خانه به طور متوسط است, بزرگ تر در حال حاضر از همیشه – در اینجا به همین دلیل است که یک مشکل برای محیط زیست

در سراسر جهان بیشتر مردم در حال زندگی با فضای بیشتری در خانه بیش از هر زمان دیگری در تاریخ است.

این ممکن است تعجب آور – تنگ و تیره رنگ اتاق ها به عنوان آشنا در شانگهای به عنوان آنها در لندن است. اما به طور متوسط این فضا برای هر نفر در خانه افزایش یافته است و نزدیک به 30 متر مربع در 40 سال و چهار متر مربع در انگلستان بیش از 15 سال گذشته.

این روند مربوط به چیزی به نام “دومین انتقال جمعیتی”. به عنوان کشورهای توسعه فردی افزایش درآمد و مردم اولویت مرتبه بالاتر از آن به عنوان حریم خصوصی و استقلال و تحقق جاه طلبی های شخصی.

متوسط مساحت زمین در خانه در سراسر جهان رشد کرده است به طور پیوسته در طول 60 سال گذشته. کاترین Ellsworth-کربس, نویسنده ارائه شده

فکر می کنم که احساس زمانی که شما فقط نیاز به زمان توسط خودتان. در کشورهای با درآمد بالا این احتمال وجود دارد که شما می توانید انتظار برای پیدا کردن جایی در خانه خود را که در آن شما می توانید بسته خود را دور و انجام آنچه شما می خواهید. این انتظارات می تواند مفاهیم فضا چقدر ما ممکن است انتظار هر فرد در خانه است. به جای داشتن به تماشای نشان می دهد همه با هم در اتاق نشیمن ما در حال حاضر ممکن است انتظار برای هر یک از ما خود کامپیوتر و یا قادر به تماشای خود ما تلویزیون را در اتاق خواب.

جنبه دیگری از این انتقال این است که افراد جوان هستند به احتمال زیاد برای پیدا کردن شرکای تجاری و تبدیل شدن به پدر و مادر بعد از آن در زندگی است. به جای حرکت از زندگی با پدر و مادر به زندگی با همسر و فرصت های بیشتری وجود دارد به تنهایی زندگی می کنند – مانند رفتن به دانشگاه. به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از مردم زندگی در یک خانواده جمع شده است.

به همین ترتیب خانواده ها با چند نسل در حال کاهش است. در ژاپن 66 درصد از زنان مورد مطالعه در 1950 انتظار کودکان برای حمایت از آنها در سن. در سال 1990 این کاهش به 16 درصد است. برخی از آمار و ارقام نشان می دهد که نیمی از بیش از 65 ساله در کشورهای با درآمد بالا در حال حاضر به تنهایی زندگی می کنند. این به این معنی بیشتر یک فرد خانوار که درایوهای تا فضای خانه هر فرد است. حدود 40 درصد از اسکاندیناوی خانوارها و 30 درصد از بریتانیا و ایالات متحده خانوار اشغال شده توسط یک فرد است.

فضای بیشتر انرژی بیشتر

داشتن فضای بیشتر در هر فرد به طور متوسط در خانه کمک می کند تا کاهش ازدحام بیش از حد. که خوب است برای کاهش انتقال در طول COVID-19 بیماری همه گیر. آن را نیز ممکن است معنی وجود فضای کافی برای میز و مانیتور و اسباب بازی برای خانه, کار تحصیل و سرگرمی کودک.

وجود دارد همچنین مفاهیم برای خانواده ردپای کربن. در یک کلام فضای بیشتر برای هر نفر است که فضای بیشتری به گرما در هر فرد است.

به طور متوسط استرالیا میزبان بزرگترین خانه به دنبال آن آمریکا و دانمارک. کاترین Ellsworth-کربس, نویسنده ارائه شده

در سراسر جهان و سه چهارم استفاده از انرژی در ساختمان ها به صورت خانه و حدود 70 درصد است برای گرم کردن است. بهره وری انرژی در ساختمان در حال بهبود است در سطح جهانی به 1.3 درصد در سال را کف منطقه در حال افزایش است در سرعت سریع تر (حدود 3 درصد در هر سال).

برای پاسخگویی به رشد در منطقه با طبقه بالاتر تقاضا برای گرم خانه های آژانس بین المللی انرژی نشان می دهد بهره وری انرژی خواهد نیاز به بهبود 30 درصد تا سال 2025. با استفاده از این در ذهن, انرژی برخی از محققان استدلال کرده اند که بدون محدود کردن دمای خانه مساحت هر فرد “آن است که به سختی قابل تصور” است که می تواند وجود مطلق کاهش در خانواده تقاضای انرژی.


ادامه مطلب: یک خانه است که حفظ خواهد کرد شما را گرم و خنک کردن سیاره – تصور کنید عضویت در خبرنامه #7


بیش از اطلاعات در ارتقاء دیگهای بخار و یا نصب کارآمد لامپ بازاریابی در مورد اشکالاتی از خانه های بزرگتر و وارونه از آزادسازي می تواند بیشتر موثر برای کاهش مصرف انرژی است. خانه های کوچکتر هستند مقرون به صرفه تر و ارزان تر برای گرم و سرد تقاضا کمتر زمان و کار برای تمیز کردن و حفظ و اشغال می توانید فقط یک طبقه – خوب برای کسانی که مبارزه با پله ها.

پس از یک ضرورت اساسی مسکن حس فضای شخصی و حریم خصوصی قوانین و مقررات می تواند در بهبود تجربه زندگی در چگالی بالا مسکن. این می تواند به معنای دادن مستاجرها حق خود را به حیوانات خانگی و تزئین و یا بهبود استانداردهای مانع نفوذ صدا. در انگلستان فقیر مانع نفوذ صدا و اختلال از همسایگان یکی از شایع ترین شکایات در مورد زندگی در آپارتمان و به همین دلیل بسیاری از را انتخاب کنید به حرکت به یک خانه جدا شده است.

بهبود تراکم بالا گزینه های مسکن مانند ساختمان – می تواند جذاب انرژی پایین تر جایگزین برای خانه های جدا. Ján Jakub Naništa/Unsplash CC BY

دولت همچنین می تواند به ساخت مسکن اجتماعی که prioritises جمعی از اشکال زندگی و “شرکت مسکن”. برای مثال این می تواند به معنای داشتن جمعی “اتاق مهمان” به طوری که فردی آپارتمان ندارد اضافی در اتاق خواب و حمام و سرویس بهداشتی که ایستاده خالی برای بسیاری از سال است.

تکنولوژی را بازی بخش بزرگی در بهبود بهره وری انرژی و decarbonising انرژی است. اما کم کربن داخلی سیستم های گرمایشی مانند پمپ های حرارتی توده دیگهای بخار کم کربن استانداردهای طراحی و بهبود عایق نیست کافی در خود را دارند. این نوع از راه حل نیست, آدرس علل ریشه دوم جمعیتی گذار است که منجر به گسترش اتاق خواب و حمام و سرویس بهداشتی و افزایش انتظارات از حریم و فضای شخصی.

به کاهش تقاضای انرژی ما نیاز به شروع به دنبال بسیار بیشتر از نزدیک در سیاست مسکن به جای بهبود تکنولوژی در خانه های فردی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو