B. C. وارد فاز 3 از COVID-19 راه اندازی مجدد برنامه اجازه می دهد غیر ضروری سفر

ونکوور — بریتیش کلمبیا است که به تدریج وارد فاز 3 آن COVID-19 راه اندازی مجدد برنامه که به معنی غیر سفر ضروری است که در حال حاضر مجاز در سراسر استان است.

برتر جان هرگن از اعلام روز شنبه در جلسه هفتگی خود در ویکتوریا.

این استان همچنین اعلام کرد آن را گسترش وضعیت اضطراری اضافی برای دو هفته.

“در حالی که خطرات و خطرات ناشی از COVID-19 را به تصویب نیست اهالی بریتیش کلمبیا اعتماد به نفس بیشتری هستند و ما در حال اقدام در راه است که به ما اجازه خواهد داد که برای برداشتن گام بعدی” هرگن گفت.

نخست وزیر گفت که در حال حرکت به مرحله بعدی از استان چهار فاز طرح “مناسب” با تشکر از کار سخت از میلاد ساکنان زیر هدایت از سلامت استان افسر.

هرگن با تاکید بر این نخواهد بود به حالت عادی بازگشت و توصیف تابستان آینده به عنوان “فوق العاده است.”

“من فکر می کنم این می تواند هیجان انگیز و تابستان برای همه ما اما فکر که این است که به طور منظم برنامه نویسی,” او گفت:.

وجود دارد برخی از جوامع که ممکن است آماده برای استقبال از مسافران او اضافه شده و مردم باید به فکر اقدامات خود را در طول سفر خود را.

استان نیز منتشر شد راهنمای سفر در استان که شامل احترام به هر محلی مشاوره های مسافرتی به کنترل از راه دور و یا جدا جوامع اطاعت فیزیکی مناسب فاصله از دو متر و از قبل برنامه ریزی و تحقیق در مورد منابع موجود در مقصد خود را.

استان نقل مکان کرد و به فاز 2 آن طرح بازیابی در اواسط ماه مه اجازه داده است که بسیاری از کسب و کار است که دستور داده شد تا نزدیک به بازگشایی با افزایش اقدامات ایمنی.

دکتر بانی هنری بارها گفت B. C. خواهد تنها به حرکت در این آخرین مرحله اگر مورد اعداد باقی مانده کم در وجود برخی از محدودیت ها برداشته بودن.

او اضافه کرد که این تصمیمات در نظر گرفته شده بسیار با دقت و مردم در نقطه ای که آنها “نیاز به تعامل اجتماعی است.”

“ما نمی خواهد ساخت این توصیه ها اگر ما اعتماد به نفس است که ما تا به حال در جای خود قرار داده این اقدامات است که ما نیاز به انجام,” او گفت:. “پس گفت که این به آن معنا نیست که این بر می گردد به قبل از COVID طبیعی است. ما در یک بازی بسیار منحصر به فرد و غیر معمول زمان. و این است برای رفتن به یک های مختلف در تابستان.”

دستورالعمل ها نیز توسعه یافته اند توسط WorkSafeBC نمایندگان صنعت و بهداشت عمومی برای صنعت فیلم, فیلم تئاتر, تفریحی و هتل ها به آنها اجازه می دهد برای بازگشایی با خیال راحت.

“بسیاری از کسب و کار در این بخش آغاز شده در حال حاضر باز با COVID-19 ایمنی قصد دارد در جایگاه” برتر گفت.

وقتی که می آید به صنعت فیلم هرگن گفت: این استان دارای استعدادهای استثنایی در پشت دوربین اما افزود: “مسئله بزرگ” برای بسیاری از B. C. productions است که در دوربین استعداد های آینده به این استان است. او افزود که این استان و نه دولت فدرال که کنترل مرز است هر قصد waiving اجباری 14 روز دوره قرنطینه.

“در مقایسه با هالیوود, هالیوود شمالی است که به دنبال خوبی بر روی سلامت جلو,” او گفت:. “ما استعداد فوق العاده ای در اینجا بی سابقه مناظر و مناظر و همچنین استودیو ظرفیت برای پاسخگویی به نیازهای بسیاری از محصولات.”

هرگن و هنری هر دو تاکید کرد که این تابستان برای بزرگ هويدا به عنوان ممنوعیت تجمعات از 50 نفر یا بیشتر است که هنوز هم در محل.

نخست وزیر افزود که اهالی بریتیش کلمبیا نشان داده اند “نمونه” رفتار گذشته بیش از 100 روز است و دیده می شود بهترین نتایج را در برخورد با این ویروس در میان بزرگترین کشور گردید.

“وقتی که من نگاه به جنوب می بینم هرج و مرج است. من دیدن نمایی افزایش می دهد در مورد بارهای,” او گفت:. “من اعتماد به نفس اهالی بریتیش کلمبیا آماده شده و آماده برای عمل مسئولانه است.”

سازمان دیده بان آمریکا زبان اشاره ترجمه اخبار همایش استانی دولت در صفحه یوتیوب.

با فایل های از اخبار CTV ونکوور Alyse Kotyk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de