تورنتو — یک پزشک اورژانس در ونکوور نگرانی COVID-19 همه گیر می تواند منجر به تجدید حیات در استعمال بیش از حد مواد مخدر.

دکتر دانیل Kalla رئیس اورژانس پزشکی در, St. Paul بیمارستان در ونکوور گفت: جامعه اقدامات و امن تزریق سایت شده اند موثر در تراز وسط قرار دارد مواد مخدر مصرف بیش از حد منحنی محلی بیش از چند سال گذشته اما از آنجا که COVID-19 گیر او شخصا شاهد افزایش بیش از حد تعداد.

“همه گیر خود را به رانندگی مردم را به استفاده بیشتر از مواد مخدر (و) به بیشتر بی پروا خود را در استفاده از مواد مخدر” Kalla گفت NewsNight با CTV, اخبار جدید نشان می دهد بر روی تلفن همراه جریان برنامه Quibi. “ما تشویق کاربران به استفاده از هرگز به تنهایی دلیل که زمانی که مردم می میرند از مواد مخدر استعمال بیش از حد, اما در حال حاضر برخی از ما ماده کاربران می ترسند برای استفاده در … امن تزریق در سایت و یا حتی با دوستان و پس از آن مجموعه آنها را به صورت مرگبار وضعیت استفاده به تنهایی.”

Kalla همچنین گفت: بسیاری از این منابع به معنای مخدر برای درمان منتقل شده برای کمک به مبارزه با COVID-19 pandemic معنی کمتری وجود دارد خدمات در دسترس برای مصرف کاربران است.

با توجه به کانادا مرکز در استفاده از مواد مخدر و اعتیاد بیش از 11500 نفر کانادایی دچار آشکار مواد مخدر-مرگ و میر ناشی از بین ژانویه دسامبر 2016 و 2018.

Kalla گفت: شب گذشته خود را در اتاق اورژانس برخورد با سه نفر با ظاهری استعمال بیش از حد مواد مخدر از جمله یکی که قطعا فوت کرده اند اگر کسی تا به حال دیده نشده آنها را در زمان.

هنوز Kalla گفت: آن را خیلی زود به بگویید که آیا هر گونه افزایش در مصرف موارد ممکن است آهسته به عنوان همه گیر فروکش.

“ما نمی دانیم که این بیماری همه گیر در حال رفتن برای پایان دادن به,” او گفت: CTVNews.ca در یک مصاحبه تلفنی اخیر. “ما هنوز نمی دانیم چقدر رگرسيون اتفاق افتاده است.”

Kalla اضافه می کند که پاسخ به COVID-19 شیوع به ما آموزش می تواند چند چیز در مورد چگونه به بهتر رسیدگی مخدر بحران در آینده است.

“من فکر می کنم وجود دارد فرصت را در اینجا بیش از حد” او گفت:. “پاسخ ما به COVID خیلی سازمان یافته و فراگیر و متمرکز اما من واقعا فکر می کنم که اگر ما در اعمال این نوع از انرژی و تلاش برای چیزهایی مانند مواد مخدر بحران مانند مسائل مربوط به سلامت روانی و فقر ما واقعا می تواند دندانه بزرگ در آنها را به عنوان به خوبی. بنابراین شاید ما می توانند یاد بگیرند چیزی از COVID پاسخ.”

در یک مقاله که اخیرا منتشر شده در Annals of Internal Medicine Drs. William C. Becker و دیوید Fiellin از دانشکده پزشکی دانشگاه ییل تکرار Kalla نظرات و گفت آنها “به شدت نگران” است که COVID-19 منجر به افزایش مواد مخدر نرخ مرگ و میر بر اساس چه شیوع “به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار اجتماعی به حاشیه رانده شده افراد با پزشکی و روانپزشکی همبود شرایط است.”

“علاوه بر خطر عفونت برای افراد با (استفاده از مواد مخدر اختلال) وجود خطر جدی است که در سطح سیستم سود در گسترش دسترسی به دارو برای عود انجام تحقیقات انتقادی و سخت حقوقی غرامت در برابر مصرف کنندگان تمام خواهد شد معکوس” پزشکان نوشت: در این مقاله است. “ما خواستار اقدام فوری برای مقابله با این خطرات.”

در میان بسیاری از توصیه های پزشکان در تماس هستند برای آرام تنظیم زمانی که آن را می آید به متادون دسترسی در ایالات متحده برای درمان استفاده از مواد مخدر اختلال و برای گسترش سریع از متادون تحویل سیستم های.

ALCHOHOL استفاده نیز در حال افزایش است

به نظر می رسد سوء مصرف مواد مخدر از هر نوع می تواند در افزایش با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

یک Nanos تحقیقات نظرسنجی از هفته گذشته — به سفارش کانادا مرکز در استفاده از مواد مخدر و اعتیاد — نشان می دهد بیش از 20 درصد از کانادایی ها در حال نوشیدن بیشتر از حد معمول در حالی که آنها خود منزوی در خانه در طول همه گیر با عدم وجود یک برنامه منظم (51%) خستگی (49%) و استرس (44%) شایع ترین عوامل است.

“این اطلاعات را تایید آنچه ما تمام شده است گفت: استفاده از مواد مخدر را افزایش می دهد در طول زمان استرس و اضطراب” ریتا Notarandrea مدیر عامل شرکت CCSA گفت: در انتشار اخبار از 15 آوریل است. “ارائه کانادایی دسترسی به اطلاعات در مورد استفاده از الکل یا شاهدانه در راه های امن تر است و هدف اصلی ما در به چالش کشیدن این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو