اجتناب از سوال ؟ خاتمه مصاحبه

لایحه Pimm, منتون

آن را مانند این …

باید آن را دشوار است برای ریچارد Di Natale به توضیح سیاست به an 11-year-old boy: “پسر من با برخی از بسیار بسیار پرداخت می شود افرادی که نمی تواند حقیقت را به صرفه جویی در خود و یا هر کس دیگری که برای ماده, اما من نمی خواهم شما را به تقلید از کسانی که مردم, من می خواهم شما را به صداقت در تمام معاملات خود را. در تلاش برای انجام بهترین شما می توانید. سعی کنید برای کمک به محیط زیست در برابر همه شانس. گفتن حقیقت بدون توجه به عواقب آن.”

مارگارت قرعه کشی Keilor شرق

هنوز هم برخی از مسائل در بالا

چه یک شوک که Bridget مکنزی اقدامات نقض نخست وزیر وزرا استاندارد.

به نظر می رسد کمی کنایه آمیز است که نه خانم مکنزی و نه نخست وزیر بود و در واقع آگاه است که اگر چه بسیاری از استرالیایی ها آگاه بودند که اقدامات نقض “یکپارچگی شخصی استانداردهای”. حرکت نزولی تنها به غیر از کشیدن این بی کفایت سناریو در مدت 18 روز است که این ساعت همچنین اعلام کرد که هیچ شواهدی وجود ندارد که سناتور مکنزی بی جهت تحت تاثیر قرار توسط مرجع به حاشیه و یا هدف رای دهندگان و بود که “هیچ پایه و اساس این پیشنهاد که ملاحظات سیاسی بودند اولیه عامل تعیین کننده”.

سلام … به نظر می رسد ما هنوز هم برخی از مسائل در بالا.

مارک تامسون بیومریس

سرد راحتی

متاسفانه ما تنها می تواند سرد راحتی از بریجت مکنزی استعفای. ما می توانیم هیچ راحتی از هر چیزی نخست وزیر گفته است در مورد هر چیزی که برای برخی از زمان در حال حاضر.

سیاست استرالیا به هم ریخته است آب و هوا به هم ریخته است. به نظر می رسد دولت ما و ملت برگزار می شود به باج توسط دولت ما را با تکیه بر حزب ملی. آن است که از نگرانی های بزرگ است که حزب ملی به نظر می رسد به نمایندگی از سوخت های فسیلی لابی. آن را نیز از نگرانی های بزرگ است که تعدادی از اسکات موریسون نزدیک ترین مشاوران بسیار نزدیک که در ارتباط با همان گروه.

و در حال حاضر ما یاد بگیرند که یکی از Gina Rinehart نزدیک ترین متحدان در قالب بارنابی جویس مشتاق به بازگشت به عنوان معاون PM. خدا به ما کمک کند.

جرمی Sallmann Crib نقطه

یک سیاسی خدمات عمومی

من به یاد داشته باشید زمانی که خدمات عمومی نیست که سیاسی است که آن را به رئیس این اداره از نخست وزیر و کابینه بیش از 10 روز برای تعیین Bridget مکنزی حال نقض اصول اخلاقی برای وزیران.

چگونه بسیاری از بارها او را مجبور به رفتن به ؟

پیتر Ramadge نیوپورت

بیشتر احزاب مستقل نیاز دارد

“زندگی را گرفتن بسیار سخت تر برای خوش” و “سیاست تبدیل به یک حرفه ای مادام العمر از کارکنان به وزیر برای دیر-حرفه ای و کار مشاوره کسب و کار” می گوید: راس Gittins (“عدم اعتماد به سیاست ساخت اصلاحات غیر ممکن است” کسب و کار 3/2) و شما نمی توانید با آن استدلال می کنند.

یک نگرانی در نتیجه این امور آن است که سرخوردگی و عدم اعتماد به سیاستمداران تبدیل خواهد شد رای دهندگان به احزاب پوپولیستی از نوع ما شاهد به تازگی در واقع آن را دشوار برای خوش.

شاید بیشتر احزاب مستقل ممکن است یک گام در مسیر درست آن ممکن است محدود کردن برخی از رفتار بد و عدم اقدام فوری در بحران ما به تازگی تجربه کرده.

رزماری تیلور Castlemaine

فروم

آنها باید پاسخگو باشد

بنابراین Bridget مکنزی در نهایت استعفا داد و از کابینه فدرال ظاهرا بیش از یک تضاد منافع بیش از تخصیص $36,000 به یک باشگاه است که او یک عضو از.

این نادیده مسئله بزرگتر است که از بین بردن دموکراسی ما یعنی عدم یکپارچگی در اختصاص وجوه مالیات دهندگان دیگر اهداف سیاسی.

چرا باید مستقل از بدن مانند ورزش استرالیا, نقد و بررسی و توصیه اگر آنها در حال رفتن به نادیده گرفته می شود ؟

اگر دولت جدی است در مورد تلاش برای به دست آوردن و حفظ اعتماد جامعه و سپس آن را باید در جای خود قرار داده مستقل ضد فساد بدن در یک چارچوب قانونی است که باعث می شود مطمئن شوید که رفتارهای خاصی هستند بموقع شناسایی و مجازات شوند.

پس از همه, اگر من استراحت قانون هستم و گناهکار من توسط قانون مورد نیاز برای پرداخت قیمت هر دو به عنوان قصاص به جامعه و به عنوان یک مثال که این رفتار قابل قبول نیست.

سیاستمداران نیز همچنین مسئول اعمال خود.

ژاکلین Robilliard, السترنویکک

آن کاهش می یابد همه ما

سرمقاله خود را (“ورزش اعطای رسوایی یک لکه در ساعت تصدی”, 3/2) به وضوح جزئیات همه چیز اشتباه است با نخست وزیر اداره ورزش اعطای امر است. نخست وزیر و معاون نخست خزانه دار, وزیر امور خانه وزیر و دیگر مقامات ارشد و اعضای کابینه با یقین و اخلاص بارها و بارها به ما گفت که هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید. آنها در اشتباه بودند اما هیچ توضیح و یا عذر خواهی خود را برای قضاوت ضعیف شده اند و آینده.

این نگرانی واقعی این است که این نژاد قسمت می درخشد نور را در چگونه این وزرای خود را مدیریت مشاغل روز – پرداختن به آب و هوا اورژانس هزینه های دولت نیم تریلیون دلار بودجه و ما پناهنده سیاست.

هر حس صداقت از دست رفته در ورزش rort امر به عنوان آن را در جنبه های بسیاری از چگونه این دولت می رود در مورد کسب و کار خود و آن کاهش می یابد همه ما است.

پیتر تامسون نیوبرانزویک

گام بعدی

بریجت مکنزی استعفا از کابینه فدرال تنها اولین گام است که این ائتلاف باید به منظور کمک به دست آوردن مجدد عمومی اعتماد به نفس در ما سیاستمداران و سیاسی روش.

آن است که آشکارا واضح است که ما نیاز به یک ضد فساد بدن است که به “دندان”. به همین تراشه استفاده می شود می گویند به “حرامزاده صادق”.

رابین Jensen Castlemaine

به موقع و زودگذر

زیر آسمان سربی رنگ در بخش از بزرگراه به سمت هوبارت برخورد در 100 کیلومتر/ثانیه ماشین جلویی به طرز عجیبی افت و دیدم یک شاخص.

به این دلیل بود سردرگم و لحظه ای نگران کننده است. پس از دستگیری نزد یک خارپشت بیدندان swaying راه خود را در سراسر سیاه و سفید-بالا نسبت به زمین امن.

Jauntily در حالی که تمام ماشین ها در هر دو جهت متوقف شده است. فورا جمعی شفقت برای خارپشت بیدندان دست زدن به همه ما است.

یک همگام به موقع و زودگذر. ما لبخند زد دانستن ناگهان این حقیقت ساده است که این مرد کوچک بر خلاف بسیاری از خانواده خود در bushfire ویران مکان, رفتن به زندگی می کنند به مبارزه با یکی دیگر از روز.

کیت نوریس لانسستون

خط حزب یک روز …

همراه با آنت signorini, رئيس (حروف 3/2) من بیش از حد را برای رای دادن به Hewson. من می خواهم برای رای دادن بسیاری از سیاستمداران سابق که تنها پس از ترک مجلس مواضع شروع به صحبت کردن واقعی کلمه نه حزب و خط platitudes و الفاظ و کلمات.

در حال حاضر که حقوق بازنشستگی خود را با خیال راحت در حال پرداخت به حساب های خود را و آنها را هیچ کس به آنها باید kow-tow ما دیدن رنگ واقعی.

فقط نشان می دهد چه فاسد دسته آنها برای تمام مشاغل. این شرم آور است.

آنگوس مک لئود, Cremorne

آنچه در مورد آنگوس تیلور?

نخست وزیر فراموش کرده اید در مورد وزیر انرژی آنگوس تیلور و تلاش ناموفق برای رسوایی سیدنی خداوند شهردار با اسناد جعلی یا باید تمام حواس او را پرت دیگر اجازه شما به چشم پوشی از این واقعیت است که آنگوس Taylor شده اند باید اخراج چند ماه پیش ؟

بروس Cormack, کیلسیته

‘نگاه بیش از وجود دارد’

یکی دیگر از قطعه بسیار عالی توسط راس Gittins است که کمک می کند به توضیح احساسات من از سال 2020 غم (“عدم اعتماد به سیاست ساخت اصلاحات غیر ممکن است” کسب و کار 3/2). دوران دولت برای ارائه حداقل خدمات در افزایش هزینه های عمومی و افزایش حرفه ای سیاستمداران با تمرکز اصلی بر روی خود چک پرداخت و بعد سیاسی زندگی کاری و عدم وجود کل از اخلاق و رهبری هستند من سه نگرانی.

و این فقط بالای لیست – من کمی خوش بینی و امید است که بسیار تغییر خواهد کرد در دو سال آینده و به همان اندازه که رای دهندگان باید خاطرات کوتاه مدت با توجه به سرسام آور و عدم دوراندیشی سیاست این دولت است.

به نظر می رسد به یک مورد از “نگاه کنید که براق چیزی بیش از وجود دارد” به طور مستمر منحرف کردن ما از توسعه منسجم چشم انداز و استراتژی منجر به ملت ما وارد دوره جدیدی از سیاست, محیط زیست و بشریت و رهبری است. هموطنان فقیر کشور واقع است.

دنیس استیونس هیلسویلل

به اندازه کافی خوب نیست

در حالی که کاملا در حمایت از محوری جان Pesutto مقاله (“آینده بستگی به ثبات منطقه” نظر 3/2) بیانیه خود را که ما “انتخابات آزاد و منصفانه” باعث برخی فکر می کردم.

به نظر می رسد که ما احزاب سیاسی دائما نقشه راه در اطراف ما قوی دموکراسی با غیر مستقیم چگونه-به-رای ادبیات جعلی, اخبار, خطرناک, کمک های مالی, پول خارجی, آنچه که تا کنون در آن طول می کشد و هر چه آنها می توانید دور با.

چنین دموکراسی هجوم فعالیت ها نه تنها باید محکوم شود در رسانه ها اما باید در معرض جدی مستقل نظارت و تنبیه کنید.

به سادگی اعلام آنها نمی پاس میخانه تست به اندازه کافی خوب نیست.

دیوید Bleazby, سیفرد

بی حد و حصر بدبینی

این موریسون دولت بدبینی بی حد و حصر است. پس آیات ورزشی rorts آنها انتخاب خود را به انجام یک بررسی از این امر است. و فیلیپ Gaetjens فراهم می کند کامل گزارش.

اولا او را پاک می کند وزیر از هر خطا یعنی هیچ rorts و ثانیا او جلب Bridget مکنزی در فنی و او به همین دلیل باید استعفا دهد. آن را کامل نتیجه برای Morrison دولت پس بیچاره Bridget مکنزی در حال حاضر تبدیل به کالاهای آسیب دیده. کار انجام می شود و ارمغان مشکل حل شد. چه خوب و وفادار بنده او است. قطعا به نخست وزیر.

در حال حاضر آن است که نشان داد که معاون نخست وزیر ساخته شده اند ممکن است سوال برانگیز تصمیم گیری در رابطه با یک زیرساخت هزینه های برنامه.

آه خوب, کسب و کار به عنوان معمول است. در حال حاضر که خواسته خواهد شد که به سر یک پرس و جو به این یکی. شاید یک تحقیق حتی ممکن است لازم داده شده است که عموم مردم تبدیل شده است تا با استفاده shenanigans سیاسی آنها ممکن است فقط اجازه دهید آن عبور کند. نقطه چیست ؟ کل بسیاری از آنها آن را انجام می دهند چرا زحمت ؟

دوباره نیاز به یک قدرتمند مبارزه با فساد کمیسیون در معرض شده است. متاسفانه این بعید است که اتفاق می افتد.

برنارد تاوسن نیوبرانزویک

شمارش از دست دادن حافظه

بریجت مکنزی اعلام کرد دلیلی برای استعفا خوش طعم تر از نیاز واقعی برای او را به رفتن.

ملاحظات تاکتیکی مانند کسانی که در اطراف حاشیه رای دهندگان به هدف برای کمک های مالی در حال مذاکرات انجام شده در بالاترین سطوح ، نه از روی هوی و هوس یک فرد است.

این مشکل برای این رهبران دولت است که آن را غیر ممکن است برای نشان دادن که آنها درگیر هستند.

با سطح فعلی اعتماد به سیاستمداران رای دهندگان باقی مانده برای رسیدن به خود را حدس بزند و در مورد چه کسی و به چه سطحی هستند و دیگران در این توطئه است.

چرا که این موضوع می رود به یکپارچگی فرایندهای دموکراتیک این همان سیاستمداران چپ با این امید که جمعی ما خاطرات سیاسی نمی ماند تا انتخابات بعدی.

هوارد Tankey جعبه هیل شمالی

یک چرخه معیوب

آموزش و پرورش امروز به نظر می رسد در یک چرخه معیوب.

اطلاعات منتشر خواهد شد نشان می دهد که دانش آموزان عملکرد ضعیفی در مدارس. فشار است و سپس در معلمان برای “حل” این وضعیت با در نظر گرفتن مسئولیت بیشتر در نقش خود است. معلمان و سپس پیدا کردن وقت و انرژی خود را کشیده و حتی بیشتر و نتایج آموزشی بیشتر کاهش می یابد. و بنابراین الگوی همچنان ادامه دارد.

اگر چه به جای دقیق معلمان ما scrutinised مقدار کار اضافی بودن تحمیل شده بر معلمان که مانع توانایی خود را به واقع آموزش ؟ آنچه را که جهان آینده چگونه است ؟

به عنوان یک معلم خودم من شیفته امکانات.

جاستین Shaw, Ringwood East

کوچک نعمت

آن زمان Bronwyn اسقف بیش از سه هفته به استعفا شد و پس از هلیکوپتر به منشور پرواز از ملبورن به جیلان در سال 2015.

باید سپاسگزار باشیم که این Bridget مکنزی قسمت به پایان رسیده است نسبتا به سرعت.

هلنا Kilingerova ورمونت

تنها راه رو به جلو

من معتقدم که بدون اعتراض شدیدی در رسانه ها (و تبریک ویژه به سن) Bridget مکنزی هنوز هم می تواند در موقعیت خود را.

با توجه پاسخگویی عمومی و یکپارچگی شخصی عملا وجود ندارد در سیاست این روزها ما باید با تکیه بر چنین روش به علف هرز از این افراد است. محاکمه توسط رسانه ها به هیچ وجه کامل نیست اما به نظر می رسد تنها راه رو به جلو است.

آنچه در کیفرخواست ما نمایندگان انتخاب می شوند.

راب ویلیس چرخ هیل

چه روشنگری سوال ؟

من کنجکاو به آنچه به عنوان نافذ و یا روشنگری سوال این hard-nosed روزنامه نگاران فکر می کردم نمی توانستم آنها را بپرسید به عنوان Ashleigh Barty برگزار می شود خواهر زاده او در کنفرانس مطبوعاتی.

من به گوش کاملا چند از این پست بازی تنیس, مصاحبه, sans محافظ نوزاد و در عین حال از شنیدن یک تک.

پیتر مک گیل Lancefield

و یک چیز دیگر

بریجت مکنزی

چگونه راحت – این همه تقصیر Bridget مکنزی نه ائتلاف نمایندگان مجلس که بهره مند است.

مالکوم کامرون Camberwell

لگد زدن و جیغ با گریس یا پشیمانی خانم مکنزی و هیچ اعتباری منعکس شده در ساعت یا معاون PM یا نه.

Les Aisen, السترنویکک

سیاست

موریسون در حال چرخش است به طوری سخت او بولینگ wides.

گریم Henchel, Yarra گلن

لطفا نه بارنابی جویس دوباره مطمئنا باید وجود داشته باشد یک انتخاب بهتر است.

دیانا Goetz, Mornington

چرا همیشه هشدارهای داده شده در فدرال پول به ویکتوریا?

مایکل مک کنا وررگول

عذر خواهی صادقانه به استفاده از ماشین و املاک و مستغلات شرکت کنندگان است. من شما هر دو رتبه پایین تر از فدرال سیاستمداران – هرگز دوباره.

رابین مارتین کوبوگ

و نتیجه تحقیقات مربوط به آنگوس تیلور? ما ممکن است به نظر می رسد آرام اما ما فراموش نکرده اند …

لوئیس Zattelman, Box Hill

فیلیپ Gaetjens, ملت را بالا بنده! چه سیاسی باید آن را دریافت کنید قبل از اینکه کاری انجام شده است ؟

جان دیویس Kambah عمل

بنابراین دولت تبرئه نخست وزیر سابق و رئیس ستاد …

جو وایلدر کولفیلد نورث

ریچارد Di Natale

تبریک به ریچارد Di Natale خود را صریح انتقاد از فساد در دولت ما. او را بشدت از دست رفته است.

مریم Fenelon, Doncaster East

نمی تواند فرسوده سبزی رهبر بقیه با او ؟

داگ پری کوه مارتا

در نهایت

پس از برنده شدن در استرالیا باز هشت بار و حفاری خود را به عنوان بزرگترین-همیشه قهرمان مسابقات, نمی, آن زمان استرالیا جمعیت نشان داد نواک جوکوویچ کمی احترام ؟

جیمز الکساندر ملبورن

*ثبت نام به ویرایشگر الکس Lavelle منحصر به فرد در خبرنامه: www.theage.com.au/editornote.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin buy instagram followersWonmaniamobil ödeme nakitinstagram takipçi satın al