B. C. جدید کروناویروس مورد است که به تازگی از ایران

ونکوور — فرد دیگری در بریتیش کلمبیا دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 استانی مقامات بهداشت پنج شنبه اعلام کرد.

مورد “presumptive مثبت” و یک نمونه فرستاده شده به ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ برای تایید.

وزیر بهداشت آدریان دیکس و سلامت استان افسر دکتر بانی هنری اعلام کرد این مورد به خبرنگاران در قوه مقننه استانی یک روز زودتر از خود را به طور منظم برنامه ریزی شده به روز رسانی بر روی این ویروس است.

مورد یک زن در 30s که ساکن در فریزر سلامت منطقه, هنری گفت. این زن به تازگی در بازگشت از سفر به ایران و یک فرم خفیف تر از بیماری های هنری گفت.

استان بالا دکتر گفت فریزر بهداشت در حال حاضر شروع به بررسی زن در تماس نزدیک قرار داده و تعدادی از مردم او شده است در مجاورت نزدیک به در انزوا.

“ما خواهید بود با انجام یک بررسی دقیق از سفر او هنگامی که او علائم آغاز شده و تعیین اینکه آیا ما نیاز به بررسی و یا اطلاع افرادی که در هواپیما او بازگشت و در” هنری گفت.

مورد جدید به ارمغان می آورد تعداد ثبت شده در بریتیش کلمبیا به شش. روز چهارشنبه در این استان اعلام کرد که اولین فرد در B. C. به قرارداد این ویروس در حال بهبود است.

هنری استان گفت: دولت هنوز هم معتقد است خطر ابتلا به اهالی بریتیش کلمبیا از COVID-19 کم است.

“من فکر می کنم این نشان می دهد که ما باید یک سیستم قوی برای چیدن افرادی که ممکن است این ویروس” هنری گفت. “این واضح است که کمی غیر معمول که در سفر به ایران چیزی جدید است.”

ایران به تازگی شروع گزارش موارد ویروس هنری گفت. او گفت: استانی مقامات بهداشتی را با کار کانادایی و بین المللی سازمان بهداشت و درمان برای تعیین که در آن زن قراردادی ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>