ویکتوریا — چهار نفر کشته شده اند از COVID-19 در بریتیش کلمبیا مقامات بهداشتی اعلام کرد دوشنبه آوردن تلفات از coronavirus در استان به 94.

آنها همچنین اعلام کرد 29 آزمون جدید-موارد مثبت این ویروس و چندین شیوع بیماری های جدید از جمله یکی در دراز مدت مراقبت از تاسیسات در داخل کشور دو در مراقبت حاد واحد در سرزمین اصلی پایین تر بیمارستان و یکی دیگر در یک مرغداری مرکز پردازش در کوکیتلام.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری و وزیر بهداشت آدریان دیکس اعلام کرد: موارد جدید و شیوع بیماری در جلسه مطبوعاتی روزانه خود را بر روی ویروس پنج شنبه. به روز رسانی می آید پس از این جفت ارز را اعلام کرد 71 مورد جدید از این ویروس در روز چهارشنبه – بزرگترین-روز افزایش از ماه مارس.

تعداد موارد جدید پنج شنبه اعلام کرد که بیشتر در خط با جایی که آن را به حال شده است در روز دوشنبه و سه شنبه هنگامی که این استان اعلام کرد کمتر از 30 مورد جدید تایید از طریق آزمایش بیش از قبل تا 24 ساعت دوره.

در مجموع 1,824 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 قبل از میلاد از آن 103 در بیمارستان و 44 در بخش مراقبت های, به گفته مقامات بهداشتی.

کاهش تعداد موارد جدید B. C. شده است اعلام کرد در روزهای اخیر و همچنین پایدار تعدادی از بستری شدن در بیمارستان از این ویروس باعث شد که بحث در مورد چگونگی و زمانی که این استان را به سهولت محدودیت در محل قرار داده برای محدود کردن گسترش COVID-19.

در روز پنج شنبه هر دو هنری و دیکس هشدار داد که کاهش محدودیت های تدریجی خواهد بود و نیاز به ادامه سعی و کوشش از اهالی بریتیش کلمبیا.

“این خواهد بود که مشکل از یک دوره به دوره قبل” Dix گفت: از قبل از میلاد تا حدودی بازگشایی آینده. “کاهش تا در تلاش های ما بیش از حد به زودی باعث می شود آن را بیش از حد آسان برای COVID-19. بیش از حد آسان برای آن را به گسترش بیش از حد آسان برای آن را به ادعا می کنند بیشتر از سالمندان ما و بزرگان و بیش از حد آسان برای آن را به خنثیسازی همه فداکاری ایم.”

هنری تشویق اهالی بریتیش کلمبیا به فکر می کنم در مورد آنچه در زندگی شخصی خود و ارتباطات می تواند مانند نگاه در میانی فاز با استفاده از مثال از بازگشت به کار در خارج از خانه در حالی که در ادامه برای جلوگیری از تماس با دوستان و عزیزان که در معرض خطر بیشتری از بیماری شدید باید آنها قرارداد ویروس.

“ما در حال رفتن به زندگی با COVID-19 در جوامع ما برای برخی از زمان” هنری گفت. “ما باید بسیار مراقب باشید و ما باید با ملاحظه در مورد آن و ما نیاز به در نظر گرفتن آنچه که ما انجام می دهند و چگونه آن را به تاثیر خانواده ما دقت کنید. یک قدم اشتباه در جهت اشتباه قرار می دهد همه ما در معرض خطر از آنجا که ما را دیده اند که چگونه به سرعت این ویروس می تواند نگه دارید.”

استانی افسر بهداشت تصریح کرد که دلیل B. C. قادر به این گفتگو در مورد شل شدن محدودیت است زیرا از کار ساکنان این استان را در حال حاضر انجام می شود به منظور محدود کردن گسترش ویروس. که خواهد شد بیش از برخی از بعد هنری گفت: اما او تاکید کرد که به آن نیاز دارد برای ادامه در حال حاضر.

“این است که برای همیشه لطفا برای نیست,” او گفت:. “این است که در حال حاضر. و ‘در حال حاضر’ ممکن است ماه. آن را ممکن است به عنوان طولانی به عنوان یک سال اما نور وجود دارد که در انتهای تونل. و ما نشان داده که ما می توانیم انجام این کار است. ما نشان داده اند که در چند ماه گذشته است.”

از شیوع بیماری های جدید پنج شنبه اعلام کرد عبارتند از: یکی در باغ مانور در زالزالک پارک مراقبت دراز مدت تسهیلات در کلونا. این دومین جمله شیوع در یک خانه در خارج از سرزمین اصلی پایین تر. هنری گفت: تنها یک مورد شناخته شده در تاسیسات.

دو مراقبت حاد شیوع بیماری های اتفاق افتاده در ریج مراتع بیمارستان – که در آن یک مراقبت حاد شیوع در حال حاضر اعلام شده است – و در Lions Gate بیمارستان.

هنری گفت: کسانی که شیوع بیماری های موجود برای تک واحد در آن بيمارستان.

طیور پردازش تسهیلات شیوع رخ داده در برتر مرغ در کوکیتلام که هنری به عنوان یک “خواهر” گیاه به ایالات مرغ تسهیلات در ونکوور که در آن شیوع بود اوایل این هفته اعلام شد.

دو نفر باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در برتر مرغ و تعداد مثبت آزمون در ایالات مرغ افزایش یافته و به 29 هنری گفت.

او گفت: مقامات انتظار می رود برای پیدا کردن موارد اضافی در ارتباط با برتر طیور شیوع گفت: آنها بر این باورند که ویروس معرفی شد برای دومین تسهیلات از طریق اتصال آن به اول.

“وجود دارد برخی از افراد مشغول به کار در هر دو مکان و یا حداقل برخی از جنبش مردم بین هر دو مکان” هنری گفت.

استانی افسر بهداشت نیز هایلایت های اضافی مورد تایید در این ماموریت موسسه امنیتی متوسط زندان فدرال آوردن مجموع وجود دارد به 78 نفر. او نامیده می شود که شیوع “بسیار چالش برانگیز” و گفت که او انتظار دارد که آن را به طور مداوم “برای برخی از زمان.”

در بیشتر مثبت اخبار هنری گفت: در مجموع 10 مراقبت دراز مدت تسهیلات شیوع بیماری که قبلا اعلام شده است در حال حاضر در نظر گرفته شده بیش از.

برخی از 1,092 افرادی که قبلا در آزمایش مثبت برای coronavirus در حال حاضر در نظر گرفته شده به طور کامل بهبود معنی وجود دارد 638 فعال موارد این ویروس در بریتیش کلمبیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de