ونکوور — B. C. مقامات بهداشت در حال تاکید بر اهمیت خود را زیر COVID-19 احتیاطی به عنوان مورد تعداد مرگ و میر همچنان به رشد در این استان است.

در طول روزانه ویروس های جلسه پنج شنبه, سلامت استان افسر دکتر بانی هنری اعلام کرد یکی دیگر از 40 نفر آلوده شده اند با رمان coronavirus و یک سالگی درگذشت.

که نشانه هشت مرگ و میر در بریتیش کلمبیا تا کنون هفت نفر از آن جمله اخیر ثبت شد در همان سالمندان خانه در ونکوور شمالی.

به تازگی اعلام کرد موارد را در مجموع به 271 موارد در B. C. و 22 مورد در جزیره بهداشت و درمان منطقه است.

در مجموع 271 نفر در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 در B. C. هفده از آنها در حال حاضر در بیمارستان و نه در بخش مراقبت های ویژه.

تنها پنج مورد تایید شده به طور کامل بهبود هر چند هنری گفت: دیگران وجود دارد که علائم فروکش کرده و در انتظار نتایج آزمایش به طور قطعی آنها را روشن از ویروس.

مقامات تحمیل چشمگیر اقدامات جدید این هفته در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله بسته شدن مدارس دولتی کافه ها و باشگاه ها در سراسر استان است.

که در بالای تماس های فوری, اجتماعی فاصله که هنری تکرار شده در حالی که صحبت با خبرنگاران از مرکز شهر ونکوور پنج شنبه.

“این است که اختیاری نیست,” او گفت:. “من می خواهم به بسیار روشن است که همه نیاز به این اقدامات در حال حاضر. این است آنچه که برای محافظت از ما را برای چند هفته آینده – آن را به محافظت از خودمان آن را به محافظت از خانواده ما است.”

در حالی که برخی از مردم شده اند و علنا خجالت در رسانه های اجتماعی برای تجمع در گروه در ویسلر در ونکوور Kitsilano ساحل و دیگر مناطق محبوب هنری گفت: او شده است heartened توسط برخی از راه هایی که دیگران مطابق با استان سفارشات.

او با اشاره به “مجازی قهوه خرما” و داوطلب شده اند که حذف مواد غذایی در درب خانه مردم آسیب پذیر در انزوا.

دکتر هنری نیز تشویق مردم به ادامه رفتن خارج ارائه آنها در حفظ فاصله خود از دیگران است. برخی از فعالیت های او توصیه می شود از جمله سگ پیاده روی دوچرخه سواری و بازی با کودکان خود را به عنوان یک خانواده در حالی که نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران است.

این است که در حال توسعه داستان. از آن خواهد شد به روز شده در طول روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im