استرالیا مسکن سیستم نیاز به یک تکان بالا: در اینجا این است که چگونه ما می توانید کرک این

با وجود دو سال از بازار مسکن خنک کننده در سیدنی و ملبورن استرالیا ماند در نزدیکی بالای جهانی unaffordability لیگ در سال 2019. و با قیمت rebounding ما دو تا از بزرگترین شهرستانها که وضعیت به احتمال زیاد به تقویت شده در سال 2020 است. استرالیا را 30 سال قیمت مسکن کاهش بوده است و در میان بدترین ها در جهان توسعه یافته است.

این مشکل این است که اساسا ساختاری – نه دوره ای در طبیعت است. بله دوره تلاطم قیمت ها تاثیر می گذارد و اجاره. و بله شرایط بازار تا حد زیادی متفاوت است از جایی به جای. استرالیا گسترده وجود دارد این است که زمینه ای پویا است که بیش از متوسط به مدت طولانی – رانندگی قیمت مسکن و اجاره استرس در یک جهت کلی تنها: برای بدتر است.


ادامه مطلب: غیر رسمی و غیر قانونی مسکن در حال افزایش است به عنوان شهرهای ما موفق به ارائه مقرون به صرفه مکان برای زندگی


انتشارات Palgrave Macmillan

برخی از عوامل کلیدی در استرالیا مسکن گلایه هستند البته دور از منحصر به فرد. به عنوان ما استدلال می کنند ما در کتاب جدید نئولیبرالی و سیاست تسلط و financialisation مسکن آسیب دیده اند مسکن عملکرد سیستم در بسیاری از کشورهای دیگر نیز هست. به طور مشابه, ارزان بدهی سوپر قیمت خانه در سطح جهان و نه فقط در اینجا. و ما نه تنها قابل مقایسه با کشور که در آن مقابله با رشد سریع جمعیت است که بخشی از این سیاست به چالش بکشد.

اما به ما نشان می دهد در کتاب ما بیش از 30 سال گذشته در سراسر 18 کشورهای OECD بازار ما تا به حال سوم-بزرگترین سقوط در قیمت خانه, قیمت – و بزرگترین عمده هر سازمان همکاری اقتصادی و توسعه کشور است.

در استرالیا تمرکز نگرانی است که اغلب با چالش ها مشتاق اول-صفحه اصلی خریداران صورت می شود. اگر چه مهم است این که نباید منحرف کردن اذهان سیاستگذاران از بزرگتر مشکل سیاست: قیمت استرس مؤثر بر درآمد اجاره.

تحت فشار قرار دادند به فقر بالا اجاره یک موضوع جدی است. آن را تحت تاثیر قرار بیش از یک میلیون استرالیایی. که بسیاری از بیش از حاشیه اول-صفحه اصلی-خریدار کوهورت.

منبع: خصوصی مستاجرها در حال انجام آن دشوار بیرونی در حومه سیدنی و ملبورن/گفتگو

ادامه مطلب: تعداد رو به رشد از مستاجرها به دام افتاده برای سال در خانه های آنها نمی تواند استطاعت


مشکلات سیستمیک بسیار گسترده و اثرات

تنظیم کننده های مالی و سیاستگذاران در حال شروع به درک مسکن سیستم تحت عملکرد نه تنها آسیب رفاه کلید جمعیت گروه. همچنین نگرانی در مورد بهره وری اقتصادی و نظام مالی و خطر است.

حتی از باریک “هزینه به دولت” دیدگاه دولت استرالیا باید درمان فعلی مسکن سیستم روند به عنوان جدی بودجه نگرانی به دلیل اثرات در آینده هزینه های عمومی.

برای مثال کاهش مالکیت خانه در میان جوان و میانه سنی را از طریق فیلتر به گروه های سنی بالاتر در طول زمان است. افزایش تعداد پایین تر درآمد خصوصی مستاجرها را تولید فشار سیاسی برای افزایش اجاره بها کمک و سن بازنشستگی است. و مستمری اعداد را متورم می شود اگر افزایش اعداد از صاحبان خانه است که رسیدن به سن بازنشستگی با وام مسکن در قرعه کشی بازنشستگی پس انداز برای پرداخت بدهی خود را.

تعداد خصوصی مستاجرها رشد کرده است که نسبت صاحب اشغالگران و مسکن مستاجران کاهش یافته است. آسیب پذیر خصوصی مستاجرها: شواهد و گزینه های بهره وری کمیسیون CC BY

ادامه مطلب: سقوط در سالمندی استرالیا’ خانه-مالکیت نرخ بافندگی به عنوان لرزه ای شوک برای سیاست مسکن


چرا ما نیاز به سیستم گسترده تغییر دهید ؟

به عنوان ما استدلال می کنند ما در کتاب سیاست های مسکن باید بسیار گسترده تر تصور می شد. این مورد خیلی بیشتر از “برنامه های مسکن”. در واقع مسکن نتایج در استرالیا بیش از 25 سال گذشته شده اند هدایت می شود به مراتب بیشتر از سیاست های مالیاتی و امور مالی و مقررات – فعالیت به ندرت کنترل هر بخش مسکن در عنوان آن – از صریح هزینه های مسکن و یا یارانه.

از آنجا که مسکن یک سیستم هر گونه تلاش جدی برای بهبود مسکن نتایج باید تشخیص نیاز برای سیستم گسترده تجزیه و تحلیل و تغییر و تحول است.

میکرو اقدامات بوده است ترجیح رویکرد بسیاری از دولت استرالیا بیش از 25 سال گذشته. اما این اغلب تولید حداقل سود خالص و یا حتی معکوس.

ملی مسکن استراتژی بسیار دیر شده است. و تنها کشورهای مشترک المنافع می تواند منجر به این. مشترک المنافع و سازمان خود – نه متحده – کلید کنترل ابزار رانندگی مسکن نتایج به خصوص مالیات و امنیت اجتماعی و همچنین تنظیمات مقررات مالی.

به عنوان دولت های ملی به رسمیت شناخته شده در اوایل 1990s و از 2007-10 – و در واقع نمونه توسط Turnbull دولت 2018 ملی تامین مالی مسکن و شرکت سرمایه گذاری – قانون اساسی تعیین دولت و قلمرو مسئولیت مسکن و برنامه ریزی است و هیچ بار به این.


ادامه مطلب: چگونه 1 نور در تاریک و دلگیر مسکن اجتماعی سیاست های چشم انداز می تواند درخشش روشن تر


آنچه در حال حاضر اولویت برای یک استراتژی ملی?

یک هدف کلیدی باید به تضعیف گمانه زنی ها در زمین و مسکن. این امر شامل یک مرحله ای بازسازی از تنظیمات مالیاتی که incentivise بی فایده مسکن بیش از سرمایه گذاری. برای مثال بسیاری مسکن اقتصاددانان موافق سرمایه گذار مالک امتیازات مالیاتی باید زخم پشت و گسترده مبتنی بر مالیات بر زمین باید به تدریج جایگزین تمبر در خرید و فروش مسکن.

این استراتژی نیز باید با هدف افزایش تنوع در بازار مسکن. گسترش مقیاس دولتی و غیر انتفاعی مسکن ارائه دهنده فعالیت می تواند افزایش ظرفیت برای خانه بهتر گروه های محروم. آن را نیز کاهش آسیب پذیری به آسیب رساندن نوسانات بازار ناشی از قریب به اتفاق اتکا برای سود توسعه دهندگان ساختمان برای خریداران فردی.

برای تعمیر شناسایی-خارج از سیاست مسکن-قابلیت ساخت در داخل دولت این طرح باید شامل اصلاحات نهادی و ظرفیت سازی. هر دو سطوح دولت باید اختصاص داده شده دولت در سطح وزیر مسکن به قهرمان مسکن باعث سراسر بخش است. ما همچنین نیاز به یک پایدار سازمان مانند وزارت مسکن و شهرسازی یا سابق انگلستان شرکت مسکن.


ادامه مطلب: مسکن سیاست تنظیم مجدد سر رسیده است و نه تنها در استرالیا


شروع به کوچک و ساخت تا به عمل گسترده

اصرار ما بر روی سیستم گسترده تجزیه و تحلیل و اصلاحات ممکن است به نظر می رسد تخیلی به خصوص با توجه به وضعیت فعلی سیاست استرالیا. وجود تشابه در اینجا به چالش تغییرات آب و هوا: بسیاری ممکن است بپرسید چقدر بدتر از همه چیز باید از قبل سیاست فعال عمل می شود غیر قابل مقاومت به عنوان یک دو حزبی تعهد است.

در صورت عدم وجود فوری سیستم گسترده اقدام در مسکن ما همچنین می توانید نقطه به نقطه اولیه اصلاحات استرالیایی است که دولت به راحتی می تواند اتخاذ با حداقل مستقیم بودجه تاثیر است.

دولت و قلمرو دولت می تواند برای مثال به دنبال قابل مقایسه با بسیاری از کشورها در اتخاذ سیستم برنامه ریزی قوانین است که تعیین حداقل سطح از مسکن مقرون به صرفه است که باید ساخته شده در بازار مسکن تحولات است.


ادامه مطلب: شش درس در مورد چگونگی ساخت مسکن مقرون به صرفه بودجه کار در سراسر استرالیا


در عرصه مستاجران’ حقوق کشورهای دیگر می تواند به دنبال ویکتوریا در ایجاد توازن مسکونی اجاره قوانین و دور از خود را به طور معمول در-ساخته شده است صاحبخانه مزیت است. “هیچ زمینه اخراج” باید ممنوع.

مشترک المنافع می تواند بازگرداندن قبل از سال 1996 قوانین آن دیرینه ملی مسکن توافق با ایالات متحده و سرزمین های آن تا حد زیادی ringfenced بودجه فدرال برای تامین و بهبود مسکن اجتماعی است. همه دولت ها می تواند متعهد به ارائه توجهی از مسکن مقرون به صرفه در تحولات مسکونی در سابق دولت زمین. بسیاری از ذینفعان صنعت مدافع 30 درصد هدف است.

ما دامنه را برای یک رویکرد مرحله به مرحله: اول-مرحله اقدامات می تواند اجرا شود در حالی که ایجاد اجماع سیاسی نیاز برای گسترده تر اقدامات است. به بهبود قیمت و متوسط افزایش نابرابری در درون و بین نسل استرالیا مسکن باید سیستم اساسا اصلاح. هیچ مسئول “کسب و کار به طور معمول” گزینه است.


ادامه مطلب: افزایش نابرابری در استرالیا نیست در مورد درآمد: آن را تقریبا همه چیز در مورد مسکن


سیاست های مسکن در استرالیا: یک مورد برای اصلاح نظام توسط Hal Pawson, Vivienne میلیگان و جودیت یاتس منتشر شده توسط انتشارات palgrave Macmillan این ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im