آقای Domoney نیست به تنهایی. او بخشی از یک دوجین Drovers بازار صاحبان کسب و کار در تلاش برای پایان می رسد دیدار پس از شروع به کار در Wanneroo جاده و Joondalup درایو روگذر پروژه.

در ماه جولای سال گذشته WAtoday گزارش خرده فروشان در مجتمع نگران بودند جاده پیشنهادی ارتقاء که با هدف کاهش ساعت اوج ازدحام با تبدیل Joondalup درایو به یک روگذر با یک میدان برای تبادل ترافیک سفر همراه Wanneroo جاده خواهد تبدیل این مرکز به یک شهر ارواح.

شش ماه بعد صورتحسابها در حال انباشته تا کسب و کار تجارت در از دست دادن ده ها هزار دلار در هفته و کارگران مجبور به دور انداختن بازگشایی unsold مواد غذایی است.

مشتریان اجتناب از این محل مانند طاعون’

او تا به حال شناخته شده همه چیز خواهد بود این چند درب فر صاحب نانوایی Stephen فرح را کشیده پلاگین قبل از موانع بالا رفت.

برای چند ماه گذشته پس از 10 ، 000 دلار افت هفتگی به درآمد او را مجبور به اخراج چند کارگر 37 ساله در نانوایی مشغول به کار بوده است دو شیفت در روز رفتن به خانه تنها برای سریع دو ساعت چرت زدن در اطراف ناهار.

Oven Door Bakery owner Stephen Chrystal.

درب فر صاحب نانوایی Stephen فرح.اعتبار:مارتا پاسکوال Juanola

“همسر من حتی نمی دانم که من هستم,” او گفت:.

“من احتمالا دیده می شود پسر من چند بار این تعطیلات مدرسه.

“چگونه جهنم من هنوز ایستاده ؟ آیا از من بپرسید. من آرزو می کنم من می دانستم این بود که آینده من می فروخته اند و این جای بسیار سریع و بوسید آن شد.”

درب بعدی را به آقای فرح نانوایی, خانواده, تازه, تولید کنندگان در بازار در حال از دست دادن حدود 6000 دلار در روز و آزادسازی unsold در آن زمان مواد غذایی در سطل است.

صاحب آلبرتو Caeiro گفت که او تا به حال صرف هزاران نفر در تبلیغات و ترویج در تلاش برای فریب مشتریان را به مبارزه پیچیده اما تجارت در ادامه به رها کردن.

“وجود دارد هیچ کشش در اینجا مهم نیست که چه چیزی است که بر روی میز قرار داده و سعی در فریب مردم در اینجا آنها در اجتناب از جایی مثل طاعون” او گفت:.

Family Fresh Growers Market owner Alberto Caeiro. 

خانواده های تازه تولید کنندگان بازار صاحب آلبرتو Caeiro. اعتبار:مارتا پاسکوال Juanola

صاحبان کسب و کار گفت: مشتریان در بر داشت آن را “خیلی سخت” به حرکت roadworks برای دسترسی به این مرکز خرید به خصوص در ساعت اوج زمانی که ترافیک پشت کردن همراه Wanneroo جاده مسدود کردن دسترسی در داخل و خارج از مجتمع.

پس از ساخت و ساز حصار رفت تا خرده فروشان به نام برای بهبود دسترسی به خطوط بزرگتر علامت و مدیریت ترافیک موثر اما گفت که تماس های خود را کاهش یافته بود در گوش کر.

“هنگامی که آنها گیر کرده نرده ها بالا آن را یک لحظه رها کردن و هیچ چیز انجام شده است به منظور تشویق مردم برای آمدن به این ترتیب” آقای Domoney گفت.

در ابتدا برنامه ریزی شده برای نیمه اول سال 2020 این روگذر تاریخ تکمیل شده است تحت فشار قرار دادند به اوت سال 2020 ترک خرده فروشان به تعجب می کنم اگر آنها هنوز هم شما باز می شود در سه ماه زمان است.

مجتمع صاحب ری جکسون خواست برتر را علامت McGowan به ملاقات با خرده فروشان و خواستار جبران خسارت مالی برای مبارزه کسب و کار.

“این roadworks باید هزینه شغل در اینجا بود که دائم کسانی که [ساخت] شغل در خارج وجود دارد برای 18 ماه تا دو سال و سپس آنها رفته بود,” او گفت:.

در حال بارگذاری

حزب لیبرال کسب و کارهای کوچک سخنگوی الهام هیدن تکرار آقای جکسون کلمات و گفت: برتر تا به حال به “گام به گام” و جبران و کسب و کار.

“علامت McGowan اذعان کرده است که او وعده داده شده مشاغل ثروت باد اورده برای WA شکست خورده است اما او هنوز هیچ کاری برای کمک به این کسب و کار,” او گفت:.

“خانواده ها با پشت خود را در برابر دیوار با توجه به دولت خود را شکست نیاز و شایسته فوری جبران.”

آقای McGowan گفت که او آگاه از نگرانی بود و در بازدید از این مجتمع در گذشته اما گفت که دولت “با کار” به عنوان وعده داده شده در انتخابات.

“جاده های اصلی توصیه می کند آن را حفظ کرده است دسترسی به Drovers حوزه در همه زمان ها در طول ساخت و ساز از Wanneroo جاده و Joondalup رانندگی, پروژه,” او گفت:.

“این نیز علامت های اضافی شامل دسترسی به ترتیبات و اقدام به کار با صاحبان کسب و کار به آدرس نگرانی های خود را.

“فعالیت های ساخت و ساز و roadworks می تواند باعث نا امیدی در کوتاه مدت, که آیا آن اضافی تراکم ترافیک و رفت و آمد تاخیر اما پس از تکمیل این پروژه را مثبت طولانی مدت اثر برای این کار در حومه شمالی جامعه است.”

با وجود درخواست از WAtoday, Mr McGowan نظر نیست در مورد اینکه آیا دولت برنامه ریزی برای جبران تلاش خرده فروشان و یا اینکه آیا او به دیدار با صاحبان کسب و کار دوباره.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو