استرالیا منسوخ ‘افترا قوانین در حال تغییر هستند – اما وجود دارد هیچ “انقلاب” هنوز

استرالیا افترا قوانین تا زمانی انتقاد به کمی فایده هستند در نهایت در حال تغییر است.

نیو ساوت ولز دادستان علامت Speakman بوق و کرنا این هفته:

ملت موافق به NSW-led افترا انقلاب است.

خود را اعلام و پس جولای جلسه شورای وکلای کل که در آن تمام حوزه های قضایی استرالیا تصویب اصلاحات مربوط به مدل افترا مقررات.

استرالیا افترا در قانون است تا از اجزای مختلف. بخش بزرگی از آن است که مشترک, قانون به ارث رسیده از انگلستان و توسعه یافته توسط استرالیا قضات بیش از چند دهه است. ما قانون مشترک میراث بود از طریق اصلاح اساسنامه در هر یک از کشورها و مناطق از جمله “مدرسه افترا قوانین”.

مدل افترا مقررات یک قالب از انواع که زیر بنای هر یک از این قوانین شامل یکنواخت افترا ،

این تغییرات به مدل افترا مقررات یک زمان طولانی. آنها شده اند اصلاح شده از سال 2005 – back when, Facebook تنها یک سال و توییتر حتی وجود داشته باشد. برای اولین بار آیفون را منتشر نمی شود تا سال 2007 است. راه ارتباط ما و مصرف اطلاعات است و اساسا تغییر از این قوانین پیش نویس شد.


ادامه مطلب: استرالیا پیشنهاد افترا قانون اساسی را در گسترش آزادی رسانه ها – اما در چه هزینه ؟


به عنوان یک نتیجه افترا دادخواهی اتحادش را تغییر بیش از حد. جلسه دادگاه مراتب بیشتر “حیاط خلوت” افترا اختلافات از جمله دعوا بر سر چیزهای مسخره ای در رسانه های اجتماعی – از آنها یک بار بود.

پس از آن مرسوم می گویند افترا قانون است “منسوخ”. این نادیده کار دادگاه ها انجام داده اند برای اطمینان از شهرت خود را همچنان به دریافت برخی از حفاظت به عنوان فن آوری و جامعه را تغییر دهید. این روزها مضر دروغ می تواند گسترش مانند آتش سوزی و از بین بردن یک فرد است.

به یاد داشته باشید: یک تکه بزرگ و یا حتی بیشتر از افترا قانون توسط قضات است. که تغییر نمی دهد.

من متقاعد نشده این مقررات جدید را واقعا “نوسازی” افترا قانون است. آنها قطعا نه “انقلاب”.

چه چیزی تغییر کرده است ؟

ما در مورد شناخته شده بخش عمده ای از این تغییرات در حالی که برای. بسیاری از آنها را در جدول در نوامبر سال 2019.

نکات برجسته عبارتند از:

  • جدید “آسیب جدی” مورد نیاز
  • برخی از جدید دفاع از جمله جدید “منافع عمومی” دفاع
  • اصلاحات به راه خسارت برای انواع خاصی از تند و زننده آسیب های اعتباری پوش
  • یک رویکرد جدید به محدودیت دوره که طول می کشد به حساب این واقعیت محتوا باقی می ماند آنلاین برای سال.

رسانه های سنتی سازمان برندگان واقعی

توسط “رسانه های سنتی” منظور من اشخاص پشت استرالیا در روزنامه ها و مجلات و شبکه های تلویزیونی و ارتباط سیستم عامل آنلاین.

رسانه های سنتی به نوعی متهم به افترا دادخواهی. Risqué محتوای درگیر خوانندگان و باعث می شود پول است. این همچنین بدان معنی افترا خطر است. رقابت در عرض 24 ساعته اخبار چرخه به معنی برخی از شرکت های پرش به فشار بیش از حد عجله آسیب رساندن به شهرت در این فرآیند است. آنها ممکن است تا پایان پرداخت مبالغ قابل توجهی از پول را به هتاکان افراد از طریق خسارت – به عنوان مثال جفری راش تقریبا$2.9 میلیون پیروزی در برابر, ناشر روزنامه دیلی تلگراف.

بنابراین رسانه های سنتی باید انگیزه ای برای لابی برای مطلب “آزادی رسانه ها” که شامل سلاح های قوی تر به دفع افترا موارد است. اخیر خود لابی پرداخت با منافع عمومی دفاع.

Actor Geoffrey Rush and his wife Jane Menelaus at the Federal Court.
بازیگر جفری راش اهدا شد تقریبا $2.9 میلیون خسارت بیش از توهین آمیز در مقالات منتشر شده توسط روزنامه دیلی تلگراف در سال 2017. AAP/بیانکا de Marchi

یک پیش نویس های قبلی از تغییرات پیشنهادی به حال دفاع بر اساس قانون نیوزیلند. آخرین تکرار از دفاع پیشنهادی “بخش 29A” کمی متفاوت است. آن است که بر اساس قوانین بریتانیا. آن را می خواند:

29A دفاع از انتشار موضوع در مورد موضوع مورد علاقه

(1) آن است که یک دفاع به انتشار توهین آمیز نیست که اگر متهم ثابت می کند که:

(یک) این موضوع مربوط به یک موضوع از منافع عمومی و

(ب) متهم منطقی بر این باور است که انتشار این موضوع در جهت منافع عمومی است.

(2) در تعیین اینکه آیا دفاع تاسیس یک دادگاه باید به حساب تمام شرایط مورد.

(3) بدون محدود کردن بخش (2) دادگاه ممکن است را به حساب عوامل زیر به حدی که دادگاه در نظر گرفته و آنها را قابل استفاده در شرایط […]

تفاوت بین “منافع عمومی” و “منافع عمومی” قابل توجه است. شایعات بی اساس قطعه — مثلا که مشهور چه با آنها — ممکن است به “منافع عمومی” اما آن گزارش است و نه لزوما “در جهت منافع عمومی”.

عوامل متعددی را راهنمایی خواهد کرد که آیا یک متهم ناشر انجام ارضا دفاع. آنها عبارتند از: یکپارچگی منابع و اینکه آیا ناشران به زحمت از طرف دیگر از داستان است. قانون جدید باید در نتیجه عدم حفاظت از نوع خطرناک روزنامه نگاری است که منجر به Rebel Wilson عظیم افترا پیروزی پس از شایعات mags رفت و پس از او.

جدید دفاع است و نه بیش از حد متفاوت از “واجد شرایط امتیاز” دفاع به افترا که در حال حاضر وجود دارد. رسانه های سنتی به ندرت برنده با واجد شرایط امتیاز دفاع به دلیل رفتار خود را اغلب “معقول”. جدید دفاع می شود به یک مکان مشابه از طریق کلمات متفاوت است. یک تفاوت این است که دفاع جدید ممکن است موفق شوند حتی اگر متهم هتاکان کسی که با “کینه توزی”. بنابراین دفاع جدید می تواند جسور تهاجمی تر “مارپیچ” روزنامه نگاری طراحی شده برای صدمه زدن به مردم است.

چه در مورد افرادی که نمی مشهور ؟

وجود دارد کمی در آن وجود دارد برای ما بیش از حد.

بیشتر به طور قابل توجهی وجود دارد یک نیاز جدید است که شاکی رنج می برند “آسیب جدی” به منظور سو. ما در حال حاضر دفاع از “ابتذال” برای موارد کوچکتر اما این متمم inverses آن: به جای آن که چیزی برای متهم به استدلال می کنند در پاسخ به شاکی, شاکی نیاز به غلبه بر آستانه.

قضات را تشویق به توقف افترا موارد که شامل نیست “آسیب جدی” به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

ممکن است این علف هرز چند حیاط خلوت افترا اختلافات. اما آن را نمی خواهد تا آنجا که برخی از نشان می دهد. “آسیب” ممکن است مسلما به گسترش جرم و پریشانی آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه دادگاه تفسیر قانون جدید است.

خیلی بیشتر می تواند انجام شود برای نوسازی افترا قانون به خاطر مردم به عنوان یک کل. ایجاد یک راه برای کوچکتر افترا اختلافات به سرعت حل و فصل و ارزان خواهد بود. فقط به خاطر یک مورد را روشن نمی کند پول بزرگ به این معنا نیست که منافع در خطر هستند که ارزش حفاظت است. می گویند برای مثال سابق خود را به دروغ به نام شما یک مصرفکننده داخلی به دوستان و خانواده خود را در Facebook: شما نباید نیاز به نقد کردن برای محافظت از شهرت خود را.

وجود دارد مرحله دوم افترا اصلاح قانون در راه است که به احتمال زیاد در نگاه مسئولیت اجتماعی شرکت های رسانه ای برای افترا.


ادامه مطلب: فشار به رسانه های اجتماعی شرکت های مسئول در بدنامی و رسوایی بزرگ برای روزنامه ها و وکلای اما نه شما


اگر رسانه های سنتی و دادستان مسیحی پورتر باید راه خود را از اصلاح آمده را در سطح میدان بازی بین رسانه های سنتی و تکنولوژی شرکت های مانند گوگل با ساخت زندگی سخت تر برای غول تکنولوژی.

جالب اینجاست که کلید رانندگان به اصطلاح “تجدد” افترا قانون کسانی هستند که رسانه های سنتی شرکت های خشمگینانه در برابر مرگ مدل کسب و کار خود.

برای بهتر یا بدتر آنها را به گوش دولت استرالیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de