جلوگیری از سفر جهانی, کمک مالی آینده ترودو می گوید به عنوان COVID-19 تعطیل مجلس

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو است مشاوره کانادایی برای محدود کردن غیر ضروری مسافرت های بین المللی در حساب هنوز هم به سرعت در حال گسترش COVID-19 pandemic به عنوان هر دو مجلس عوام و سنا شده اند به حالت تعلیق برای مدت پنج هفته ،

صحبت به کانادا از خارج از Rideau کلبه ترودو گفت که اضافی غربالگری اقدامات در حال اجرا در فرودگاه ها و “قابل توجه” محرک های مالی بسته خواهد شد که در روز, در علاوه بر این به 1 میلیارد دلار در سلامت اقتصادی و اقدامات اوایل این هفته اعلام شد.

او گفت: بزرگترین دغدغه در این لحظه است که اطمینان حاصل کرد که کانادایی ها به طور جدی بهداشت عمومی مشاوره, اما نه وحشت.

“من می دانم که شما نگران هستید. شما نگران سلامت خود را در مورد خود و خانواده بهداشت و درمان در مورد کار خود را پس انداز خود را در مورد پرداخت اجاره بها در مورد بچه ها در مدرسه. من می دانم که شما نگران عدم اطمینان در اقتصاد جهانی است. مراحل گرفته شده به شما در حفظ امن باید اقتصادی تاثیر” ترودو گفت: وعده کمک مالی بیشتر.

“ما نمی خواهیم هیچ کانادا مجبور به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه آنها در حال رفتن به قادر به پرداخت اجاره خود را که آیا یا نه آنها در حال رفتن به قادر به خرید مواد غذایی و یا برای مراقبت از کودکان خود و یا اعضای خانواده سالمندان. ما نیاز به مطمئن شوید که کانادایی ها باید گزینه ها و توانایی به دنبال بهترین بهداشت عمومی مشاوره و نگه داشتن خود را امن است.”

ترودو نیز اطمینان کانادایی است که او هیچ علائم است که “احساس خوب” و ادامه خواهد داد به کار از خانه. بعد از آن در روز جمعه او صحبت کردن با هنرپیشه ی برجسته و رهبران بومی.

“پرداختن به COVID-19 باید یک تیم کانادا در تلاش است. برای حفظ کانادایی امن و برای کاهش اثرات اقتصادی این ویروس در تمام سطوح دولت در حال کار با هم” ترودو گفت.

نخست وزیر صحبت به طور مستقیم به کانادایی پس از همسرش سوفی آزمایش مثبت برای COVID-19 اواخر پنج شنبه. او در حال رفتن به در خود انزوا بعد از 14 روز در کنار خانواده اش, اما خواهد شد در ادامه وظایف خود را.

ترودو گفت: تا کنون سوفی علائم خفیف هستند اما آنها در حال گرفتن “هر احتیاط” و در حال فکر کردن در مورد هر خانواده در کانادا نیز در برخورد با یک بیمار عزیزان.

نخست وزیر گفت که در حالی که “ناراحتی” و “تا حدودی خسته کننده” خود گسسته است و آنچه او را به انجام.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam وزیر بهداشت Patty Hajdu معاون نخست وزیر Chrystia Freeland و وزیر حمل و نقل مارک Garneau در یک کنفرانس مطبوعاتی به روز رسانی کانادا در پاسخ به این رمان coronavirus فقط قبل از ترودو آدرس.

Hajdu گفت که کانادا در یک “بحرانی پنجره فرصت” برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus. Garneau گفت که کانادا کروز فصل است که به تعویق افتاد و در خارج از کشور, پروازهای بین المللی از آمدن به کانادا خواهد بود محدود به تعداد کمتری از فرودگاه.

فدرال کابینه ملاقات در اوایل صبح روز جمعه در پارلمان هیل رهبری ترودو از طریق تلفنی.

خانه سنا تعلیق به مدت 5 هفته

اوایل روز جمعه مجلس عوام با تعلیق آن نشسته تا مارس 20 بستن مجلس کسب و کار در تلاش برای محدود کردن گسترش COVID-19 همه گیر در پارلمان هیل.

نمایندگان مجلس موکول جمعه را نشسته به اتفاق آرا پس از عبور از عبور از عوام.

ترودو گفت: این توافق به حالت تعلیق در خانه هنوز هم آنها را می دهد انعطاف پذیری لازم برای انجام آنچه آنها نیاز به انجام برای حمایت از کانادایی ها.

شرایط تعلیق از خانه عبارتند از:

  • توافق نامه ای که در مجلس عوام عبور جدید نفتا مقابله و موقت تامین منابع مالی برای نگه داشتن کسب و کار از دولت نورد به سنا;
  • اجازه می دهد دولت به صرف پول به آدرس رمان coronavirus و به طور بالقوه آدرس رکود اقتصادی با نظارت حسابرس عمومی و احزاب مخالف;
  • درک درستی که از خانه می تواند گسترش آن تعلیق گذشته, مارس 20 و خانه کمیته ها می تواند reconvened در این فاصله اگر لازم;
  • عبور در بخش, آخرین NDP مخالفان روز حرکت خواستار ملی pharmacare; و
  • ارتکاب به طور منظم به روز رسانی از نمایندگان احزاب مخالف در وضعیت COVID-19 پاسخ تلاش.

تعلیق است به پنج هفته به این معنی که بودجه فدرال, برنامه ریزی برای رونمایی شود در مارس 30, نمی خواهد بود قادر به مطرح بود در مجلس عوام هر چند Morneau را می گوید که هنوز رسما به تعویق افتاد.

صحبت با خبرنگاران پس از تعلیق خانه خانه دولت رهبر پابلو رودریگز آن را به نام “كار درست” و نشانه ای از چگونه جدی دولت فدرال است که مصرف رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“اولویت برای دولت و برای همه اعضای این خانه است که بهداشت و ایمنی از همه کانادایی ها” رودریگز گفت: با حمایت محافظه کار بلوک Quebecois و جدید دموکرات نمایندگان مجلس است.

سنا موکول بعد در روز جمعه پس از اینکه به یاد می آورد برای مقابله با نفتا لایحه C-4 و عرضه اقدامات تصویب توسط مجلس. پس از موافقت سلطنتی مراسم تصویب سه جانبه ایران سناتور رای به تمدید آن adjournment تا 21 آوریل “در تلاش برای کاهش گسترش این رمان coronavirus COVID-19.”

مذاکرات بین رهبران سیاسی و مقامات کاخ شده بود در جریان روز و شب پنجشنبه, وزن, آیا برای تعلیق یا اگر اقدامات احتیاطی دیگر از جمله تر و تمیز کردن و لغو سفر بین المللی کافی خواهد بود.

چندین فدرال سیاستمداران در حال حاضر در انزوا بیشتر از فراوانی از احتیاط. دسترسی عمومی به سنا است قطع شده است و مجلس عوام بسته شده است دسترسی بازدید کنندگان به خانه و لغو تور به حالت تعلیق در تمام کمیته سفر و تماس با تمام توابع در مجلس حوزه.

تصمیم به تعطیل کردن دسترسی عمومی به خانه بود گرفته شده توسط هیئت مدیره از اقتصاد داخلی بدن حاکم از خانه.

“هیئت مدیره است که مصرف این اقدامات برای کمک به اطمینان از سالم و ایمن در محیط کار در مجلس عوام حوزه و برای محافظت از افرادی که ممکن است در معرض خطر بیشتر عوارض شديد از COVID-19” گفت: مجلس عوام آنتونی روتا در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>