ویکتوریا — B. C. مقامات بهداشتی اعلام کرده اند 67 جدید تایید موارد COVID-19 در استان و همچنین بیشتر از مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus.

به روز رسانی در آزمون مثبت از سلامت استان افسر دکتر بانی هنری و آدریان دیکس آمد در یک بیانیه کتبی جمعه پس از جفت صحبت کرد و پیش از آن در روز مورد استان COVID-19 مدل سازی.

غایب از متن به روز رسانی شد برآورد موارد مشکوک که تایید نشده با یک تست مثبت. مقامات گفت: در طول ارائه خود را در مدل سازی که B. C. s عفونت رای شده است حال رشد آهسته تر دیده شده است و در سایر حوزه های قضایی.

“ما مسیر رو به بالا بوده است خفیف تر از جاهای دیگر است اما ما همچنان به دیدن ثابت را افزایش می دهد در جامعه انتقال موارد و در ادامه به نگرانی در مورد شیوع بیماری که می تواند به سرعت رشد کند و ما را به چالش همه گیر پاسخ” دیکس و هنری گفت: در بیانیه خود را بعد از ظهر جمعه.

“شواهد روشن است: با هر فرد در بریتیش کلمبیا 100 درصد متعهد به, فیزیکی, فاصله, ما می توانیم صاف منحنی. بیش از دو هفته آینده ما باید متحد در این یک هدف است.”

از 792 افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus در B. C. برخی از 275 در حال حاضر در نظر گرفته بازیافت و دیگر نیاز به منزوی کردن خود است. که افزایش 89 بهبود از روز پنج شنبه.

دو اضافی مرگ و میر گزارش روز جمعه اتفاق افتاد در ونکوور ساحلی سلامت منطقه خبر داد. آنها نشان می دهد که آیا مرگ و میر همراه بود هر یک از جریان شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه ها در این استان است.

تا به امروز بسیاری از در حال حاضر 16 مرگ و میر در این استان همراه شده است با یک شیوع در Lynn Valley مرکز مراقبت در نورث ونکوور.

پیش از آن در روز جمعه فریزر بهداشت اعلام کرد دو بیشتر شیوع بیماری در سالمندان, مراقبت از خانه در صلاحیت آن ها: هریسون در Elim ایجاد کرد و Chartwell زندگی مستقل در لنگلی باغ.

وجود دارد در حال حاضر 11 دراز مدت مراقبت از خانه با تایید COVID-19 شیوع بیماری در B. C. همه آنها در واقع در مترو ونکوور.

از 792 تایید موارد این ویروس در B. C. اکثریت قریب به اتفاق واقع شده در سرزمین اصلی پایین تر. وجود دارد 391 موارد تایید شده در ونکوور ساحلی بهداشت منطقه و 262 در فریزر سلامت منطقه که همراه span همه از مترو ونکوور دره فریزر و دریا به آسمان راهرو تا به Whistler.

در جای دیگر در این استان وجود دارد که 70 تایید COVID-19 موارد در داخل سلامت منطقه, 57 در جزیره سلامت منطقه 12 در شمال بهداشت و درمان منطقه است.

در مجموع 73 نفر در بیمارستان بستری هستند و با این ویروس در میلاد تا از 66 روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو