” ویلسون. “ما فکر می کنیم ممکن است ارائه چیزهایی برای آنها, اما این است که چگونه آنها پاسخ داد.”

زمان تاکسی تسلا-تنها ناوگان اجازه می دهد تا شرکت برای ارائه یک touchless تجربه.

“ما یک برنامه که در آن سوار رزرو آنلاین, ماشین باز به طور خودکار به تنها چیزی که یک مشتری نیاز به لمس است که خود را به کمربند ایمنی است که مقادیر قبل و بعد از هر سوار” ویلسون گفت:.

مراقبت های بهداشتی کارگران می تواند اضافه کردن یادداشت های خود را آنلاین رزرو برای شناسایی به جزیره سلامت کارکنان و باید خود را نشان می دهد نشان هنگامی که آنها را برداشت.

“در آن طول می کشد یک چیز از روز خود را که آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد دیگر زمانی که ما می دانیم که آنها مقدار زیادی از استرس در حال حاضر در صفحه خود گفت:” ویلسون.

زمان تاکسی شروع به ارائه رایگان در مارس 1 و امیدوار به ادامه برای چند هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im