ونکوور — بریتیش کلمبیا بالا, دکتر, سفارش شخصی موسسات خدمات – مانند سالن و چشمه های معدنی در این استان به نزدیک است.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری اعلام کرد تغییر در استان را روزانه توجیهی در COVID-19 pandemic شنبه. هنری همچنین اعلام کرد 76 جدید تست مثبت برای رمان coronavirus در استان و یکی اضافی مرگ است.

وجود دارد در حال حاضر 424 نفر در بریتیش کلمبیا که آزمایش مثبت برای این ویروس و 10 نفر کشته شده اند. نه از 10 نفر که فوت کرده اند از این ویروس در B. C. ساکنان Lynn Valley مرکز مراقبت از سالمندان مراقبت در منزل در نورت ونکوور.

در روز جمعه, B. C. اعلام یک مهلت قانونی برای ناهار خوری داخل رستوران, سفارش, تمام موسسات به سوئیچ به یک را خارج و تحویل تنها مدل.

هنری گفت: او آگاه بود بسیاری از خدمات شخصی کسب و کار و رستوران در حال حاضر بسته قبل از او صادر شده و دستورات او گفت که آنها باید. دلیل صدور دستور او گفت که او ساخته شده است آگاه باشید از برخی از سازمان ها که در ادامه به کار گیرند.

هر دو هنری و B. C. وزیر بهداشت آدریان دیکس تصریح کرد: ضرورت حفظ فاصله فیزیکی از دیگران ماندن از مدرسه به خانه و کار و شستن دستها غالبا.

آنها نیز در پاسخ به تماس از پزشکان در فریزر بهداشت منطقه را به شما معرفی استان-شبکه “مستند” ساخت این اقدامات شده اند که در جای خود قرار داده در طول چند هفته گذشته حتی سختگیرانه تر.

هنری گفت: او موافق با تمایلات آن دسته از پزشکان بیان شده است. هر دو او و دیکس گفت: سفارش شده است که در جای خود قرار داده و تا کنون مقدار به چه کسانی پزشکان درخواست برای, اما آنها نیاز به 100 درصد از مشارکت عمومی به منظور موثر است.

“من معتقدم که این اقدامات است که ما در حال انجام در برابر آنچه آنها درخواست,” هنری گفت.

دیکس ذکر کالیفرنیا اخیر مستند به عنوان یک نقطه از مقایسه. وزیر بهداشت گفت: 16 جداگانه بخش های اقتصادی معاف از فرماندار پناهگاه در محل سفارش وجود دارد چرا که آنها در نظر گرفته لازم برای عملکرد جامعه است.

مردم در کالیفرنیا مجاز به ترک خانه های خود را, اما باید با حفظ فاصله فیزیکی از یکدیگر هنگامی که انجام این کار دیکس گفت.

با برخی از مردم در B. C. عدم تطابق با استان مورد نیاز در اطراف خانه ماندن و حفظ فیزیکی, فاصله, دیکس گفت: دولت استانی است که توانایی به تماس در افسران صلح به اجرا درآوردن سلامت استان افسر سفارشات در صورت لزوم.

در اوایل صبح روز شنبه, B. C. وزیر امور شهری و مسکن, Selina رابینسون برگزار جداگانه کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد مراحل این استان برای کمک به بی خانمان ها و افراد آسیب پذیر که ممکن است آلوده شوند با COVID-19.

استان متوقف کوتاه B. C. گسترده ای در ممنوعیت اخراج در طول این بیماری همه گیر ، اجاره و مستاجر طرفداران را خواستار شده است برای چنین بان به عنوان اقدامات شامل COVID-19 طور فزاینده ای تاثیر ساکنان دستمزد.

از بریتیش کلمبیا 424 مثبت آزمون 230 شده واقع در ونکوور ساحلی بهداشت و درمان منطقه است که دهانه ساحل از ریچموند به Whistler. یکی دیگر از 126 تست مثبت ثبت شده در فریزر سلامت منطقه است که امتداد از برنابی به امید.

شده اند وجود دارد 37 مثبت آزمون در جزیره ونکوور در 27 استان کشور و چهار در استان شمالی.

در مجموع 27 نفر که آزمایش مثبت هستند در بیمارستان با 12 تا از آنها را در بخش مراقبت های ویژه. شش نفر که آزمایش مثبت برای این ویروس در B. C. باید پس از بهبود هنری خبر داد.

هنری نیز صرف بخش قابل توجهی از سخنان روز شنبه بحث در این استان را تست استراتژی و اهمیت اعداد ارائه شده در استان را روزانه جلسات.

“آنچه ما شده اند صحبت کردن در مورد در اینجا برای بیشتر قسمت ها این است که تعداد افرادی که آزمایش مثبت در یک روز داده شده” هنری گفت: اشاره به یک نمودار نشان دادن دو منحنی: یکی نشان می دهد تعداد افرادی که آزمایش مثبت و دیگری نشان دادن زمانی که آنها شروع به نمایش علائم.

هنری گفت: دوم منحنی است که مقامات بهداشتی اغلب بحث در مورد “مسطح” از طریق جداسازی از تماس نزدیک از کسانی که تست مثبت یا نمایش علائم فیزیکی فاصله و دیگر اقدامات است که اجرا شده اند.

“هنگامی که ما صحبت در مورد ‘مسطح منحنی’ آن را نه لزوما آزمون در هر روز مهم است که آن را به تعداد افراد آلوده شدن و مطمئن شوید که ما می توانیم به عقب نگاه … و منزوی کردن مردم قبل از آنها می تواند انتقال آن به دیگران” هنری گفت.

بسته شدن رستوران ها و کسب و کار منع اجتماعات بزرگ نیاز مردم به ماندن در خانه از مدرسه یا محل کار و حفظ فاصله فیزیکی از دیگران زمانی که خارج از خانه همه برای کمک به سرعت گسترش بیماری های هنری گفت. این اقدامات آن را سخت تر برای افرادی که این ویروس اما آن را هنوز نمی دانند یا نمی تست شده هنوز آلوده به دیگران است.

با فایل های از اخبار CTV ونکوور جن St. Denis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im