استرالیا فشار برای حذف آنلاین فایروال برای به دام افتاده دانش آموزان چینی

در عوض دولت استرالیا است که در ادامه به مذاکره با مقامات چینی برای حذف دولت تحمیل فایروال بنابراین دانش آموزان می توانند دسترسی به دوره ها و مواد دیگر آنلاین.

برخی از دانشگاه ها مانند دانشگاه ملبورن ممکن است قادر به ارائه دسترسی به e-learning پورتال و دوره های آنلاین که مسدود نشده توسط فایروال.

فقط چگونه این برنامه کار می کنند ممکن است در داخل کشور که در یوتیوب و گوگل در حال حاضر ممنوع نامشخص باقی مانده و حتی آقای Tehan اذعان کرد در آن مورد “صبر کنید و ببینید”.

“یکی از چیزهایی است که ممکن است در همه ؟” او گفت:. “اینها همه چیزهایی است که ما به دنبال در, اما اگر شما, شما نمی توانید پاسخ, بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در حال داشتن که نامزدی.”

او گفت: دولت همچنین به دنبال “دیگر احتمالات” اما مشخص نکرد که چه آنها ممکن است. به عنوان نمونه های عملی از عمل وی موفقیت در گرفتن آموزش عالی با کیفیت و استاندارد آژانس به آرامش مورد نیاز در اطراف آنلاین یادگیری و افزایش سلامت روان پشتیبانی برای دانش آموزان است.

در حال بارگذاری

بین المللی انجمن آموزش و پرورش استرالیا اجرایی فیل Madison گفت: در این هفته که دانشگاه ها برنامه ریزی شد که چگونه آنها می تواند میزبان دانش آموزان پس از سفر ممنوعیت برداشته شد.

اما در زمان مشاوره سطوح و با هیچ برنامه ای اجازه می دهد تا به دام افتاده دانش آموزان به استرالیا, Mr Tehan گفت هیچ طرح قرنطینه دانشجويان در دانشگاه محل اقامت.

“وجود خواهد داشت بدون حرکت به quarantining دانش آموزان مگر اینکه توصیه های پزشکی تغییر می دهد و در حال حاضر توصیه های پزشکی تغییر نکرده است,” او گفت:. “دانشگاه ها هستند و در طیف وسیعی از احتمالات به عنوان آنها باید. این است فوق العاده با ارزش بخش به استرالیا.”

دانشگاه لا تروب گفت: آن آماده شد برای زمانی که ممنوعیت سفر برداشته شد و آنچه که برای دانش آموزانی که نیاز به خود منزوی.

“ما در حال حاضر برنامه ریزی برای جدا تحت تاثیر دانش آموزان ما در منطقه ای دانشگاه; ما به احتمال زیاد به درخواست آنها را به خود منزوی در محل سکونت خود را از مطالعه” آن را در بیانیه ای گفت به سن.

Swinburne و دانشگاه ملبورن گفت: آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای قرنطینه دانشجویان در خود دانشگاه.

دانشگاه موناش است و تاخیر در شروع ترم اول با یک هفته و هفته اول آنلاین تنها به معنای دانش آموزان نمی خواهد بازگشت به دانشگاه تا مارس 16. آن را پاسخ به سوالات در مورد quarantining دانش آموزان در محوطه دانشگاه.

دانشگاه های دیگر شروع ترم یکی طبق معمول, اما در حال ارائه آنلاین و یا انعطاف پذیر ترتیبات برای دانش آموزان هنوز هم در چین است.

آقای Tehan گفت: آنچه اتفاق افتاده در چند هفته آینده مشخص خواهد کرد که چقدر بزرگ ضربه بخش آموزش و پرورش را از coronavirus بحران است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو