ویکتوریا — بریتیش کلمبیا مقامات بهداشتی تشخیص داده اند 25 مورد جدید از رمان coronavirus در 24 ساعت گذشته آوردن این استان را در مجموع COVID-19 موارد به 1,724 فتح.

یک فرد فوت شده از این ویروس پس از دوشنبه آوردن این استان مرگ و میر به 87 نفر است. قربانی ارشد در ونکوور-منطقه مراقبت در منزل.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری اعلام کرد این استان در آخرین COVID-19 چوب خط حساب کردن در ویکتوریا در شنبه چهارم مستقیم بعد که B. C. ثبت شده کمتر از 30 مورد جدید از این ویروس در یک دوره 24 ساعته.

B. C. نشده ثبت بیش از 50 مورد جدید از این ویروس در یک روز از ماه آوریل 3, هنگامی که 53 موارد کشف شد.

یک منطقه باقی می ماند که از نگرانی برای مقامات بهداشت است شیوع در ماموریت موسسه زندان در دره فریزر. هنری وجود دارد گفت: در حال حاضر 76 موارد COVID-19 در زندان – 65 مورد در میان زندانیان و 11 در میان کارکنان.

یک مرغ پردازش تسهیلات در ونکوور سایت از آخرین عمده شیوع بیماری در این استان اعلام کرد.

حدود 28 نفر از کارکنان ایالات مرغ تسهیلات آزمایش مثبت برای رمان coronavirus زمانی که بازرسان در بازدید از این کارخانه روز شنبه. هنری گفت: برخی از این موارد جدید گنجانده شدند در روز دوشنبه اعلام 23 موارد جدید و بقیه بودند announecd شنبه.

هنری توصیه ساکنان به شستن دست های خود را هنگام آماده کردن مواد غذایی و طبخ گوشت به طور کامل اگر چه او گفت که هیچ نشانه ای وجود دارد که COVID-19 را می توان از طریق گوشت و محصولات یا بسته بندی آن.

استانی افسر بهداشت گفت: مسئولان نیز از نزدیک به تماشای کارگران که به تازگی به استان از Kearl دریاچه cenovus تسهیلات در نزدیکی Fort McMurray, Alta.

روز دوشنبه هنری گفت: هفت وجود دارد که به تازگی کشف موارد در قبل از میلاد است که در سرچشمه cenovus سایت.

“من می خواهم به تکرار اهمیت هر کسی که کار کرده است در Kearl دریاچه پس از پایان ماه مارس ما به درخواست شما – نیاز شما – به خود منزوی در بازگشت خود را” هنری گفت.

به تاریخ وجود داشته است 707 COVID-19 موارد در ونکوور ساحلی بهداشت منطقه 715 موارد در فریزر سلامت منطقه و 153 مورد در B. C. داخلی.

در جای دیگر در استان, جزیره ونکوور منطقه دارای 109 تایید موارد بالا از 102 مورد در روز دوشنبه. می 40 وجود دارد تایید موارد این ویروس در استان شمال بهداشت و درمان منطقه است.

در سراسر استان 109 نفر همچنان در بیمارستان با ویروس 51 از آنها در بخش مراقبت.

در مجموع 1,041 مردم در نظر گرفته شده به طور کامل بهبود از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im