B. C. مقامات بهداشت در حال آماده شدن برای بدترین مورد’ COVID-19 سناریو

ویکتوریا — مقامات بهداشت در بریتیش کلمبیا در حال پاکسازی تخت بیمارستان و در حال حرکت هواکش در سراسر استان در صورت بعید است که B. C. رمان coronavirus می رسد شیوع عفونت نرخ در تاریخ همتراز با شمال ایتالیا.

معاون وزیر بهداشت Stephen Brown گذاشته استان در بدترین سناریو سازی برای خبرنگاران جمعه, توصیف چگونه تقاضا برای مراقبت های ویژه تجهیزات را پیش افتادن از استان عرضه اگر B. C. دنبال کرد شمال ایتالیا را سریع COVID-19 مورد مسیر.

در چنین سناریو B. C. کوتاه خواهد بود حدود 1,778 مراقبت حاد تخت با هر استانی اقتدار بهداشت غرق تقاضا است.

با توجه به این استان را مدل سازی جزیره ونکوور سلامت منطقه خواهد بود کوتاه 214 تخت در سبک COVID-19 شیوع; فریزر سلامت خواهد بود کوتاه 824 تخت و ونکوور ساحلی سلامت منطقه خواهد اضافی نیاز 258 مراقبت حاد تخت. داخل سلامت منطقه خواهد بود کوتاه 397 تخت و منطقه شمال نیاز اضافی 143 مراقبت حاد تخت.

معاون وزیر بهداشت گفت: این استان در حال آماده سازی برای چنین سناریو ها طی هفته های آینده با حرکت غیر فوری بیماران از مراقبت حاد تخت و برنامه ریزی برای توزیع تلفن همراه هواکش و بیماران در سراسر استان است.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: مقامات بهداشت نمی خواهد می دانم که اگر آنها به اندازه کافی هواکش تا زمانی که شیوع این بیماری به طور کامل اجرا می شود البته آن, اما, او افزود: مقامات بر این باورند که با حرکت دادن بیماران و هواکش آنها را “کافی” پوشش برای هم بودن.

“ما به دنبال در چگونه ما به طور موثر از پیش موقعیت آن [فن] در بخش هایی از این استان که در آن آنها ممکن است نیاز به مطمئن شوید که ما همه چیز در جای اگر و هنگامی که این پیشرفت” هنری گفت.

مقامات بهداشتی کار کرده اند با میلاد آمبولانس به آماده شدن برای چنین توجهی بسیج مبتلا به بیمارستان در صورت نیاز براون گفت.

‘مسطح منحنی’

به گفته مقامات بهداشت عمومی اقدامات از جمله محدودیت های مسافرتی بسته شدن مدارس و کسب و کار و ترفند فیزیکی فاصله بین ساکنان در حال نشان دادن نشانه های مثبت نگه داشتن عفونت نرخ کم است.

بدون چنین بهداشت عمومی سفارشات در محل مقامات بهداشت برآورد B. C. خواهد در حال حاضر 215 مورد در هر میلیون نفر یا بیش از 1000 مورد استان گسترده است. به جای جاری در مورد نرخ 130 مورد در هر میلیون نفر است.

هنری گفت: او مردد می گویند قطعی است که این استان است “مسطح منحنی” عفونت رای دادن اما نتایج با اینحال مثبت است.

“پیشرفت ما شاهد تغییر از حدود 24 درصد [رشد] در هر روز به حدود 12 درصد در هر روز” هنری گفت.

آخرین شماره روز شنبه نشان می دهد وجود داشته است 14 مرگ و میر و 725 مورد از این ویروس در B. C.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو