نویسنده الهام کودکان با عشق نوشتن

او با حضور در لورتو Kirribilli و گفت Fidler که چون مدرسه خوبی آگاه از خواهر او مرگ غم انگیز زمانی که برادر او بود که پس از آن متولد اخبار اعلام شد بیش از مدرسه خودگردان. “من هنوز هم آزار دادن برادر من که 600 دختران تشویق و جیغ و مهر در خبری از تولد او.”

Out in the cold: Author Jesse Blackadder experiences Antarctica first hand.

در سرما: نویسنده جسی Blackadder تجارب قطب جنوب دست اول.

بعد از مدرسه جسی فارغ التحصیل با مدرک لیسانس (ارتباطات) از دانشگاه تکنولوژی سیدنی. بعد او تکمیل شده کارشناسی ارشد علمی کاربردی (اجتماعی محیط زیست) در غربی دانشگاه سیدنی.

اولین رمان گفت: داستان مادر او را مرگ از سرطان در زمانی که جسی 23 بود و تاثیر عمیقی بر خانواده اش است. این رمان پذیرفته شده برای انتشار است اما او عقب نشینی پس از آن متوجه درد آن باعث می شود دیگران است.

در 30 او پیوست قلب سیاست یک گروه از فعالان سیاسی که اعتقاد به قدرت کارگر به طور همزمان در هر دو شخصی و در سطح سیاسی برای رسیدن به تغییر. این معرفی او به یک شبکه ای از فعالان و افراد خلاق بر اساس far north coast of NSW و در سال 1999 او به Byron Bay, جایی که او اولین رمان بعد از حزب تنظیم شده است. با آن غریب و بی پروا مخلوط از جنس جن وپری معنویت و بی شرم لذت گرایی رمان یک یادآوری از یک بی گناه تر بایرون قبل از گردشگران و پول ساخته شده شهر و آنچه در آن است امروز.

جسی روح پرماجرا و ‘چرا که نه ؟’ نگرش به رهبری او را به مکان های غیر منتظره. زمانی که او پس از آن-شریک جدید اندی اعلام کرد تمایل خود را برای رقابت در سالن رقص رقص در سال 2006 همجنس بازی در مونترال جسی و اندی ثبت نام در کلاس ها و شش ماه بعد دو نفر از آنها sashayed جلو در تطبیق tuxedos به نمایندگی از استرالیا.

جسی حدودا در ایتالیا و نیوزیلند راه می رفت در اسکاتلند سنگ در توسکانی و سوار شتر با بدوی در صحرای بزرگ آفریقا. او سه سفر به آلاسکا که در آن او دو بار یک نویسنده-در-محل اقامت در شهر آلاسکا و میره سه بار به قطب جنوب است.

دوم رمان کلاغ قلب – که برنده چندین جایزه در ایالات متحدهتنظیم شد و در قرن 16 اسکاتلند الهام گرفته شده بود واقعی Blackadder قبیله. آن را می گوید داستان خیالی یک جوان clanswoman تلاش برای اصلاح از دست Blackadder قلعه خرابه که جسی بازدید در این دوره از تحقیقات خود را.

در سال 2010 او اولین سفر به قطب جنوب – و او رمان تاریخی تعقیب نور متولد شد. این داستانی بازگویی داستان از اینگرید کریستنسن اول زن را برای قرار گرفتن در قطب جنوب در دهه 1930 به دست آورده او دکترا از وسترن سیدنی دانشگاه تحت نظارت نویسنده گیل جونز. پروفسور جونز توضیح جسی پژوهش به عنوان اصلی و برش لبه. “عمیقا کنجکاو و محقق خستگی ناپذیر او تا به حال هر دو اکسپلورر جسارت و یک نویسنده غریزه برای کسانی که جزئیات است که روح بخشیدن داستان های تاریخی.

“ما استفاده می شود به شوخی که او انجام شده توده ها در سر خود را – که جنبه تخیل او تبدیل به پر زرق و وجهی شکل کامل از گریزان حضور و بطور غیر عادی و مرموز نوسان نور – و این استعاره همچنان ادامه داشت با وجود عظیم گرما و حضور شخصی.”

قطب جنوب به جسی اولین kids’ book − اقامت: آخرین سگ از قطب جنوب است. او در ادامه به انتشار چهار رمان برای کودکان در هر مورد رابطه بین مردم و حیوانات − اتصالات برای کسی که تا زمانی که او کشف کرد نوشتن راه اندازی شد در حال تبدیل شدن به یک دامپزشک.

Stay: The Last Dog in Antarctica - Jesse Blackadder.

اقامت: آخرین سگ در قطب جنوب – جسی Blackadder.

او تنها کسی بود دو بار جایزه معتبر قطب جنوب هنرهای یاران. در سومین و آخرین سفر, جنوب, در 2018-2019 او و فیلمنامه Jane Allen summered در Mawson پایه کار بر روی یک سری از کتاب ها برای کودکان و یک فیلمنامه برای یک سریال درام – تمام مجموعه در قطب جنوب.

در یک مقاله برای مجله آنلاین Kill Your Darlings, Jesse نوشت: از یک سفر درست در اواخر اقامت خود را: “معلوم است که من شادی کردن در احساس من بدن با دروغ گفتن بر روی سنگ و یخ روی زمین, این قاره در این terra incognita … فقط چند لایه از پارچه من را احاطه کرده. بالا, عمیق, آسمان آبی, قهوه ای صخره قوی سفید پرندگان. در کنار من دور و من زیر آبی یخ های قطبی. خواب شادی در زمین را در آغوش خود من است آرام و پیروزی است.’

جسی Blackadder مدتها از خواب در حال اجرا یک خلاقیت و برنامه سواد آموزی برای کودکان و نوجوانان با الهام از نویسنده Dave Eggers’ 826 والنسیا پروژه در سان فرانسیسکو. او پیشنهاد این ایده به بایرون نویسندگان, جشنواره, جایی که او یک عضو هیئت مدیره شد و نیروی محرکه جشنواره داستانپردازی برنامه که با استفاده از یک colourfully تزئین اتوبوس به نویسندگان به شمال رودخانه ها مدارس را به رایگان کارگاه های نوشتن.

او می خواست استوری بورد برای رسیدن به همه بچه ها نه تنها کسانی که علاقه مند و با استعداد در نوشتن. در بخش هایی از شمال رودخانه او کشف بسیاری به عنوان 1 در 3 کودکان زیر خط فقر زندگی میکنند اما تحقیقات نشان می دهد اگر این بچه ها “زبان غنی” فرصت های خود را شکوفا افزایش می دهد.

در اوایل او یک برنامه آزمایشی در لیسمر کتابخانه یک کلاس است که در ادامه به این روز است. یک دانش آموز مادر ترزا جونز می گوید او پسر خود را در بر داشت “قبیله” در Jesse کلاس − سایر کودکان پرشور در مورد خواندن و نوشتن. “در طول زمان جک رفت از آرام این سایت متعلق به پسر بچه ای که نمی خواهد درگیر در مکالمه در کلاس به یک مرد جوان که به طور داوطلبانه در راه رفتن به جسی و به عنوان خوانده شده داستان های خود را.” پس از آن آغاز شد و در سال 2016 استوری بورد رسیده حدود 27,000 افراد جوان است.

در ماه درمان زمانی که او احساس بیش از حد بیمار به خواندن جسی حال دوباره به جیمز Herriot را بسیار دوست داشتم خاطرات خود را از زمان به عنوان یک جوان دامپزشک در Yorkshire Dales. او همچنین ادامه داد: کار بر روی نهایی رمان − پنج راه برای کشتن یک ماهی که او فرستاده به او نماینده ادبی Benython Oldfield فقط قبل از او درگذشت.

او فعال در رسانه های اجتماعی و در اوایل بیماری او راه اندازی یک Facebook صفحه به نگه داشتن دوستان تا به تاریخ با سلامت. زمانی که وضعیت او رو به وخامت گذاشته و مشخص شد که او در آخرین هفته از زندگی صفحه گرفتگی شد با محبت پیام ها و خاطرات از برخی از بسیاری از صدها نفر از مردم که زندگی او را لمس کرده بود و برخی تنها fleetingly.

جسی Blackadder است جان سالم با شریک زندگی خود اندی دیوی, پدر او اد ان ایلین خواهر و برادر سالی سعادت و استوارت و گام به خواهر و برادر لیزا دیوید و آنا.

سارا آرمسترانگ و آلن نزدیک

جسی Blackadder: 6 ژوئن 1964 – 10 ژوئن 2020

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری