B. C. مرد امیدوار است برای تبدیل شدن به اولین دست دو پیوند گیرنده در کانادا

ونکوور — یک Coquitlam, B. C. مردی که از دست هر چهار اندام خود را امیدوار است به تاریخ پزشکی با تبدیل شدن به اولین دریافت کننده دو دست کاشت در کانادا.

ریک تامپسون به حال هر دو دست و پاهای قطع در سال 2015 پس از ابتلا به مننژيت باکتريايی و رفتن به شوک سپتیک.

تامپسون از سر کار آمد با آنچه که او فکر می کردم در آن زمان بود آنفولانزا. او به خاطر پای خود را احساس مانند آنها در آتش و به سختی قادر به راه رفتن قبل از سقوط در نزدیکی خود ،

“چیزی که بعد از شما می دانید که آنها در حال پرتاب او را در آمبولانس و من در بیمارستان و آنها به من گفتن او احتمالا نمی خواهد آن را از طریق روز” گفت: تامپسون, همسر, ریتا که گفته شد او تا به حال پنج درصد شانس زنده ماندن.

او به مدت شش هفته در حمایت از زندگی و در نهایت تا به حال هر چهار اندام خود را قطع.

“پزشکان به ما سه ساعت به تصمیم می گیرید. من می تواند هر دو صورت قطع عضو و زنده ماندن و یا رفتن به مراقبت تسکینی و در نهایت تصویب در,” او گفت:. “این یک تصمیم گیری است که صرفه جویی در زندگی من است.”

تامپسون که قبلا منجر به یک سبک زندگی فعال و مسابقه motocross قادر به یاد بگیرند که چگونه به راه رفتن دوباره بدون پا و انجام کارهای روزمره بدون دست. او همچنین شروع به استفاده از پیشرفته پروتز اما تامپسون گفت: آنها هنوز هم نسبت به چیزی که واقعی است.

“آن را تقریبا غیر ممکن است به تکرار واقعی دست” او گفت:.

به عنوان یک نتیجه تامپسون آغاز مبارزه به دست دو پیوند خواهد بود که برای اولین بار در کانادا است.

“ما از طریق رفت پزشکی, تست روانشناسی, تست و موافقت من نامزد شد و آنها خواهد بود اقدام به عمل جراحی,” او گفت:.

او physiatrist دکتر اریک Hui گفت: او “مات و مبهوت” زمانی که او برای اولین بار این خبر را شنیده آنجا که او می داند چقدر پیچیده عمل می شود.

“عمل جراحی اولیه خود را بدون کوچک روش” گفت: هوی. “برای انجام یک پیوند دست به کار برای اتصال عضلات و استخوان ها و اعصاب و رگ های خونی است.”

اما تامپسون گفت که او وقت خود را صرف فکر کردن در مورد این روش بسیاری از خطرات و برنامه ریزی برای حرکت به لندن, Ont., که در آن عمل جراحی را به صبر برای یک اهدا کننده.

“برای من جوانب مثبت بیشتر از منفی و اگر من می تواند به 50 تا 70 درصد عملکرد از پیوند دست پس از آن من قصد دارم به آن” او گفت:.

“این هم یک هدیه که کسی با خانواده در حال رفتن به مایل را که قربانی و تصمیم گیری که در آن زمان آنها اجازه خواهد داد که شما را به خود پسر پدر خود را از دست.”

دست پیوند شده و پس از تکمیل در کانادا در تورنتو. مریم Zolfi سمت چپ بازو قطع شده بود زیر آرنج در یک تصادف اتومبیل در سال 2005. او دریافت کننده دست و ساعد پیوند در سال 2016 و در مصاحبه ای گفت: در آن زمان که این روش به او داده بود توانایی به طبخ وعده های غذایی خود را و انجام کارهای خانگی دوباره.

“این واقعا زندگی من را تغییر داد. من کل دوباره,” او گفت:.

تامپسون مجموعه جمع آوری کمک برای کمک به پرداخت هزینه های جاری هزینه های درمانی است. برای کمک اینجا را کلیک کنید.

با فایل های از اخبار CTV ونکوور Keri آدامز و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>