B. C. مقامات بهداشتی اعلام 8th مورد COVID-19 در بازدید از ایران

تورنتو — B. C مقامات بهداشت اعلام کرده اند این استان در هشتمین مورد از رمان coronavirus در بازدید از ایران است.

آدریان دیکس وزیر بهداشت و دکتر بانی هنری, B. C. s سلامت استان افسر گفت: این زن است که در دهه 60 و “نسبتا خفیف مورد” ویروس. او و “تعداد کمی” از تماس نزدیک هستند در انزوا در ونکوور ساحلی بهداشت و درمان منطقه است. او دریافت حمایت و نظارت از بهداشت عمومی تیم, مقامات گفت.

“ونکوور ساحلی بهداشت و درمان است که به طور فعال بررسی است. تماس نزدیک شده است و تماس با مقامات بهداشت عمومی. کسانی که ممکن است در معرض خطر در حال حاضر در انزوا به مدت 14 روز و به طور فعال در حال نظارت به صورت علائم” یک بیانیه مشترک از وزارت بهداشت و درمان و سلامت استان افسر بخوانید.

زن از تهران وارد B. C. در اوایل این هفته و توسعه علائم چند روز بعد از آن توجه کنند. او تایید مثبت برای بیماری تنفسی پس از او تست شده توسط میلاد مرکز کنترل بیماری ها (BCCDC).

مقامات همچنین ارائه به روز رسانی در مورد زودتر از این ویروس در استان است. آنها گفته بودند خوشحال به گزارش که برای اولین بار چهار بیمارانی که قبلا آزمایش مثبت برای COVID-19 باید به طور کامل بهبود یافتند.

دیگر بیمارانی که بهبود نیافته از بیماری و در عین حال همچنان در انزوا در خانه و تحت مراقبت بهداشت عمومی تیم ،

دیکسون گفت که بیش از یک هزار نفر در B. C. تست شده برای ویروس.

“در حالی که خطر گسترش COVID-19 در بریتیش کلمبیا کم باقی مانده است در این زمان ما ادامه خواهد داد به تمرکز تلاش های حاوی و تاخیر در گسترش و انتقال و همچنین آماده سازی برای امکان یک بیماری همه گیر. یک بیماری همه گیر است که گسترش یک بیماری به تعداد زیادی از مردم در مقیاس جهانی است.”

روز دوشنبه هنری اعلام کرد وجود یک هفتم در مورد B. C. در یک مرد در 40s خود را که در تماس نزدیک با یک زن است که استان ششم مورد.

تا کنون وجود داشته است و هشت مورد تأیید از COVID-19 در B. C., 11 در انتاریو و کبک.

شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر مرتبط با این بیماری در کانادا.

جنوب مرز آمریکا مقامات بهداشتی اعلام کرد در روز شنبه اول مرگ از COVID-19 در کشور است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زن در در اواخر 50s و در نظر گرفته شد “پزشکی در معرض خطر بیمار است.”

در حالی که این اولین مرگ ناشی از این ویروس در ایالات متحده آن را برای اولین بار مرگ یک آمریکایی. در اوایل این ماه 60 سال از درگذشت COVID-19 در ووهان چین, کانون شیوع.

شده اند وجود دارد حداقل 60 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا

با فایل های کانادا مطبوعات و آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im