B. C. 40 جدید COVID-19 موارد 5 اضافی مرگ و میر

ونکوور — B. C. 40 موارد جدید COVID-19 و پنج مرگ و میر استانی مقامات بهداشت روز جمعه گزارش داد.

این استان در حال حاضر در مجموع از 1,410 موارد است.

دو تا از مردم زندگی در ونکوور ساحلی بهداشت منطقه در حالی که سه نفر از فریزر سلامت منطقه استان گزارش شده است.

اکثر B. C. s موارد در ونکوور ساحلی بهداشت (629 نفر) و فریزر سلامت (539) در مناطق. جزیره سلامت 84 موارد داخلی سلامت 132 موارد و 26 نفر در شمال بهداشت و درمان منطقه است.

مقامات بهداشتی شده اند بیشتر نگران شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه — در یک نقطه وجود دارد بیش از 20 شیوع بیماری های مختلف در مراقبت از خانه ها در منطقه ونکوور.

در روز جمعه, به روز رسانی, مقامات بهداشت گفت: هیچ شیوع بیماری های جدید در مراقبت از خانه به گزارش. وجود دارد ادامه به 20 مراقبت از خانه ها که در جریان شیوع بیماری با 242 مورد.

در مجموع 879 نفر در حال حاضر به طور کامل بهبود از COVID-19. وقتی که می آید به بستری شدن در بیمارستان شماره 128 مردم در بیمارستان با بیماری — از 132 نفر در روز پنج شنبه — و 65 از کسانی که بیمار هستند به اندازه کافی در بخش های مراقبت ويژه.

این موارد جدید به روز رسانی شد ارسال شده توسط آزادی مطبوعات اما دکتر بانی هنری, B. C. s سلامت استان افسر خواهد بود در مقابل دوربین در شنبه هنگامی که او ارائه خواهد شد به روز رسانی در 12 p. m.

هیچ اطلاعات جدید منتشر خواهد شد در روز یکشنبه و بعد از به روز رسانی پس از آن انتظار می رود که روز دوشنبه در 1:30 بعد از ظهر

دیکس و هنری باید گفت که آنها در حال دیدن B. C. منحنی از موارد جدید “خم” در هفته های اخیر.

اما آنها در ادامه گزارش موارد جدید مرگ و میر در هر روز و آنها را بارها و بارها هشدار داد اهالی بریتیش کلمبیا به اجازه نمی دهد تا در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مانند ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است حفظ دو متر فاصله از دیگران که مکرر شستن دست و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.

به عنوان عید پاک طولانی آخر هفته آغاز می شود, هنری و دیکس نیز با اهالی بریتیش کلمبیا برای ماندن در خانه و سفر به خانه دوم و یا مقصد تعطیلات.

در آزادی مطبوعات هنری و دیکس یادآوری اهالی بریتیش کلمبیا که اگر آنها در حال بازگشت به استان از سفر آنها باید خود جدا برای 14 روز و کامل خود انزوا طرح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im